30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Vlastní nehoda - osoba blízká?  (Přečteno 21576 krát)

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
Vlastní nehoda - osoba blízká?
« kdy: 06 Listopadu 2015, 19:47:52 »

Dejme tomu ze jsem naboural kdy řídila osoba blízká.  Ja odjel do nemocnice,  osobě blízké nic nebylo.  Na místo nehody přijela policie a orgán teď po mě chce peníze za nehodu  a jako bonbónek za nepredlozeni zelené karty.  Policie mě navštívila v nemocnici hodinu a půl po nehodě a nic jsem ji neřekl,  ani na zelenou kartu se me nikdo neptal,  ale i kdyby,  co je komu po ní když sem v čekárně. Poděkoval jsem jim že našli v lese můj dopravní prostředek a to bylo  vše. 
Lze toto poslat na osobu blízkou,  nebo bude potřeba sofistikovanější nález?
V příkazu jsou uz nyní nesrovnalosti,  jako lzive citovani svědků s kterými nebylo nic sepsano,  chybně popsána situace nehody a popis jak v muj neprospěch hovoří již minule pokuty což svědčí o me nedisciplinovanosti.

V místě nehody mě viděl jediný člověk a s ním nebylo udělám zápis,  nebo není citovan v odůvodnění.  Každý další co tam je citovan u nehody nebyl a nemohl ji vidět.

Osobě blízké logicky nic nebylo,  proto nepotřebovala osetreni. Může mě úřad dokázat ze není možné aby ho nepotřebovala?  (musela by mít fakt hodně štěstí)

Údaje z karty z nemocnice tam jsou,  z těch předpokládám vycházejí,  ale  tam podle mě  nic  o tom  ze jsem říkal ze jsem řídil  neni a i kdyby  tak sem byl v šoku  a kdovico jsem řekl. 

Vyzvednu si samozřejmě celý spis,  jen  by mě  zajímalo  zda mám  dobrou myšlenku  nebo  ne. 
« Poslední změna: 06 Listopadu 2015, 19:52:55 od ltjd »
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Vlastní nehoda - osoba blízká?
« Odpověď #1 kdy: 06 Listopadu 2015, 19:50:34 »

žádná osoba blízká - odmítáš vypovídat. až budeš mít spis, uvidíš, co mají
IP zaznamenána

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
Re:Vlastní nehoda - osoba blízká?
« Odpověď #2 kdy: 06 Listopadu 2015, 19:54:36 »

Je me to jasný,  že  teď  jim  nic neřeknu.  Nyní se pouze odvolám proti příkazu a vyzvednu si vše co mají.   
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Vlastní nehoda - osoba blízká?
« Odpověď #3 kdy: 06 Listopadu 2015, 19:56:42 »

jaká je kvalifikace v tom příkazu?
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:Vlastní nehoda - osoba blízká?
« Odpověď #4 kdy: 06 Listopadu 2015, 21:15:26 »

Je me to jasný,  že teď  jim  nic neřeknu.  Nyní se pouze odvolám proti příkazu a vyzvednu si vše co mají.

Ani po tom bez konzultace a bez rozmyslu nic neříkej...šak si přece skoro nic nepamatuješ akorát to že jsi neřídil....
IP zaznamenána

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
Re:Vlastní nehoda - osoba blízká?
« Odpověď #5 kdy: 07 Listopadu 2015, 06:18:09 »

Porusil jsem  § 4 pism.  a),  b)  a § 18 odst.  1 o silničním provozu  dále § 17 odst.  1 o pojištění odpovědnosti

Spáchal jsem tak  přestupek  § 125 c odst.  1 pism k)  a § 16 odst.  1 pism.  c)
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Vlastní nehoda - osoba blízká?
« Odpověď #6 kdy: 07 Listopadu 2015, 09:35:01 »

Porusil jsem  § 4 pism.  a),  b)  a § 18 odst.  1 o silničním provozu  dále § 17 odst.  1 o pojištění odpovědnosti

Spáchal jsem tak  přestupek  § 125 c odst.  1 pism k)  a § 16 odst.  1 pism.  c)

to chci vidět, jak to budou dokazovat :) auto pojištěný bylo ajen nebyla předložena ZK?
IP zaznamenána

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
Re:Vlastní nehoda - osoba blízká?
« Odpověď #7 kdy: 09 Listopadu 2015, 10:48:18 »

O tu zelenou kartu ani tak nejde, to je nesmysl sam o sobe. Pojiska samozrejme byla.

Spise jde o tu nehodu za kterou mam pokutu u ktere me nikdo nevidel. Proste dopravni prostredek byl nekde a ja v nemocnici.
IP zaznamenána

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
Re:Vlastní nehoda - osoba blízká?
« Odpověď #8 kdy: 11 Listopadu 2015, 16:25:45 »

Mohu někomu zaslat spis na zkoulnuti?  Celý to je založene na výpovědi svědka co šel v lese na houby a lzive výpovědi policistu co me vyslichali. Jak se brani něčemu co jsem nerekl a oni napsali do spisu že rekl?
IP zaznamenána