30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Návrhy KDU-ČSL  (Přečteno 5583 krát)

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil
Návrhy KDU-ČSL
« kdy: 20 Října 2015, 12:57:55 »

ČT24 20.10.2015 12.49. Petr Kudela (KDU-ČSL) prezentuje své protipirátské pozměňovací návrhy. Varování! Před přehráním si připravte si blicí kýbl.
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

x-bat

  • Příspěvků: 93
    • Zobrazit profil
Re:Návrhy KDU-ČSL
« Odpověď #2 kdy: 20 Října 2015, 14:08:12 »

"Se líbí návrh uložení kauce v případě, že je podezření, že se osoba bude vyhýbat správnímu řízení." ... jasně, už to vidím - Dobrý den, víte co jste provedl? Ne? Jel jste rychle. Že nejel? Tak to bude kauce za 5tis., protože máme podezření, že se bude chtít bránit.

"Co jste udělala proto, aby se případ, kdy zfetovaný řidič srazí policistku, již neopakoval."  :D ... nene, to nemyslí vážně. Jak to souvisí s tím, že mi za každou blbost seberou řidičák až na půl roku? To si jako zfetovaný řidič řekne "Sice jsem nesmrtelný a chtěl bych to všem dokázat, ale neudělám to, protože bych mohl přijít o přijít na pár týdnů o papíry." - bych chtěl znát ten druh drogy, u které vyhraje strach z toho, že mi možná někde něco seberou.

Blablablabla, a závěrem držím pěsti těm, kteří se snaží (nejen) Sprdel dotlačit k ÚS.
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Návrhy KDU-ČSL
« Odpověď #3 kdy: 20 Října 2015, 14:16:42 »

No to je debil, to snad nelze ani komentovat ...  on resi, jak dosahnout toho, ze budou spravni rizeni cituji: "uspesna" - pricemz za uspesnost povazuje potrestani kazdeho sprosteho podezreleho. Ten clovek nema nejmensi poneti o cem vlastne hovori a co vlastne "vylepsuje" -- to je opravdu na bliti ...
IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Návrhy KDU-ČSL
« Odpověď #4 kdy: 20 Října 2015, 15:20:10 »

Ten ubrblany kokot, to dokoncilo aspon zakladnu skolu?
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Návrhy KDU-ČSL
« Odpověď #5 kdy: 20 Října 2015, 16:49:37 »

Ten ubrblany kokot, to dokoncilo aspon zakladnu skolu?

Jste na nej zamerne zakerni a polciie ho ochrani!  ;)
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Svobodný Ovčan!

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 269
    • Zobrazit profil
Re:Návrhy KDU-ČSL
« Odpověď #6 kdy: 20 Října 2015, 20:28:42 »

Pánové toho Koudelu neznám ale po shlednuti toho videa bych rek ze je to proste KOKoT
IP zaznamenána

mortas

  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil
Re:Návrhy KDU-ČSL
« Odpověď #7 kdy: 20 Října 2015, 21:41:15 »

To jste mi neměli dělat.. já si to bohužel pustil.. a on ten pán ( zřejmě zvolený velmi "zajímavou" sortou voličů) myslel každé slovo vážně.. A já si myslel původně, že je to jen drsně kameňácký joke... že v PSČR jsou i sem tam nějací ti pacienti..
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Návrhy KDU-ČSL
« Odpověď #8 kdy: 21 Října 2015, 21:41:26 »

pan Šimonovský....
byl taky z KDU

tak si tu stranu dobře pamatujte !
IP zaznamenána