30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: SPRDEL a další možnosti  (Přečteno 9249 krát)

martyyy

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
SPRDEL a další možnosti
« kdy: 05 Listopadu 2015, 18:20:57 »

Tak na mě taky vytáhli sprdel cca 14 dní před roční lhůtou. Osoba která řídila moje vozidlo je: Muž, má ukončený trvalý pobyt v ČR, bydlí na Bahamách, datum narození je známo. Všechny tyhle informace jsem sdělil městapu.

Nesrovnalosti: jiná SPZ vozidla uváděná v dokumentech než mám dnes. Podle PÍ adresa v Bahamách neexistuje a tudíž ani nic neposlala na uvedenou adresu... Adresa uvedená v informačním systému je neplatná protože osoba ukončila trvalý pobyt v ČR, tato osoba nemá adresu ani na úřadě! <= Adresu si tedy buď vymyslela nebo použila ze systému adresu zcela neplatnou (podle informací v systému nelze nechat prázdné políčko)

Poradíte mi prosím jak správně napsat odvolání aby to dávalo trochu hlavu a patu? ;D Miluju tento absurdistán. Všem děkuji.
« Poslední změna: 09 Listopadu 2015, 00:48:20 od martyyy »
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:SPRDEL a další možnosti
« Odpověď #1 kdy: 06 Listopadu 2015, 00:45:13 »

Předně musíte dát do 8 dnů od převzetí nebo fikce doručení odpor. Není tam datum odeslání, tak už taky může být pozdě a game over.
Primární bude dokázat, že překlopení n sprdel bylo nezákonné, to že se jim nepodařilo doručit, respektive se ani nepokusili nezakládá Vaše nesplnění zákonné povinnosti sdělit údaje k řidiči.
Už je judikát, který to konstatuje (někde u jkrasse222), později to dohledáme.   
IP zaznamenána

martyyy

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:SPRDEL a další možnosti
« Odpověď #2 kdy: 06 Listopadu 2015, 14:10:51 »

Dobře, a mám podat pouze odpor bez nějakýho vysvětlování nebo mám napsat důvody proč odpor podávám? Zajímá mě jestli mě to pomůže nebo spíž stíží.
IP zaznamenána

mosquitoe

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 447
    • Zobrazit profil
Re:SPRDEL a další možnosti
« Odpověď #3 kdy: 06 Listopadu 2015, 14:16:49 »

Ve věci s číslem jednacím <tady vložit číslo jednací> podávám odpor.

Nic víc. Na cokoliv dalšího bude čas během správního řízení.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:SPRDEL a další možnosti
« Odpověď #4 kdy: 06 Listopadu 2015, 17:50:37 »

https://www.facebook.com/Luciszek?fref=ts

Odkaz, který jste použili, už možná neplatí, nebo je tato stránka dostupná jen pro určitý okruh uživatelů, do kterého nepatříte.
IP zaznamenána

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil
Re:SPRDEL a další možnosti
« Odpověď #5 kdy: 06 Listopadu 2015, 19:18:36 »

https://www.facebook.com/Luciszek?fref=ts

Odkaz, který jste použili, už možná neplatí, nebo je tato stránka dostupná jen pro určitý okruh uživatelů, do kterého nepatříte.
A jsi přihlášený na FB? Odkaz je na FB profil referentky výše uvedeného rozhodnutí.

Jsou lidé, kteří na FB nikdy nebyli, nejsou a nebudou přihlášeni, protože se nemají důvod, ať chtěně nebo nechtěně, dělit se o svoje soukromí.  :)
IP zaznamenána

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil
Re:SPRDEL a další možnosti
« Odpověď #6 kdy: 06 Listopadu 2015, 19:56:02 »

Tak ještě jednou po lopatě: Protože nikdy nebudu přihlášený na FB, tak nikdy neuvidím tvoje odkazy na FB a evidentně tady nejsem jediný takový. Takže odkazy jsou vhodné jen na to, co může vidět každý.

A na FB si taky úředník může zjistit, že omluvenka od lékaře na datum ústního jednání byla ve skutečnosti chlastačka s kamarády.
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:SPRDEL a další možnosti
« Odpověď #7 kdy: 06 Listopadu 2015, 20:00:59 »

vám tu snad přijde, že sem úřednické svoloče a fízlů leze málo? tak pokračujte s xichtoknihama, odkazama na konkrétní lidi a podobnejma hovadinama  >:(
IP zaznamenána

Grave

  • Příspěvků: 266
    • Zobrazit profil
Re:SPRDEL a další možnosti
« Odpověď #8 kdy: 06 Listopadu 2015, 20:20:43 »

Tak ještě jednou po lopatě: Protože nikdy nebudu přihlášený na FB, tak nikdy neuvidím tvoje odkazy na FB a evidentně tady nejsem jediný takový. Takže odkazy jsou vhodné jen na to, co může vidět každý.
A na FB si taky úředník může zjistit, že omluvenka od lékaře na datum ústního jednání byla ve skutečnosti chlastačka s kamarády.

OK, tak po lopatě.
Protože asi nevíš co na FB jde/nejde, tak jsi to nepochopil. Například opas to pochopil velice dobře. Dal sem 3 fotky z profilu té referentky, které téměř okamžitě smazal (což chápu, také jsem je sem chtěl šoupnout a raději jsem si to rozmyslel)

Dále zde toto již neřeším, nebudu zaplevelovat téma.
IP zaznamenána

Tacecek

  • Příspěvků: 550
    • Zobrazit profil
Re:SPRDEL a další možnosti
« Odpověď #9 kdy: 06 Listopadu 2015, 21:36:17 »

Musím souhlasit s burtonbellem, tohle už je trochu přehnané a přitahuje to dost pozornosti. Držte se tématu a ty odkazy radši smažte.

martyyy:Druhou stranu nemáte vůbec anonymyzovanou!!!
« Poslední změna: 06 Listopadu 2015, 21:40:46 od Tacecek »
IP zaznamenána

martyyy

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:SPRDEL a další možnosti
« Odpověď #10 kdy: 28 Prosince 2015, 21:27:20 »

Tak si mě pozvali na vyjádření. Co mám uvést do mé výpovědi?
IP zaznamenána