30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Legitimování v důlním díle a následný přestupek...  (Přečteno 11771 krát)

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Legitimování v důlním díle a následný přestupek...
« Odpověď #15 kdy: 09 Května 2016, 14:26:06 »

To nemá smysl.
Napište jim, že na ně serete (z důvodu nemoci přítulkyně) a osobně se nezúčastníte. Trváte však na tom, aby vám do DS zaslali kopii spisu a dali možnost se vyjádřit k podkladům rozhodnutí. Tohle samotné zabere dva týdny (doručení + termín k vyjádření). Pak deset dnů na doručení rozhodnutí a 15 dnů na odvolání. Takže pak stačí blanketní odvolání a vyřízeno.
IP zaznamenána

Macek

  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Re:Legitimování v důlním díle a následný přestupek...
« Odpověď #16 kdy: 15 Června 2016, 14:25:32 »

Tak jsme se nedostavili, poslali omluvenku, že na to hazíme bobek a chceme kopii spisu a možnost vyjádření. Kopie přišla... včetně fotodokumentace, jak je lom ochráněn oprýskanými a pomalovanými cedulkami a šňůrou kolem... Co mě celkem pobavilo a i dost zarazilo, že v dokumentu od pčr soudružka Kučerová začerňovala ostatní pachatele tak šikovně, že jdou všichni přečíst, včetně r.č. bydliště, místa narození... to je asi pro ní docela dost problém, kdybych do toho začal šťourat, co?
Ještě jednou moc děkuji za porady, teď už to vypadá na velmi klidnou cestu do cíle :)
IP zaznamenána

Foxik

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil
Re:Legitimování v důlním díle a následný přestupek...
« Odpověď #17 kdy: 15 Června 2016, 15:51:40 »

tohle řeší úřad pro ohranu osobních údajů (UOOÚ) většinou na tyto věci bohužel kašle... Už s to tady řešilo minimálně z Prahy...
IP zaznamenána

Macek

  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Re:Legitimování v důlním díle a následný přestupek...
« Odpověď #18 kdy: 07 Července 2016, 13:07:45 »

jupijej, dneska mám roční výročí a ve finále jsem ani nemusel podávat odvolání, už na to ouřadové hodili bobíka :)

Všem děkuji za podporu!
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Legitimování v důlním díle a následný přestupek...
« Odpověď #19 kdy: 27 Července 2016, 16:59:22 »

Tak Berounští se probudili a jsem předvolán koncem května na kobereček.. t.j. cca 40 dní před ročním promlčením :)
Takže to by se mohlo uhrát na jednu omluvenku? Snad nebudou akčnější, že by stihli zopakovat předvolání...

Treba se hodi, sice to je piskovna a ne lom, ale uz si nepamatuji, jakeho typu dulni dilo bylo:
http://www.veda.cz/article.do?articleId=78521
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin