30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Překročení rychlosti v obci (113km/h)  (Přečteno 16250 krát)

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci (113km/h)
« Odpověď #15 kdy: 25 Ledna 2017, 20:39:02 »

Zkuste s odkazem na uvedený článek požádat podle InfZ o kopii spisu toho přestupce, který u kraje uspěl. Potom v jeho textu vyměnte datum a spz a máte hotovo. Pokud to vyšperkujete zjištěnými čísly, tak by byli blázni, kdyby to nezahrabali na dno šuplíku, protože by riskovali opětovné oslepnutí a tím výpadek příjmu 2řádově vyšší než je to, co chtějí po Vás. Pokud se tohle mé tvrzení potvrdí, tak je Vás, nakolik přitvrdíte hru, např. tím TO na starostu, že přeplácí nájem, když si to za zlomek ceny může koupit rovnou nebo na obec za bezdůvodné obohacování, když pokutuje na základě nezákonně získaných důkazů. Jak to začne být osobní (TO na starostu), tak se začnou prudce měnit priority.     
IP zaznamenána

aightie

  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci (113km/h)
« Odpověď #16 kdy: 27 Ledna 2017, 18:30:57 »

No, tak mi doručili další dokument, a sice vyrozumění o provedení důkazů mimo ústní jednání a oznámení o možnosti vyjádřit se.

Koukejte. Dalo by se tohle za něco chytit?
IP zaznamenána
Přečetl jsem celý FSM a velkou část D-Fens. Sepsal jsem si pro sebe bodový výtah všech článků, abych se orientoval. Dokážu číst a chápat zákon. Neumím ho použít, nejsem vystudovaný právník. Potřebuji, abyste mi procesně pomohli. Dokumenty uploaduji anonymizovaně.

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci (113km/h)
« Odpověď #17 kdy: 27 Ledna 2017, 18:55:45 »

Chytat se chcete toho provádění důkazů?
Správní řízení o deliktu nemusí probíhat ve formě ÚJ, takže to je OK. Zda jsou všechny §§ v pořádku nepoznám.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci (113km/h)
« Odpověď #18 kdy: 28 Ledna 2017, 01:54:28 »

Provedou důkaz, že bylo naměřeno a že jste odmítl sdělit řidiče, takže sprdel a pokutička provozovateli.
Můžete jim to trochu ztížit tím, že poukážete na nezákonnost získání důkazů dle předchozích podnětů a požádáte o sloučení těch přestupků za 09/2016 do jednoho řízení. Můžete namítat podjatost správního orgánu na základě jejich zainteresovanosti na výběru pokut a v souvislosti s tím můžete žádat o doplnění listin do spisu, které chcete později využít při odvolání - smlouvy a dodatky s Czech radar, všechny platby Czech radar za 2016 s členěním za co jsou, odměny a platy pracovníků, cenu stejného zařízení, kdyby si ho obec koupila místo pronájmu atd.
Asi Vám na ruku nepůjdou, ale jsou to bodíky do odvolání. 
IP zaznamenána

aightie

  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci (113km/h)
« Odpověď #19 kdy: 13 Února 2017, 16:18:48 »

No,

a ten důkaz provedou jak? To se budu jako dívat, jak si mezi sebou sdělují, že pan provozovatel neudal, takže sprdel? Proč mě k tomu zvou? Je nějaká ne/výhoda být ne/přítomen?

Citace
poukážete na nezákonnost získání důkazů dle předchozích podnětů
a jak => osobně? Mám jim to napsat na papír? Nebo písemně? Datová schránka? A před nebo po dni konání toho provádění důkazů?

Ten samý dotaz u:
Citace
Můžete namítat podjatost správního orgánu na základě jejich zainteresovanosti na výběru pokut a v souvislosti s tím můžete žádat o doplnění listin do spisu, které chcete později využít při odvolání - smlouvy a dodatky s Czech radar, všechny platby Czech radar za 2016 s členěním za co jsou, odměny a platy pracovníků, cenu stejného zařízení, kdyby si ho obec koupila místo pronájmu atd.

Kdy a jak tak činit? Písemně?
IP zaznamenána
Přečetl jsem celý FSM a velkou část D-Fens. Sepsal jsem si pro sebe bodový výtah všech článků, abych se orientoval. Dokážu číst a chápat zákon. Neumím ho použít, nejsem vystudovaný právník. Potřebuji, abyste mi procesně pomohli. Dokumenty uploaduji anonymizovaně.

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci (113km/h)
« Odpověď #20 kdy: 13 Února 2017, 17:13:42 »

Proč mě k tomu zvou?

Protože jim to ukládá zákon.. úředník asi taky nestojí o to abyste tam byl.. když nepřijdete tak to bude mít bez práce a jen pak napíše že důkazy provedl.


Je nějaká ne/výhoda být ne/přítomen?

Tak smysl toho práva je aby se obviněný mohl s důkazy seznámit.. můžete se k nim i vyjádřit a navrhovat svoje důkazy.. ale to můžete i jindy během řízení.
Návštěva úřadu se taky dá využít k nahlížení do spisu.

A dá se tím přidělávat úředníkovi práce.. když přijdete tak to provádění důkazů bude skutečně muset udělat..

Ale že by bylo nějak nutné se účastnit tak to není.. ale rozhodně chtějte pak možnost se vyjádřit k podkladům pro vydání rozhodnutí.
IP zaznamenána

aightie

  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci (113km/h)
« Odpověď #21 kdy: 28 Února 2017, 09:38:40 »

Současný stav je takový, že jsem šel na úřad, ouředníček mi ukázal papíry ze spisu a řekl, že to jsou důkazy. Než stihl vydat rozhodnutí, namítl jsem podjatost. ALE....

Úřad: ouředníček není osobou podjatou, a proto není vyloučen z projednávání a rozhodování. Důvod: Mohl uplatnit námitku již v říjnu, kdy byla doručena výzva. Pak jsme obdrželi odpověď. Pak v lednu mi byl doručen příkaz. Pak také v lednu jsem se dostavil k nahlédnutí do spisu. Pak odpor proti výzvě. Pak jsem se osobně účastnil dokazování. Ani v jednom případě jsem nevznesl námitku podjatosti, čili jsem podle nich neuplatnil bez zbytečného odkladu.
Pak tam ještě dodává, že nesouhlas s postupem orgánu není důvodem pro vyslovení podjatosti, protože existují řádné a mimořádné opravné prostředky.

No nic, tak asi odvolání + tam můžu mávat těma číslama ohledně platů a tak.
IP zaznamenána
Přečetl jsem celý FSM a velkou část D-Fens. Sepsal jsem si pro sebe bodový výtah všech článků, abych se orientoval. Dokážu číst a chápat zákon. Neumím ho použít, nejsem vystudovaný právník. Potřebuji, abyste mi procesně pomohli. Dokumenty uploaduji anonymizovaně.

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci (113km/h)
« Odpověď #22 kdy: 28 Února 2017, 11:03:22 »

No nic, tak asi odvolání + tam můžu mávat těma číslama ohledně platů a tak.

Můžete, ale to vám nepomůže. Nemá to s přestupkem nic společného.
IP zaznamenána