30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Výzva k podání vysvětlení za parkování na stezce pro chodce  (Přečteno 18142 krát)

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k podání vysvětlení za parkování na stezce pro chodce
« Odpověď #30 kdy: 07 Června 2016, 16:19:36 »

Matadoři chci se zeptat, když jsem odeslal dopis s podáním vysvětlení 6.6. A předvolaný jsem byl na 7.6. Může úřad něco namítat když jim to přijde až 8.6. ?
Ne, to je ok.

Pokud jsem úřadu sdělil, že tam vozidlo nestálo tudíž došlo k tvrzení proti tvrzení, pro mě výhoda kterou jsem využil je fotodokumentace, kde mé vozidlo není jak bude nejspíše upřad postupovat ? Ať přibližně vím na co se připravit.
Díky za info

Uvidíte :-)
IP zaznamenána

Gixxer

  • Příspěvků: 12
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k podání vysvětlení za parkování na stezce pro chodce
« Odpověď #31 kdy: 17 Srpna 2016, 20:20:55 »

Zdravím, kolegové rád bych se zeptal jak by se dalo případným výzvám z daného místa bránit jedená se o parcelu
http://nahlizenidokn.cuzk.cz/ZobrazObjekt.aspx?encrypted=NJiN6duITgQf-F9YtoUDqMrX67W0U1jnLNEeo2o6ew1rtfhPNlj31-U23ou9FlkKQTDjHERtN6v9J_qv-d9T4PC2hkwVR6BEB76s8w6Gc4Gc3QkCdpQyUpuWVBgvfOc2

A v katastru je uvedeno:
Způsob využití:   jiná plocha
Druh pozemku:  ostatní plocha

Značka zde je stezka pro chodce... Ale vzhledem k tomu, že v dané lokalitě je málo parkovacích míst a hlavně v noci je parkoviště plně obsazené, tak na dané parcele pres noc stojí více než 5 aut a pak nějaký znuzený důchodce volá měšťáky...

Na co to uhrát máte nějaký nápad ? Samozřejmě počkat co napíše magistrát, ale jak je elegantně utřít?

Mimochodem je na dané parcele tolik místa že tam s přehledem projede i hasičské auto ...
IP zaznamenána