30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Odmítnutí dechové zkoušky na soukromém pozemku  (Přečteno 14685 krát)

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Odmítnutí dechové zkoušky na soukromém pozemku
« Odpověď #15 kdy: 29 Března 2016, 21:54:33 »

Né v pohodě, nedotknul :) Jen je někdy zajímavé, jak si někdo představuje toho diskutujícího naproti. Uznávám,že to autíčko je jak hadr na bejka, ale musím konstatovat, že se dostávám do věku,kdy  bych spíš pasoval k hiluxu nebo landcruiseru, určitě by se do toho lépe nasedalo. :) :) :).
 
Jinak bez stk jedině podval, upřímně řečeno jsem to hodlal risknout, ale raději  nebudu dráždit pacha bosou nohou.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
Re:Odmítnutí dechové zkoušky na soukromém pozemku
« Odpověď #16 kdy: 06 Dubna 2016, 22:57:33 »

kdyby z toho něco bylo, tak by bylo i zajímavé, jak zdůvodnili vstup na soukromý pozemek
a nemáte tam náhodou kamerový systém ?
bych si to nechal jako třešničku, až předloží svou verzi ve spisu a realita z kamer bude poněkud odlišná  ;)
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Odmítnutí dechové zkoušky na soukromém pozemku
« Odpověď #17 kdy: 09 Dubna 2016, 11:02:47 »

Na protějším domě jsou jakési kamery. Nevím, kam až vidí. Jinak správní orgán je rychlý, čekám zřejmě dvě obsílky a něco už leží na poště. Tak uvidíme. Možná jestli má dorazit i druhá je nejvyšší čas na založení DS. ;D
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Odmítnutí dechové zkoušky na soukromém pozemku
« Odpověď #18 kdy: 09 Dubna 2016, 16:25:08 »

Na protějším domě jsou jakési kamery. Nevím, kam až vidí. Jinak správní orgán je rychlý, čekám zřejmě dvě obsílky a něco už leží na poště. Tak uvidíme. Možná jestli má dorazit i druhá je nejvyšší čas na založení DS. ;D
DS tohle neřeší. A zvažte, zda nepodat stížnost na jejich prudění o velikonocích na soukromém pozemku před tím, než vyzvednete poštu. Potom tu nepodjatost těžko sehrají.  :)
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Odmítnutí dechové zkoušky na soukromém pozemku
« Odpověď #19 kdy: 09 Dubna 2016, 20:27:47 »

No, já mám na tu podjatost mám políčeno. Ono totiž ta policejní hlídka neustále brousí kolem, jako by mě sledovala. Další setkání nenechá na sebe dlouho čekat. Kamarád si vzpoměl,že jedno setkání s onou dvojicí Pachů (kromě dalších, co tam otravovali) se konalo při jednom policejním zátahu v baru, jež jsem tu popisoval. Další setkání se konalo v pátek ve svátek před velikonocemi, kdy jsem byl zastaven a následovala  kontrolní kontrola dokladů, povinné výbavy a zároveň bylo na moji žádost upleteno SŘ  kvůli pásům a absenci jakési značky na origo světlech pro denní svícení (pachové ji neuměli rozluštit v japonštině). Byla samozřejmě provedena dechová zkouška s negativním výsledkem. Následovala  anabáze na velikonoční pondělí s tou samou pachohlídkou.  Minulý víkend jsem griloval s otcem a jeho přáteli u stejného objektu,jež mě prudili na velikonoční pondělí, velmi šikovně před garáží, abych byl velmi dobře široko daleko vidět včetně zaparkovaného vozu a množství pivních láhví a bujaré společnosti. Netrvalo dlouho a známá pachohlídka projela pomalu ulicí a nakonec se velmi nenápadně schovala na parkoviště u spořitelny. Několikráte jsem nastartoval  a rozsvítil auto a předstíral odjezd ( pochopitelně s nulou na žíle) a objel si čestné kolečko po dvoře. Pachové vyrazili a když viděli,že z toho nic nebude,odjeli pryč a cca po půl hodině opět zaujali šmírovací pozici na parkovišti u spořitelny.
  Potřebuji ještě nějaké další setkání. Plánuji abstinenční návštěvu oblíbeného baru a vozidlo zaparkuji na hned vedle na parkoviště. Ideálně bych je potřeboval vylákat na pozemek za plot a rychle za nimi zaklapnout bránu.
 
