30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Rychlost - nezřetelná fotka ve spisu  (Přečteno 3274 krát)

paulie

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
[?] Rychlost - nezřetelná fotka ve spisu
« kdy: 19 Října 2015, 20:11:17 »

Ahoj,
Bylo mi údajně naměřeno překročení rychlosti, momentálně se nacházím ve správním řízení, je přede mnou ústní jednání a já mám ověřenou kopii spisu.

Spis obsahuje:
Oznámení o přestupku
Záznam o přestupku
Úřední záznam, kde se popisuje že jsem byl ztotožněn a kolik mi bylo údajně naměřeno....
Záznam o přestupku, kde se nachází fotka, na které nelze rozeznat RZ, tvář řidiče, dokonce ani typ auta. Jediné, co lze z fotky vyčíst je že to je nějaký osobák s jednou osobou uvnitř.
Ověřovací list
Osvědčení o školení
Výpis z karty řidiče.

To, že v ústním jednání napadnu fotku je jasné. Potom mi ve spisu jaksi chybí záznam o venkovní teplotě, úhlu měření a nějaký plánek. Má cenu toto požadovat, případně vytýkat absenci těchto dokumentů?
Má cenu požadovat výslech policistů?
Fotka je černobílá z laserovky, pochybuju že by barevná verze co mají nejspíš někde uloženou byla lepší...ale i kdyby, změní to něco, když ve spisu je černobílá?
« Poslední změna: 19 Října 2015, 20:20:05 od paulie »
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost - nezřetelná fotka ve spisu
« Odpověď #1 kdy: 20 Října 2015, 22:54:16 »

Ta zdrojová fotka může být kvalitnější, ale stále to není důkaz ztotožnění. To co píšete je správné, jen je potřeba si tu něco počíst a dávkovat jim své požadavky postupně. Policajty nepožadujeme, protože jejich nevyslechnutí je jistý bod v odvolání. ...atd., atd.....
IP zaznamenána