30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] 67 kmh v obci, budka  (Přečteno 4260 krát)

hmmfreshmeat

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
[?] 67 kmh v obci, budka
« kdy: 09 Prosince 2015, 03:12:16 »

Zdravím,
rodinný příslušník změřen v obci, odpustek do datovky na FOP (auto evidováno na IČ). Odpustek bohužel nedbalostí rodinného příslušníka odignorován -> sprdel + příkaz. Zaslán odpor, žádost o spis dle InfZ do datovky a žádost o platy (vše dle místních vzorů). Rodinný příslušník chtěl platit, ale řekl jsem, že si to zkusím, když už je to stejně ve sprdeli a pokuta nemůže být vyšší... Vzhledem k tomu, že je to premiéra tohoto typu, tak bych poprosil místní matadory o kontrolu postupů.
Nyní počkám na spis, ale minimálně v tom příkazu mají uvedeno, že "nedošlo k dopravní nehodě". Dále pak předpokládám že po zaslání výzvy nevyvinuli žádnou aktivitu k nalezení řidiče (provozovatel nebyl pozván k podání vysvětlení).
Prosím o přesun do neveřejné sekce.
Děkuji
IP zaznamenána

hmmfreshmeat

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:67 kmh v obci, budka
« Odpověď #1 kdy: 21 Prosince 2015, 03:57:05 »

Tak přikládám kopii spisu. V podstatě je tam kromě formalit jedna fotka z radaru. Z dosavadního studia fóra mě napadá zatím jen dopravní nehoda a neaktivita úřadu při zjišťování pachatele po (nezamýšleném) odignorování výzvy. Jestli tu někde je např. případ, kde někdo rozporoval vlastní měření budky, tak jsem to (zatím) nenašel.
Jinak jsem podle vzoru poslal i žádost na platy, na to mi poslali dvě tabulky za rok 13 a 14 a počet celkem řešených případů a případů vyřešených udělěním pokuty (za oba roky dohromady a nerozepsáno na jednotlivé úředníky). Pokud tedy je myšlenka taková, že mi tyto informace měly pomoct dokázat korelaci mezi počtem udělěných pokut a odměnami, tak to z tohoto nepůjde (možná to poslal schválně takto dohromady).
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 074
    • Zobrazit profil
Re:67 kmh v obci, budka
« Odpověď #2 kdy: 21 Prosince 2015, 08:45:57 »

Jako další podpůrný argument bych viděl, že úhel měření překračuje 22° a mají asi blbě uvedeno místo měření (asi nejde o ulici Hřbitovní).
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 196
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:67 kmh v obci, budka
« Odpověď #3 kdy: 21 Prosince 2015, 10:58:53 »

Tak přikládám kopii spisu. V podstatě je tam kromě formalit jedna fotka z radaru. Z dosavadního studia fóra mě napadá zatím jen dopravní nehoda a neaktivita úřadu při zjišťování pachatele po (nezamýšleném) odignorování výzvy. Jestli tu někde je např. případ, kde někdo rozporoval vlastní měření budky, tak jsem to (zatím) nenašel.
Jinak jsem podle vzoru poslal i žádost na platy, na to mi poslali dvě tabulky za rok 13 a 14 a počet celkem řešených případů a případů vyřešených udělěním pokuty (za oba roky dohromady a nerozepsáno na jednotlivé úředníky). Pokud tedy je myšlenka taková, že mi tyto informace měly pomoct dokázat korelaci mezi počtem udělěných pokut a odměnami, tak to z tohoto nepůjde (možná to poslal schválně takto dohromady).
Myslim, ze staci, ze jste v tu chvili srazil zvire, neco maleho napr. krysa, ta nikomu chybet nebude.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:67 kmh v obci, budka
« Odpověď #4 kdy: 21 Prosince 2015, 11:07:28 »

Taky ze spisu není jasný, kdo to měřil, čím to měřil (specifkaci, certifikaci, schválení přístroje), jak to měřil, kde to měřil atd...  Je tam jen nějaká nicneříkající fotka...
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 074
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 021
    • Zobrazit profil
Re:67 kmh v obci, budka
« Odpověď #6 kdy: 08 Června 2020, 22:48:22 »

Jak to dopadlo?
IP zaznamenána