30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Rušení platnosti zákazových značek  (Přečteno 4938 krát)

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 476
    • Zobrazit profil
Rušení platnosti zákazových značek
« kdy: 31 Října 2015, 23:45:43 »

Potřebuji poradit, brouzdám netem a nenašel jsem jasnou odpoveď na to, jestli křižovatka může v podstatě ukončit obec.Z důvodu utajení nebudu dávat odkaz na streetview. Situace je celkem jednoduchá. Místní tabule (obec) pak cca 100 metrů nic, pak križovatka a pak po cca 20m začátek úsekového měření.
IP zaznamenána

3rl

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 239
    • Zobrazit profil
Re:Rušení platnosti zákazových značek
« Odpověď #1 kdy: 01 Listopadu 2015, 06:02:03 »

Jako jestli křižovatka ukončuje platnost značky obec? Neukončuje.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Rušení platnosti zákazových značek
« Odpověď #2 kdy: 01 Listopadu 2015, 12:12:42 »

Potřebuji poradit, brouzdám netem a nenašel jsem jasnou odpoveď na to, jestli křižovatka může v podstatě ukončit obec.Z důvodu utajení nebudu dávat odkaz na streetview. Situace je celkem jednoduchá. Místní tabule (obec) pak cca 100 metrů nic, pak križovatka a pak po cca 20m začátek úsekového měření.
Odkdy je tabule se jménem obce zákazovou značkou ? To jako bude znovu na každé křižovatce v obci všemi směry ?  :)
Zákaz, omezení nebo příkaz vyplývající ze svislé dopravní značky končí na vzdálenější hranici nejbližší křižovatky, pokud není dříve ukončen jinak (s pár výjimkami)
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 476
    • Zobrazit profil
Re:Rušení platnosti zákazových značek
« Odpověď #3 kdy: 01 Listopadu 2015, 13:33:41 »

Ok, už mě to došlo. Nicmeně jsem koukal na streetwiev, ale v tom místě by se celkem dobře mohlo stát, že řidič se dostane na té křižovatce do na hlavní v podstatě na začátek měřeného úsek aniž by tušil, že je v obci. To už se tu tuším jednou rozebíralo.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:Rušení platnosti zákazových značek
« Odpověď #4 kdy: 01 Listopadu 2015, 19:54:02 »

Poměrně komplexně je to pojednáno zde : http://www.osbid.cz/2013/04/padesatka-v-obci-a-zastavenost-uzemi/
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 476
    • Zobrazit profil
Re:Rušení platnosti zákazových značek
« Odpověď #5 kdy: 01 Listopadu 2015, 23:05:40 »

Ok, to by šlo použít.Řidič nebyl znalý  místopisu a mohl být dezorientován vzhledem k tomu, že byl cizinec. Zkusím to.
IP zaznamenána