30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Bezuzdna buzerace hlidky v civilni koktavce na Chodove - prechazeni mimo podchod  (Přečteno 8970 krát)

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil

Pravdepodobne ze zoufale situace predvanocniho rodinneho rozpoctu, ci snad z duvodu bodoveho systemu ci zbytneleho ega dvou kokotu, probehla dnes bleskova buzerace chodcu na Roztylske. Podle ocitych svedku opicejni koktavka, ktera jela dobre osmi petkama bez majaku zagumovala, zastavila u strany v krizovatce a nasledujici hodinu travila buzeraci chodcu, kteri prechazi docela bezne ...

situacni nakres
https://mapy.cz/s/o2e1

pohled z priblizneho mista prechazeni
https://goo.gl/maps/tivPH5qQWvs

Znacka IP03 je nicmene umistena jen na druhe strane (viz. situacni nakres), takze chodci z teto strany nemusi mit o jeho existenci zadne povedomi. Navic z mista, kde prechazeji znacku castecne prekryva znacka C9a ...

Jakmile mi to kolegove vraceji se z obeda rekli, vyrazil jsem na obhlidku a misto planovane prochazky Kunratickym lesem jsem monitoroval situaci z mista prechazeni a zamezil dalsim ovcanum prEjit k financni ujme = buzeracni dani. Po 20 minutach si to opicky obehli vyfotit (coz me pobavilo, nebot pred mym prichodem jiz pokutovali nekolik desitek lidi, cekal bych, ze si situaci zjisti pred nikoli po) pote se  sbalili a odjeli pachat dobro nekam jinam.






« Poslední změna: 15 Prosince 2015, 13:22:04 od RIK »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil

Asi si šéf vyjel roční statistiku pokut se slovy...vy pitomci makejte udělat pár pokut chodcům, dyk za celej rok žádnou nemáme a to by byl co volové..... přece průser....
IP zaznamenána