30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Zastavení na zákazu stání prý v křižovatce a v protisměru  (Přečteno 17645 krát)

lakomec

  • Příspěvků: 23
  • V
    • Zobrazit profil
Re:Zastavení na zákazu stání prý v křižovatce a v protisměru
« Odpověď #30 kdy: 01 Září 2016, 19:47:38 »

No pokud někam dojdu a něco řeknu tak se má  z toho vycházet. Pokut to orgáni chtějí překrucovat nebo tomu nevěřit tak si v podstatě mohou dělat co chtějí. Kdo jiný může vědět co se mi stalo? Auto se chovalo podivně a zastavilo na zákazu zastavení, obcházím ho dumám. Přijede MP pokutuje mě, platím. Auto jede a dojede na zmíněném zákazu stání v "protisměru" Nestartuje, nereaguje.  Vystoupím přejdu silnici, telefonuji, vidím MP jak fotografuje vozidlo a odjíždí. Když to v dobré víře vysvětluji na služebně MP  pošle to na správní. Na správním se od začátku staví do odporové role a hledá rozpory. Si připadám jako bych byl vhozen do nějakého stroječku, kde jedinou možností je vysypat zlaťáky.  Ofotím   dnešní ústní jednání a dám to sem. Ale je to jen další cár který je napsán manipulativně aby moje vysvětlení nedávalo smysl. Na takové postupy mohu přitvrdit a pokusit se (do důkazního) sehnat svědka, fotografii kontaktu baterie (prasklé, drátované) absenci držáku baterie (používám větší) baterie může poskakovat při jízdě (vznikají otřesy) a špatná svorka může se unaviti, mohu poskytnout i kontakt servisu nacházejícího se v dosahu.  Podpůrných věcí do důkazního bych vymyslel i více...
IP zaznamenána

lakomec

  • Příspěvků: 23
  • V
    • Zobrazit profil
Re:Zastavení na zákazu stání prý v křižovatce a v protisměru
« Odpověď #31 kdy: 01 Září 2016, 20:25:07 »

3 x příloha z dnešního jednání.
IP zaznamenána

lakomec

  • Příspěvků: 23
  • V
    • Zobrazit profil
Re:Zastavení na zákazu stání prý v křižovatce a v protisměru
« Odpověď #32 kdy: 01 Září 2016, 20:32:39 »

A ještě vtip (nevím zda je to urážka, nebo pokus mě vystrašit, že mě vezmou řidičák a zavřou do ústavu, když úředník řekne, že jsem nesvéprávný, ale mám to na záznamu)  :D 
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil
Re:Zastavení na zákazu stání prý v křižovatce a v protisměru
« Odpověď #33 kdy: 01 Září 2016, 21:39:54 »

Mňo, podle mne je to podjatost jak vyšitá. Pokud tohle  máte nahrané, tak můžete velice úspěšně vyslovit podjatost. Až až se zde rozšíří, že Vás má na starosti Jordánek, tak se tu budou prát o to, kdo Vás zbude zastupovat. Jordánek s Kupčíkem tu obhajují přední místa na žebříčku popularity…   :)
A myslím si, že pak to neskončí jen u podjatosti, ale vezme to další pokračování přes trestní oznámení kvůli urážkám a pomluvám, žalobu na ochranu osobnosti a tak dále. Za tohle bych udělil Jordánkovi pokutu 50000 Kč za obzvláště urážlivé podání…  ;)
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 476
    • Zobrazit profil
Re:Zastavení na zákazu stání prý v křižovatce a v protisměru
« Odpověď #34 kdy: 01 Září 2016, 21:41:02 »

???? zajímavé pane Jordánek :)
IP zaznamenána

lakomec

  • Příspěvků: 23
  • V
    • Zobrazit profil
Re:Zastavení na zákazu stání prý v křižovatce a v protisměru
« Odpověď #35 kdy: 05 Září 2016, 19:51:57 »

Je vhodné do důkazního (do 14.9.2016) doplnit, dodat  fotografii kontaktu baterie (prasklé, drátované) + fotografii absenci držáku baterie?  Podpůrných věcí do důkazního bych vymyslel i více.
IP zaznamenána

lakomec

  • Příspěvků: 23
  • V
    • Zobrazit profil
Re:Zastavení na zákazu stání prý v křižovatce a v protisměru
« Odpověď #36 kdy: 08 Září 2016, 21:48:47 »

Doufákm, že toto nejsou srtánky Mikejepana nebo nějakého vyžraného magysrátu.
IP zaznamenána