30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8

Autor Téma: [WIN] Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR  (Přečteno 42905 krát)

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #60 kdy: 07 Ledna 2016, 09:21:27 »

Tak stále překvapují. Asi jim nic neřiakjí nějaké datumy, termíny a tak.

Na odvolání na podjatost mam čas do 12.1. a oni mě poslali 17.12. předvolaní na 18.1. které bylo doručeno včera. Takže zamítnutí námitky a předvolání poslali jeden den po sobě.
Každopádně se snaží zuby nehty nenechat věc promlčet.  Asi chtěli stihnout moje narozeniny 17.12. a dát mě dárek :-)
IP zaznamenána

mosquitoe

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 447
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #61 kdy: 07 Ledna 2016, 09:32:30 »

Tohle je zjevně zase papír, takže to necháme zatím vyšumět. Až vygenerují rozhodnutí, tak bych počkal zhruba na konec termínu pro odvolání proti rozhodnutí, a poslal datovkou stížnost na nečinnost ve věci podjatosti.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 665
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #62 kdy: 07 Ledna 2016, 10:27:09 »

Ty termíny jsou v pořádku. Odvolání proti podjatosti nemá odkladný účinek, pouze riskují, že všechny následné kroky v případě, že by odvolání uspělo (věříte tomu?) budou anulovány.

Výzva k předvolání musí být dodána aspoň 5 dní předem, zdá se mi, že od 6. do 18. je >5 dní.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #63 kdy: 07 Ledna 2016, 12:13:10 »

To jsem nevěděl, že nemusí čekat na rozhodnutí o podjatosti v případě odvolání na kraj.

Jo je to zase papír, takže počkám co vyplodí dále, každopádně je jistota, že to bude opět rychlé jako všechno co zatím udělali.

IP zaznamenána

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #64 kdy: 07 Ledna 2016, 13:50:59 »

Tohle je zjevně zase papír, takže to necháme zatím vyšumět. Až vygenerují rozhodnutí, tak bych počkal zhruba na konec termínu pro odvolání proti rozhodnutí, a poslal datovkou stížnost na nečinnost ve věci podjatosti.

A je nutné to posílat datovkou? Co když to dám osobně, oni znovu nenajdou tu datovku? A ja jim zase osobně mesíc na to podám stížnost na nečinost? :-D
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #65 kdy: 07 Ledna 2016, 13:55:37 »

Za sebe bych nedělal nic. Až se úřad probere, tak zjistím, že dosud nebylo rozhodnuto o podjatosti.
Tedy i to co úřad poslal pak správně do datovky pak musí poslat ještě jednou po správném doručení podjatosti.
Prostě jim v tom udělat takový guláš, že sami nebudou vědět co už doručili a co ještě ne.
IP zaznamenána

mosquitoe

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 447
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #66 kdy: 07 Ledna 2016, 14:00:52 »

Tady jde o to, že bychom to nechtěli dotáhnout až do exekuce, ale nejpozději ve chvíli, kdy si úřad začne myslet, že to opravdu nabylo právní moci, je upozornit na procesní chybu, které se dopustili. To je taky věrohodnější postup, neboť očekávám, že úřad své vlastní lhůty dodrží a o podjatosti nějak rozhodne …

Vím, dalo by se to držet dál, ale jistější je IMHO to hlídat a vhodnými podáními celé jednání usměrňovat.

Každopádně, podat stížnost na nečinnost ohledně podjatosti taktéž osobně, to je zvrhlé, ale mohlo by to mít dobře matoucí účinky. To podporuju.
IP zaznamenána

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #67 kdy: 04 Února 2016, 09:34:44 »

Tak už mě přišel opět dopísek se složenkami na 2000,- + 1000,-

Takže mam plán, odvolám to ke kraji s tím, že jsem nebylo zasláno předvolání a tudíž jsem byl krácen na právech bla bla.
Ten to pošle tedy zpět s tím, že oni mě pošlou pozvání do datovky a já bych tam opět nepřišel a pak to zase odvolal na kraj s tím (tady nevím zda to je průchozí), že mě nebylo doručeno rozhodnutí o podjatosti, takže by se to mohlo vrátit zpět, kdy mě bude muset poslat rozhodnutí o podjatosti, ale vzhledem k tomu, že nyní je ten co dělá přestupky i ředitel odboru, tak už nebude platit to původní, kde on měl jiného nadřízeného, takže na tom by se to mohlo zase zaseknout, předpokládám, že on mě pošle to samé co v prosinci, ale to je jíž neplatné.
Takže bych měl teoreticky získat 2-3 mesíce navíc díky kraji, ale mam pocit, že to stejně nevýjde, veškerá komunikace se mnou mu trvá max 1 den od mé reakce.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #68 kdy: 04 Února 2016, 10:28:57 »