Když si to tak vybavuji, ta dvojka ( malej a velkej) nás kontrolovala, když nás jeden z šoférů rozvážel z předvánoční firemní pijatiky. Tehdy chtěli vědět odkud jedem a kam jedem. Tak jsem jim vysvětlil a gestem doplnil, že odtamtud tam, s tímto sdělením se však nespokojili a chtěli po mne OP. Zeptal jsem se jich, jestli jsem tedy nějak podezřelý. Následovala krátká slovní přestřelka za mocné podpory třech připitých kamioňáků. Celý výstup skončil, tím, že po řidiči hodili jeho doklady a ani mu nedali dýchnout a veleli odjezd. To bych řekl, že bylo asi moje první setkání s touto povedenou hlídkou a nějak jsem jí utkvěl v paměti.

IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:Odmítnutí dechové zkoušky na soukromém pozemku
« Odpověď #20 kdy: 09 Dubna 2016, 21:26:14 »

No pokud chceš v nějakém správku řešit jejich podjatost, je opravdu na místě podat stížnost dřív než se o správku ofiko dozvíš.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Odmítnutí dechové zkoušky na soukromém pozemku
« Odpověď #21 kdy: 09 Dubna 2016, 22:09:14 »

Pořiďte si nahrávaní a začněte je sám pronásledovat. Kdykoli se objeví, tak jděte za nima s dotazem, jestli nepotřebují s něčím pomoci. Nejlépe se svědkem. Myslím, že toho velmi brzy nechají.
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Odmítnutí dechové zkoušky na soukromém pozemku
« Odpověď #22 kdy: 09 Dubna 2016, 23:44:27 »

Jo, jedu strategii divadlo a potřebuju je vyprovokovat k další kontrolní kontrole. Je fakt, že v oblastech, co žiju byl relativně klid od různých buzeračních kontrol, ale poslední půlrok jsou vidět na silnici nezvykle často. Skoro bych řekl, že když přejedu republiku napříč, tak je jistota, že mě budou otravovat až do 20km od komína. Každou chvíli mi řidiči volaj nebo rozesílaj ostatním kolegům smsky, že zas někde pruděj a zpravidla je to v okrese. Do práce jezdím cca 15 km a teměř každý den na trase někde bliká barevná hudba a někoho otravujou.
 
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Odmítnutí dechové zkoušky na soukromém pozemku
« Odpověď #23 kdy: 06 Května 2016, 16:03:30 »

Zřejmě Game over :D
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Odmítnutí dechové zkoušky na soukromém pozemku
« Odpověď #24 kdy: 12 Září 2019, 22:43:06 »

takže můžeme přesunout do ukončené. Po podání odporu nebylo do roka zahájeno řízení. Takže win
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Odmítnutí dechové zkoušky na soukromém pozemku
« Odpověď #25 kdy: 12 Září 2019, 22:50:39 »

Přesunuto.

Ale ... po podání odporu nebylo zahájeno řízení? Řízení bylo imho zahájeno doručením příkazu, proti kterému byl podán odpor, ne?
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Odmítnutí dechové zkoušky na soukromém pozemku
« Odpověď #26 kdy: 13 Září 2019, 09:27:56 »

Jestli byl příkaz tak řízení bylo zahájeno.. ale je to jen detail protože je stejně promlčeno když do roka od zahájení není vydáno rozhodnutí.

A navíc přestupek z 28.3.2016 už je stejně promlčený nejpozději od 29.3.2018.
IP zaznamenána