30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: +50km/h mimo obec  (Přečteno 2969 krát)

Peca34

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
+50km/h mimo obec
« kdy: 30 Října 2015, 01:50:38 »

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat a zároveň poprosit o radu v týdnu jsem v nočních hodinách absolvoval cestu ze svitav do litomyšle a mám obavu, že mě změřila modrá octavie II. těsně před litomyšlí kde jsem mohl mít tachometrových 150km/h, bylo to v noci s tím, že auto jsem nepředjel a nejbližší vzdálenost od něj jsem měl odhadem 200m a v obci jsem jel stanovenou rychlostí 50km/h i s ohledem na to, že jsem viděl že octavie výrazně zpomalila a chvílemi to vypadalo, že i čekala na mě, tudíž jsem na kruhovém objezdu odbočil z hlavní silnice na vedlejší, kde jsem pár minut počkal a poté se vrátil zpět na hlavní. Jde mi o to jestli mě mohou změřit ze zadní části vozu a zda mě mají jak identifikovat.

Děkuji moc za radu
IP zaznamenána

dan010

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:+50km/h mimo obec
« Odpověď #1 kdy: 30 Října 2015, 02:25:04 »

Pokud by změřili, tak by na 99,9% rovnou za takovéhle překročení i zastavili... pokud mají jen fotku bez řidiče, tak mají smůlu - viz postupy a řešení podobných kauz zde na fóru.

Ale velmi pravděpodobně to byla buď Oct. II pasiv a tím pádem nestihli změřit, protože by museli srovnat rychlost. A nebo to byla Octavia II a s Ramerem a ta měří jen dopředu, takže také nezměřili....  Takže pak čekali, jestli zase dojde k jejich předjetí a k nějakému překročení a když zjistili, že z toho asi už nic nebude, tak to vzdali...

Které z auto to bylo, se dá zjistit podle SPZ, jestli si ji pamatujete:
http://forum.autoforum.cz/viewtopic.php?t=1208

Zde bych si dovolil predikovat, že z toho nic nebude.
IP zaznamenána