30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Zákaz předjíždění - zaplatil jsem bloček ale stejně mě hodily do správka  (Přečteno 19893 krát)

3rl

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 239
    • Zobrazit profil

Pořádková lhůta, nemá na řízení vliv. Ale nedůvodné prodlení dá se využít třeba při neuznání omluvy: "...jste měli dost času, takže vaší nečinnost jste účel řízení narušili mnohem více, než jsem mohl já náležitou omluvou..."
« Poslední změna: 20 Března 2015, 19:24:32 od 3rl »
IP zaznamenána

Jakub93

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil

Až se dostanu k PC se skenerem tak postnu dopis, kde se policie přiznává, že policista nezná své práva :D
IP zaznamenána

Jakub93

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil

Tak jsem jim doručil omluvenku

Vážená paní,
 tímto zasílám řádnou omluvu z dnešního (xx) jednání které je vedeno pod uvedenou spisovou značkou viz. výše.  Důvodem je vyvrknutý kotník, který se mi stal při ranním spěchu. Došlápl jsem na hranu schodu a tím se to stalo. Momentálně mám nohu nehybnou a v sádře. Tímto Vás a váš úřad prosím o náhradní termín jednání, abych se mohl včas dopravit do Liberce vzhledem k mému bydlišti, které je vzdálenější.

Děkuji.

s pozdravem

Tak snad se podaří, jinak mi vrátili žádost o spis abych doplnil podpis. Má blbost tak jsem ho doplnil a poslal znovu. Ted čekám, že mi přijde něco jako výčet nákladů v "Kč" a abych jim to odeslal na účet :)

PS: Vyvrknutí kotníku nastalo cestou na úřad, takže termín fakt nešel stihnout :D
IP zaznamenána

Jakub93

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil

Tak se hlásím znovu tentokrát s výrokem vinen a zároven mě vyzvali k doplnění podání kdy jsem jim dával omluvenku. Chtějí konkrétně udaj o zdravotním středisku a doktorovy. Dyt tam k tomu mají razítko. Nevim jak to mam brát, Jako, že rozhodnutí o přestupku už neplatí a nebo musim reagovat na obojí?
V příloze je rozhodnutí o vině
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil

Tak hlavně nepromeškat zákonnou lhůtu a podat odvolání. Do prekluze zbývá už jen měsíc a půl, takže by to neměl být až zas takový problém.
IP zaznamenána

Jakub93

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil

Určitě se má proti tomuto podávat odvolání když jsem jim dal omluvenku z jednání na které jsem se podle nich neomluvil?
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

Určitě se má proti tomuto podávat odvolání když jsem jim dal omluvenku z jednání na které jsem se podle nich neomluvil?

Když vydali rozhodnutí tak odvolání proti němu musíte podat každopádně.
Aby to rozhodnutí sami od sebe zrušili se nestane.
IP zaznamenána

Pohan

  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil

... Tímto Vás a váš úřad prosím o náhradní termín jednání, a ...

Úřad nikdy o nic neprosíme, úřad vždy žádáme... 8)
IP zaznamenána

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil

Co to maji za argumentaci ohledne te vyse sankce?

Je to velmi nebezpecny prohresek, hrube poruseni zakona, navic od nepoucitelneho pirata, ale presto jsme se rozhodli pro nejnizsi sazbu.

Neslo by tohle mozna taky jako jeden bod do odvolani, ze kdyz se rozhodli pro nejnizsi sankci s takovymhle oduvodnenim, tak ocividne sami maji pochybnosti o tom, jestli skutecne doslo k realnemu ohrozeni a tedy naplneni materialniho znaku?
IP zaznamenána

Jakub93

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil

Ahoj, díky za postřeh. Je to takový protiřečení si :D
Jinak na kartě řidiče mam dva resty. Jednou nepřipoutanej v kamionu a podruhý otáčení v křižovatce taky kamionem. Takže jsem jasnej recidivista.
Jinak odvolání by měl psát 2M tak třeba to tam bude :)
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

To se taky využije, ale trochu z jiného úhlu.

Viděl jsem spis a pozice pro odvolání je dobrá. A prekluze je za rohem.
IP zaznamenána

poutnik

  • Příspěvků: 55
    • Zobrazit profil

Ahoj, začetl jsem se do tohoto tématu a docela zírám :o

Mohl bych se ze zvědavosti zeptat, jak to nakonec dopadlo?

Díky za info :)
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

Dopadlo to WIN..

Jakub93 podal odvolání se kterým jsem mu pomáhal a v červnu 2015 bylo řízení zastaveno z důvodu promlčení.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil

Pětistovku vrátili? Možno přesunout do ukončených jako WIN?
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

Jestli mu vrátili tu 500 mi tehdy nepsal a teď už sem asi nechodí..

ale přidal jsem to nadpisu WIN a asi můžeme přesunout.
IP zaznamenána