Co přesně přišlo?
Rozhodnutí?
« Poslední změna: 04 Února 2016, 10:34:46 od opas »
IP zaznamenána

mosquitoe

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 447
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #69 kdy: 04 Února 2016, 10:59:42 »

Pokud přišlo rozhodnutí, tak bych cca za týden podal (zas osobně na úřadě) tu stížnost na nečinnost ve věci podjatosti.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #70 kdy: 04 Února 2016, 11:42:25 »

Pokud přišlo rozhodnutí, tak bych cca za týden podal (zas osobně na úřadě) tu stížnost na nečinnost ve věci podjatosti.

Nechal bych to být. Oni pak pošlou tak za měsíc urgenci s tím, že pán nezaplatil a pak teprve to začne řešit. Teď mám v SZ podobné schéma:

- úřad posílal papíry poštou. Bez reakce.
- úřad poslal rozhodnutí poštou. Bez reakce.
- úřad poslal urgenci platby a výhrůžka exekutorem. Namítnuto, že v datovce nic není a pokud doručovali jinak tak smůla s doporučením, ať si zkontrolují spis.
- úřad poslal do datovky rozhodnutí a průvodní dopis, že se vskutku udělali chybu a právní moc rozhodnutí zrušují. Píšeme odvolání, že úřad kromě rozhodnutí nic nedoručil, a obviněný netuší, co ještě mu mělo být doručeno a nebylo. Minimálně postrádáme výzvu k seznámení se spisem před vydáním rozhodnutí. Požadujeme zrušení rozhodnutí a vrácení k novému projednání tak, aby obviněný mohl hájit svá práva.
- následovat bude zrušení rozhodnutí a pak prekluze....
IP zaznamenána

mosquitoe

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 447
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #71 kdy: 04 Února 2016, 12:19:02 »

OK, možná můžeme ještě měsíc počkat, než začnou vyhrožovat tou exekucí, ale zas je otázka, jestli to ltjd nechce zaříznout radši dřív. I když, mohlo by to dát cenný čas na vyhnívání před prekluzí.
IP zaznamenána

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #72 kdy: 11 Února 2016, 09:24:16 »

Určitě počkám, ztratit nic nemůžu a vzhledem k rychlosti ouředníka je každý den dobrý. Jen předpokládám, že on výzvu nepošle po 30ti dnech, ale po týdnu.

Prikladam rozhodnutí.
Zajímavý je poslední odstavec na straně 4, kde používá slova, která nikdy nepoužil a ač jsem to přečetl zhruba 30x, tak mě ty věty nedávají smysl a vůbec nevím co tím myslel.

IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 092
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #73 kdy: 11 Února 2016, 09:41:12 »

Nějak se v průběhu nemohu zorientovat - pokračujete ve hře na schovávanou, nebo již hodláte začít skládat odvolání na kraj, podepřené argumentací proti rozhodnutí?
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
Re:Vlastni nehoda - lživá výpověď PČR
« Odpověď #74 kdy: 11 Února 2016, 11:10:13 »

No zatím pořád schovávaná, tj nic jsem nedostal nemůžu se nikam odvolat. Počkám tedy až mě doručí informaci o možné exekuci, poté se ohradím, že nevím o žádném rozhodnutí, tam mě budou muset dodat důkaz, že ho doručili fikcí do schránky, na to já se tedy odvolám na kraj s tím, že mě bylo doručováno s rozporu se zákonem, pak předpokládám, že je tupý a doručí me do DS pouze rozhodnutí, na to se odvolám znovu, že mě nebylo doručeno pozvání k projednání a celé se to zakončí odvoláním na rozhodnutí na podjatost, které mě stále nebylo doručeno, ale protože se mezitím změnil ředitel odboru dopravy, tak to původní je již neplatné a podám ho znovu a mezitím možná bude už i nový uředník na pozici BESIPu, takže to podám proti němu (momntálně má mesto výberové řízení na tuto pozici)
A to by mohlo o chlup vyjít do 23.8.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8