30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Omluvenka z ustniho jednani  (Přečteno 3430 krát)

OldSoldier

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 344
    • Zobrazit profil
Omluvenka z ustniho jednani
« kdy: 12 Listopadu 2015, 08:46:33 »

Rad bych slysel vas nazor.

Jsem pozvan na ustni jednani, na ktere se fakt tesim. Jedna se o [u=http://30kmh.cz/index.php?topic=1127.0]tenhle případ[/u].

Bohužel mě pozvali na den, kdy přednáším na kurzu, kde je přihlášeno několik účastníků a už za to zaplatili. Takže nezrušitelné. Poslal jsem tuhle omluvenku:
Citace
Věc: Omluva z jednání a žádost o náhradní termín

Dobrý den,    

v návaznosti na vaši pozvánku ze dne 2.11.2015 na 23.11.2015 vás žádán o náhradní termín.

   Důvodem je moje účast v roli přednášejícího na školení pro společnost Datascript (viz http://bit.ly/skoleni_docker), které jíž potvrdili a zaplatili účastníci a není možné jej za žádných okolností přesunout.

   Školení se koná ve dnech 23.-24.11.2015 v době od 9:00 do 17:30 v Praze. Navrhuji tedy náhradní termíny, a to buď v pátek 20.11.2015 (v době mezi 8:00 až 15:00) nebo ve středu 25.11.2015, a to v době od 10:00 do 15:00.

   Kontaktní osobou, která může potvrdit tuto skutečnost je pan XXXXXXXXX přímo ze společnosti Datascript, kontakt na něj přikládám:
[KONTAKTY]


   Věřím, že se podaří najít vhodný náhradní termín a těším se na setkání.

Jaká je vaše zkušenost? Jsou tohle závažné důvody? Projde to?

IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Omluvenka z ustniho jednani
« Odpověď #1 kdy: 12 Listopadu 2015, 12:49:19 »

Tak pokud byla omluvenka poslána neprodleně po předvolání, neměl by to být problém. To se rovná téměř naplánované dovolené, či služební cestě. Pokud by tohle nepovolili, tak je to snad i napadnutelné, ne?
IP zaznamenána

OldSoldier

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 344
    • Zobrazit profil
Re:Omluvenka z ustniho jednani
« Odpověď #2 kdy: 13 Listopadu 2015, 13:56:21 »

Dobrá zpráva.

Evidentně je na mě úřednice natěšená, takže mi obratem přišla odpověď:
Citace
Vaše omluva z nařízeného ústního jednání byla uznána jako oprávněná a vaší žádosti o nařízení nového ústního
jednání bylo vyhověno.
IP zaznamenána