30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Jak utratit nehospodarne 1mld.  (Přečteno 2572 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
« Poslední změna: 01 Prosince 2015, 08:16:25 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

macoch

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 301
    • Zobrazit profil
Re:1mld.
« Odpověď #1 kdy: 01 Prosince 2015, 05:58:01 »

Malá prosba. Přimlouval bych se, aby každý, kdo uvede odkaz, napsal alespoň v jedné větě, o co v odkazu jde. Zejména tehdy, kdy se to z URL odkazu nedá poznat.

Dá se tak ušetřit každému uživateli alespoň pár desítek sekund jeho času. A to by byla v dnešní uspěchané době od autora milá pozornost. Nehledě na to, že se podle textu dá ve fóru také později vyhledávat.

A proč kecám místo toho, abych abych informaci doplnil sám? Inu, je nad ránem, koukám se sem z mobilu a okolní osoby, které spí kousek ode mne by asi nebyly rády, kdybych si tu pustil youtube.

Ale třeba má odkaz výše takovou hodnotu, že bych měl všechny vzbudit. :-) Jak to mám poznat?:-)
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:1mld.
« Odpověď #2 kdy: 01 Prosince 2015, 08:19:40 »

Ja jsem vam to tam pridal, nicmene ztlumit zvuk nebo nasadit sluchatka ... to video ten popis pod sebou ma.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Jak utratit nehospodarne 1mld.
« Odpověď #3 kdy: 01 Prosince 2015, 09:32:41 »

OK přidám popisek já. Jak slovenská vláda vymýšlela elektronický úřad, stálo to 900 mil Euráčků a přitom je to na houbeles. Připomíná mi to ledasco co u nás máme také. Jsem vlastně rád, že nejsme sami kdo má tak bystré úradníky.
IP zaznamenána