30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: WIN - Údajné porušení IP13 - parkování zaplaceno  (Přečteno 10904 krát)

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:WIN - Údajné porušení IP13 - parkování zaplaceno
« Odpověď #15 kdy: 09 Prosince 2015, 09:26:19 »

na Prahu kdysi kdesi - tedy na webu - existovala aplikace

Existovala, ale nevím jestli by to prošlo. Teď si nejsem jist (parkování jsem dlouho neplatil .. možná dneska budu), jestli nemají nějaké ochrané prvky na těch papírcích :)
IP zaznamenána

Derek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 134
    • Zobrazit profil
Re:WIN - Údajné porušení IP13 - parkování zaplaceno
« Odpověď #16 kdy: 09 Prosince 2015, 10:46:25 »

Parkovací lístek ze včerejška, Opletalova mezi Jeruzalémskou a Bolzanovou.
PS: Trochu mě vyděsil ten "kód" PA:3511, protože mám stejná čísla na RZ, ale jde samozřejmě jen o velkou shodu náhod a čísel, než že by měli (jak mě napadlo v první vteřině), nějaký übersofistikovaný systém, jak by spárovali lístek s autem :D
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:WIN - Údajné porušení IP13 - parkování zaplaceno
« Odpověď #17 kdy: 09 Prosince 2015, 12:31:51 »

Míval jsem na toto šablonu v Corelu (pro Prahu 2 a Prahu 3 mám kdesi i mapku s čísly těch automatů, ale nejspíš to zahynulo se starým diskem..) a akorát dokopírovával číslice, pak vytisknout inkoustovkou na kus faxového papíru (na toto jsem vyvinul dvojpapír slepený k sobě s kalibrovaným okýnkem, kam se vložil definovaně ostřižený čtverec faxpapíru) a k nerozeznání od originálu, při vší drzosti to prošlo jednou i v Korunní :D

edit: Praha 1 ta čísla má veřejně, http://www.praha1.cz/cps/doprava-a-parkovani-3509.html a Praha 2 (asi neofiko) na mapě http://www.prague-rental-apartments.com/files/traffic/pdf/2.pdf
« Poslední změna: 09 Prosince 2015, 12:37:37 od dj-bobr »
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:WIN - Údajné porušení IP13 - parkování zaplaceno
« Odpověď #18 kdy: 15 Ledna 2016, 22:15:27 »

Takže na Vánce přišla do DS standardní odpustková výzva na 300 kreditů (nemá smysl jí sem ani dávat) a tak jsem (omylem až 16tý místo 15tý) den po fikci doručení naprášil sám sebe.  A tak se ptám osazenstva, jak to je. Můj názor je ten, že i když jsem do 15 dnů nikoho nenaprášil, tak oni od toho 15 dne mají pokračovat v šetření přestupku 60 dnů ode dne, kdy se o přestupku dozvěděli. No a já jsem jim ten 16 den přece doručil skutečnost odůvodňující zahájení řízení o přestupku proti určité osobě takže by měli zahájit se mnou správko. Nebo se pletu a už na to nebudou koukat a zahájí SPRDEL ?
« Poslední změna: 15 Ledna 2016, 22:17:04 od pk202 »
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:WIN - Údajné porušení IP13 - parkování zaplaceno
« Odpověď #19 kdy: 15 Ledna 2016, 22:43:59 »

Podle mých zkušeností máte splněno. Musí vzít v potaz všechny informace, co jim během 60 dnů "šetření" dorazí, jinak by to asi neobhájili výše.
IP zaznamenána

dmitrijsadlo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil
Re:WIN - Údajné porušení IP13 - parkování zaplaceno
« Odpověď #20 kdy: 16 Ledna 2016, 01:06:25 »

chápu to stejně. musí řešit přestupek s vámi jako řidičem (po naprášení sebe sama).
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:WIN - Údajné porušení IP13 - parkování zaplaceno
« Odpověď #21 kdy: 03 Listopadu 2020, 23:34:33 »

Jak to dopadlo?
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:WIN - Údajné porušení IP13 - parkování zaplaceno
« Odpověď #22 kdy: 10 Listopadu 2020, 06:13:05 »

Už nikdy nic dalšího nepřišlo.
IP zaznamenána