30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Další možnost jak zaměstnat některým mozkové myšlení :-)  (Přečteno 4144 krát)

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Další možnost jak zaměstnat některým mozkové myšlení :-)
« Odpověď #1 kdy: 20 Října 2016, 16:01:42 »

Ta možnost mi asi unikla.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

tarmara

  • Příspěvků: 265
    • Zobrazit profil
Re:Další možnost jak zaměstnat některým mozkové myšlení :-)
« Odpověď #2 kdy: 20 Října 2016, 16:36:51 »

já a moje manželka tuto možnost využíváme 8 let. Ona zaměstnankyně pojišťovny jako pojistník, aby mohla uplatnit zaměstnanecké výhody a tarify a já jako provozovatel vozidel. Ale zatím žádné pojistné plnění, takže nevím jak by to probíhalo pak. Ale snad standardní cestou.
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 074
    • Zobrazit profil
Re:Další možnost jak zaměstnat některým mozkové myšlení :-)
« Odpověď #3 kdy: 20 Října 2016, 17:20:51 »

Jediný zádrhel vidím v tom, že (vlastníkovi/provozovateli) nenabíhají měsíce pro výpočet bonusu. Ale u některých pojišťoven šlo převádět bonusy z motorky na auto - tedy třeba platit si pojištění malé motorky třeba už od patnácti - a pak v pětadvaceti mít maximální bonus. Ale nevím jaký je v tomto současná situace.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Další možnost jak zaměstnat některým mozkové myšlení :-)
« Odpověď #4 kdy: 20 Října 2016, 17:24:08 »

Nemam rad honbu za bonusy, je vazne super najit rano nabourany auto na parkovisti bez vinika nehody ktery radsi ujel nez aby prisel o neuveritelny bonus 5%
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Další možnost jak zaměstnat některým mozkové myšlení :-)
« Odpověď #5 kdy: 20 Října 2016, 21:09:03 »

taky tuto možnost využívám od doby, co mám auta spadající do úplně jiných tabulek a zároveň mám normální auto kde je vše na mě pro vyjíždění bonusů..
bohužel jsem právě i vyzkoušel jaké je to v případě nehody, zatím, musím zaklepat, nikdo nic nenamítal ;)
IP zaznamenána
In dubio pro reo

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Další možnost jak zaměstnat některým mozkové myšlení :-)
« Odpověď #6 kdy: 20 Října 2016, 22:14:07 »

Na to jste přišli až teď, to jako fakt? Je úplně jedno kdo je v kolonce, hlavně že to auto má výpalný zaplacený. Já mám kombinaci jedna osoba provozovatel, druhá pojistník a třetí plátce…
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

naftaman

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 161
    • Zobrazit profil
Re:Další možnost jak zaměstnat některým mozkové myšlení :-)
« Odpověď #7 kdy: 22 Října 2016, 17:36:37 »

Nemam rad honbu za bonusy, je vazne super najit rano nabourany auto na parkovisti bez vinika nehody ktery radsi ujel nez aby prisel o neuveritelny bonus 5%
No od minula "chápem" prečo to niektorí robia. Minule som urazil zrkátko na jednej fábii zaparkovanej, nelakované, cena 15e, zastavil som aby som nejako našiel majitela, až som našiel, 4 nevrlí chlapi z toho jeden majitel a skoro som uveril že som niekoho zabil a najračej by ma tam zlinčovali.
Ale to je vec ktorú si pravidelne všímam u nehod a škodových udalostiach, ludia to strašne preháňajú, a nedivím sa keď z takej situácie ujdú. Rozhodne ich neobraňujem a nikdy by som to nespravil. Ale keď už niekto zastaví a prizná sa tak ten druhý by si toho mal do istej miery vážiť.
IP zaznamenána