30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Výzva z Ivančic (prekluze)  (Přečteno 20274 krát)

dafikk

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
[WIN] Výzva z Ivančic (prekluze)
« kdy: 12 Října 2015, 16:08:40 »

Zdravím všechny. Dostal jsem výzvu z Ivančic u Brna za rychlost,kterou měřil stacionární radar na příjezdu do Ivančic. Já jsem to auto neřídil,ale je moje.
Výzvu skenuji a prosím o radu jak dál. Studoval jsem tady nějaké případy,ale moc moudrý z toho nejsem. Každý se to snaží řešit jinak,ale těch co to dotáhli do vítězného konce jsem se nedopátral.
Má to nějaký řešení,nebo mám raději zaplatit a nekomplikovat si život s mafií posvěcenou státem??
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Výzva z Ivančic (prekluze)
« Odpověď #1 kdy: 12 Října 2015, 16:19:51 »

zadej si do vyhledávače "Helmut" a postup je jasný ;)
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Výzva z Ivančic (prekluze)
« Odpověď #2 kdy: 12 Října 2015, 16:20:19 »

Můžete to zkusit. Možná vyhrajete, možná ne.
Stojí vám nějaké zkušenosti za námahu, čas a zezačátku možná i prohrané boje?

Proč my máme vědět, co je pro vás lepší?
IP zaznamenána

dafikk

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Výzva z Ivančic (prekluze)
« Odpověď #3 kdy: 12 Října 2015, 16:30:58 »

S tím Helmutem mám smíšené pocity. A zrovna u těch Ivančic,kde to řeší dnes a denně si nejsem jistý,že to proběhne OK.
Nemusíte se někteří namáhat s psaním,že neporadíte....přivítám názory těch co chtějí poradit... ;)
IP zaznamenána

OldSoldier

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 344
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Výzva z Ivančic (prekluze)
« Odpověď #4 kdy: 12 Října 2015, 16:32:51 »

Hm, ale odpustky maji docela drahe. Zlata Praha, kde je to za 600,-
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Výzva z Ivančic (prekluze)
« Odpověď #5 kdy: 12 Října 2015, 16:34:02 »

jistota není nikdy. jedinou otázku, kterou musíš vyřešit sám se sebou, je: ohnu záda nebo ne? pokud je odpověď ano, pak je tento thread zbytečný, pokud ne, pak Helmut apod. Je to hra, kde se dá vyhrát i prohrát, ale skill si každý musí vybudovat sám, zde najde radu, jak zvýšit své šance, ne jak vyhrát
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Výzva z Ivančic (prekluze)
« Odpověď #6 kdy: 12 Října 2015, 16:38:03 »

Pokud nechcete ohýbat záda, zkuste projít vlákna, která tu jsou a rozmyslit co chcete zkusit. Promyslete si strategii a tu zde načrtněte. Pak se nechá neco rozvíjet. Takhle jen tak vystřelit ideální postup je dost na vodě.
IP zaznamenána

dafikk

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Výzva z Ivančic (prekluze)
« Odpověď #7 kdy: 12 Října 2015, 16:52:56 »

jistota není nikdy. jedinou otázku, kterou musíš vyřešit sám se sebou, je: ohnu záda nebo ne? pokud je odpověď ano, pak je tento thread zbytečný, pokud ne, pak Helmut apod. Je to hra, kde se dá vyhrát i prohrát, ale skill si každý musí vybudovat sám, zde najde radu, jak zvýšit své šance, ne jak vyhrát
Mluvíš jako kniha! Mám tedy takový plán. Syn měl půjčené auto a jel se svým spolužákem,který je angličan a je zde na výměnném pobytu. Syn mu půjčil auto. Angličan bydlí u nás,ale bude odjíždět. Tak nevím pokud pan George převezme zásilku na naší adrese a pak už bude nedostižitelný,tak jestli to bude stačit?? A to není kec-takhle to doopravdy je!!
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Výzva z Ivančic (prekluze)
« Odpověď #8 kdy: 12 Října 2015, 16:55:10 »

správně, George převezme, přizná se, nechá rozjet SŘ a pak už je to jeho boj  ;)
IP zaznamenána

dafikk

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Výzva z Ivančic (prekluze)
« Odpověď #9 kdy: 12 Října 2015, 17:00:16 »

No dobře. Ale co pak dál. Oni se ho nedopátrají a vrátí se to ke mě jakožto vlastníkovi auta a budou chtít svoje peníze!!!
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Výzva z Ivančic (prekluze)
« Odpověď #10 kdy: 12 Října 2015, 17:03:08 »

Ne. Oni ho odsoudí, ale rozhodnutí si mohou vetknout kamsi.
IP zaznamenána

dafikk

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Výzva z Ivančic (prekluze)
« Odpověď #11 kdy: 12 Října 2015, 17:06:11 »

V tom bonz listu co poslali spolu s výzvou je adresa trvalého bydliště a doručovací adresa. Mám to vypsat poctivě,nebo vynechat trvalé bydliště a vypsat jen doručovací adresu a do poznámky napsat že se jedná o studenta výměnného pobytu??
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Výzva z Ivančic (prekluze)
« Odpověď #12 kdy: 12 Října 2015, 19:31:42 »

Stačí doručovací, poznámku netřeba. Pokud by snad ouřada toužil po adrese TP, nechť pěkně poprosí :) Pokud by sis chtěl procvičit dovednosti nutné pro vedení SŘ, nechť po zahájení řízení George zplnomocní tebe nebo pana synátora k zastupování a třeba byste dané SŘ i vyhráli či dotáhli do prekluze :) Pokud ne, stačí je nechat rozhodnout v nepřítomnosti, odsoudit piráta George a pak si můžou akorát tak políbit prdel. Úplně jinej level je pak nechat to překlopit na SPRDEL a zabojovat proti tomuto legislativnímu potratu. Kolega Kverulant s kreativitou a úctou ke státním orgánům jemu vlastními, zdá se, našel recept, viz http://30kmh.cz/index.php?topic=1125.0  ;)
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Výzva z Ivančic (prekluze)
« Odpověď #13 kdy: 12 Října 2015, 19:50:58 »

Dafikku, naskýtá se Ti dobrá šnce s úřadem vyjebat, jen to chce trochu spolupráce od George.
Přesvědčete ho, ať vám skutečně podepíše Plnou moc k zstupování ve věci toho přestupku. Dále si zjistěte jeho reálnou doručovací adresu.
Potom :
1. Sdělit George (jméno, datum narození) a dodat Plnou moc s doručovací adresou k Vám
2. Úřad si vyžádá korespondenční adresu do Anglie
3. George odpoví, že Vás zmocnil a že v Anglii není
4. Úřad obešle George k Vám
5. Odpovíte, proč obtěžuje George, když Vás zmocnil
.... atd... spousta zábavy, když je tu reálný George, zvlášť, když úřad nevydrží s nervama a překlopí neoprávněně na sprdel
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Výzva z Ivančic (prekluze)
« Odpověď #14 kdy: 12 Října 2015, 19:55:47 »

skutečně kauza s velkým zábavným potenciálem :) George by třeba mohl po nařízení jednání plnou moc vypovědět apod., je tu spousta možností, jak zamotat ouřadům palici tak, že ani nebudou vědět s kým a co vlastně řeší :)
IP zaznamenána