30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Jaky antiradar pouzivate?  (Přečteno 11304 krát)

wombat

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Re:Jaky antiradar pouzivate?
« Odpověď #15 kdy: 14 Ledna 2019, 10:27:53 »

V případě AL se bavíme, že je to nelegalní a tedy porušení zákona i když je homologavaná jako parkovací assistent. -Jak se ideálně chovat v případě zastavení? Vím, že oni v tu chvíli si můžou myslet, že maji vozidlo špatně zaměřené, nebo cokoliv, ale zase na druhou stranu je napadne, proč asi..(?) Pokaždé když proti takovým policajtům projíždím, kteří mě (ne)změřili tak se fakt divně dívají, jen by mě zajímala konfrontace v případě nějakých argumentů?

Díky.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:Jaky antiradar pouzivate?
« Odpověď #16 kdy: 14 Ledna 2019, 11:02:18 »

S policisty ani strážníky se nebavíme a už vůbec se nepokoušíme o jakoukoliv argumentaci.
Co asi tak mohou pokud by Vás zastavili dělat:
1) optají se, zda používate anitradar - ne nepoužívám
2) najdou čidla a optají se co to je - parkovací asistent
3) mohou Vás poslat na technickou - přístroj je homologovaný parkovací asistent.

Takže pokud se jim sám nepřiznáte, tak si mohou sice ledacos myslet, ale to je tak vše.
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Jaky antiradar pouzivate?
« Odpověď #17 kdy: 14 Ledna 2019, 11:03:33 »

Jak se zachovat? Opakuje se to pořád dokola "S policajty se nebavíme", ale lidi mají stále potřebu něco vysvětlovat. Policajti nejsou vaše manželka  ;D

Kdyby se to řešilo dál, tak to půjde cestou "Jo on vám to ruší lidar, no tak asi chyba no, to je nemilé, já to používám jenom k parkování."
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Jaky antiradar pouzivate?
« Odpověď #18 kdy: 15 Ledna 2019, 14:00:44 »

Kdyby se to řešilo dál, tak to půjde cestou "Jo on vám to ruší lidar, no tak asi chyba no, to je nemilé, já to používám jenom k parkování."

Lepší bude použít úřednické myšlení.. má to homologaci a tak to nemůže rušit měření rychlosti.. když to má razítko tak tam problém být nemůže.
IP zaznamenána

wombat

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Re:Jaky antiradar pouzivate?
« Odpověď #19 kdy: 15 Ledna 2019, 14:07:00 »

Dobře a když bychom šli úplně do extrému, je třeba něco takového vozit? Bavíme se čistě imaginárně, kdyby taková situace nastala jak se chovat. Pže v civilizované Evropě můžou v případě podezření auto zabavit a rozebrat, tam je AR tenký led.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
Re:Jaky antiradar pouzivate?
« Odpověď #20 kdy: 15 Ledna 2019, 22:59:22 »

alespoň u mě má ta věc tři možnosti funkce

ar
total off
park asist

čili mimo kocourkov je to v pozici total off, páč nějaký polský nebo německý body mě nezajímaj
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Jaky antiradar pouzivate?
« Odpověď #21 kdy: 16 Ledna 2019, 06:08:39 »

čili mimo kocourkov je to v pozici total off, páč nějaký polský nebo německý body mě nezajímaj

Park assist s homologací jako park. čidla ještě dejme tomu, ale jak by řešil passiv? V DE se ramery taky objevujou, maj je normálně v kufru v neoznačených vozech (sou tak zašitý, že je nikdy nestihnu ani vyfotit, ale ta radarová hlava je vždycky pěkně vidět). No a pokud najdou přenosku, u které je (údajně) zakázané už jen držení?

Napadá mě vozit pytlíky s bílym práškem hned vedle, to je přenoska zajímat nebude. :D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
Re:Jaky antiradar pouzivate?
« Odpověď #22 kdy: 16 Ledna 2019, 22:02:21 »

v reichu jsem se nestkal s nějakým zabukařením a těch pár provařených míst už člověk zná
ve francii jsem viděl klasiku pod dálničním mostem, ale provoz byl tak hustý, že asi nevydělali
holandsko, belgie, tam jsem viděl policejní auta jen ve městech s hlídkovou rychlostí
pravdou je, že když už, tak se pohybuju po dálnicích, kde je "snad" klid
do polska jezdím jen kousek za čáru, rakušáky od dob jejich demonstrací proti temelínu ignoruji, na slovensku jsem od 93 taky nebyl
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Jaky antiradar pouzivate?
« Odpověď #23 kdy: 17 Ledna 2019, 16:07:34 »

v reichu jsem se nestkal s nějakým zabukařením a těch pár provařených míst už člověk zná
Tak z toho usuzuju, že málo jezdíte, nebo bukaří kvalitně. :D Moje zkušenost je přesně opačná.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 628
    • Zobrazit profil
Re:Jaky antiradar pouzivate?
« Odpověď #24 kdy: 17 Ledna 2019, 18:20:31 »

Všechno je možné, i zdivočelý parkovací senzor. Nebo: "LIDAR mi zničil foťák, říká návštěvník CESu, který si vyfotil autonomní auto."
https://www.zive.cz/clanky/lidar-mi-znicil-fotak-rika-navstevnik-cesu-ktery-si-vyfotil-autonomni-auto-neni-to-kupodivu-uplny-nesmysl/sc-3-a-196740/default.aspx
Až se budou po ulicích motat auta která se navzájem oslepí  ;D
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Jaky antiradar pouzivate?
« Odpověď #25 kdy: 18 Ledna 2019, 01:01:35 »

Nebo "nedopatřením" zničí sem tam nějaký lidar.
IP zaznamenána