30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policie měří hloubku dezénu „mozkovým myšlením“  (Přečteno 8733 krát)

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Policie měří hloubku dezénu „mozkovým myšlením“
« kdy: 05 Října 2015, 09:44:25 »

http://www.autorevue.cz/policie-meri-hloubku-dezenu-mozkovym-myslenim

„Když jsem přes to přejel prstem a podíval jsem se na to zrakem, tak jsem zjistil, že těch 1,6 tam není. Tím pádem jsem mozkovým myšlením zjistil, že ta hranice tam není. To je ten selský rozum,“ cituje Česká televize výpověď policisty, který kontrolu prováděl.
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:Policie měří hloubku dezénu „mozkovým myšlením“
« Odpověď #1 kdy: 05 Října 2015, 10:08:52 »

Nojo, Holešov.. zlínský kraj je krajem, kde se hloubka vzorku řeší asi nejintenzivnějc, co jsem zažil. Faktem jest, že to moje plátno bylo za tisícovku, já fakt spěchal a navíc řídil kámoš servisák, tak blokovka na místě no  :-\
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Policie měří hloubku dezénu „mozkovým myšlením“
« Odpověď #2 kdy: 05 Října 2015, 12:20:12 »

Jo, včera jsem na to koukal a myslel že spadnu z pohovky  ;D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Starypes

  • Příspěvků: 117
    • Zobrazit profil
Re:Policie měří hloubku dezénu „mozkovým myšlením“
« Odpověď #3 kdy: 05 Října 2015, 12:24:32 »

zajimava je posledni veta reportaze - policejni reditelstvi se hodla proti rozhodnuti spravniho organu odvolat...

z jakeho titulu? Spravni rizeni probiha mezi "obci" a obcanem -  fizlove tam byli jen jako svedci. Nebo nevim neco, co mam vedet?

btw. cteni na dlouhe vecery https://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&ved=0CCgQFjABahUKEwj65Ym7jqvIAhVConIKHeghD3I&url=http%3A%2F%2Fwww.mdcr.cz%2FNR%2Frdonlyres%2F517667AE-3F9E-41D8-B2DE-DD346B26D2E8%2F0%2FMETODIKA_c_3_2012_STK_5_2_dezen_pneumatik.doc&usg=AFQjCNEnskXCa0PEFRe0P6xc41wFsQNsng&sig2=DCr2bQ_TAjxQXegyxpcNpA&cad=rja
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil
Re:Policie měří hloubku dezénu „mozkovým myšlením“
« Odpověď #4 kdy: 05 Října 2015, 16:41:21 »

http://auto.idnes.cz/hloubka-dezenu-pnmeumatik-dcq-/automoto.aspx?c=A151005_134254_automoto_fdv

Zprava se chytla i u Babise, diskuse je pro me prijemnym prekvapenim.
IP zaznamenána

dan010

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:Policie měří hloubku dezénu „mozkovým myšlením“
« Odpověď #5 kdy: 05 Října 2015, 22:40:22 »

Když jsem koukal na to video, jak tam ten opičák popisuje mozkové myšlení, tak jsem se málem počůral smíchy :-D
IP zaznamenána

dmitrijsadlo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil
Re:Policie měří hloubku dezénu „mozkovým myšlením“
« Odpověď #6 kdy: 06 Října 2015, 09:50:17 »

Díky za upozornění na video. Stojí to za to.
Že měření mozkovým myšlením potvrdí ještě píča mluvčí, to už je třešnička na dortu.
Jinak by mě taky zajímalo, jak Krajská policie chce do tohoto zasáhnout, když není účastníkem řízení. Fakt policejní ksindl.
IP zaznamenána

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Policie měří hloubku dezénu „mozkovým myšlením“
« Odpověď #7 kdy: 06 Října 2015, 14:38:53 »

No, v diskusi na idnesu nekdo zminoval, ze muze dat podnet k prezkumnemu rizeni.
IP zaznamenána

Starypes

  • Příspěvků: 117
    • Zobrazit profil
Re:Policie měří hloubku dezénu „mozkovým myšlením“
« Odpověď #8 kdy: 06 Října 2015, 14:49:38 »

prezkumne rizeni je podle me jedina cesta...

http://zakony.kurzy.cz/500-2004-spravni-rad/cast-2-hlava-9/
IP zaznamenána

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Policie měří hloubku dezénu „mozkovým myšlením“
« Odpověď #9 kdy: 06 Října 2015, 21:10:55 »

prezkumne rizeni je podle me jedina cesta...

http://zakony.kurzy.cz/500-2004-spravni-rad/cast-2-hlava-9/
jenom bych to upřesnil, je to cesta, ale vedoucí do prdele  ;D udělaj ze sebe ještě větší debily, než si lidi myslej. Myšlenkový měření jim určo nepodrží nikdo. jenom nerozumim tomu, co tam chtěj jako přezkoumávat. ;D
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Policie měří hloubku dezénu „mozkovým myšlením“
« Odpověď #10 kdy: 06 Října 2015, 22:07:16 »

budou přezkoumávat, jestli je ten fízl debil, nebo kretén, aby mu dali správný platový ohodnocení
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Policie měří hloubku dezénu „mozkovým myšlením“
« Odpověď #11 kdy: 07 Října 2015, 01:09:27 »

budou přezkoumávat, jestli je ten fízl debil, nebo kretén, aby mu dali správný platový ohodnocení

Není to úplně přesné, ale uznám Ti to. Budou přezkoumávat, zda nedošlo k nějakému nepříznivému vývoji, a zda tedy hodnost a platové zařazení odpovídá. 

Platové zařazení a dosažitelná hodnost ( http://kupnisila.cz/plat-policisty-hasice/ )

Debil  / tarifní třída 4. / praporčík
Pokud vás někdo nazve debilem, odhaduje, že vaše IQ se pohybuje někde mezi 50 až 69, což podle nové mezinárodní klasifikace nemocí odpovídá lehké retardaci. Útěchou vám může být, že s touto diagnózou jste schopni se vzdělávat v praktické škole a většinou i samostatně fungovat v běžném životě.

Imbecil / tarifní třída 2.-3. / strážmistr - podpraporčík
Jste-li označeni za imbecila, jsou vaše intelektuální schopnosti ohodnoceny v pásmu středně těžké retardace (49 - 35 IQ). Jedince s touto diagnózou lze naučit základní úkony běžného života a mohou do určité míry samostatně fungovat v chráněném prostředí či pracovat v chráněných dílnách. Někteří žáci se středně těžkou mentální retardací si při kvalifikovaném pedagogickém vedení mohou dokonce osvojit základy čtení, psaní a počítání.

Idiot / tarifní třída 1. / rotný
Termín idiot byl dříve používán pro jedince s těžkou a hlubokou retardací (pod 35 IQ), kteří jsou v zásadě nevzdělavatelní a vyžadují neustálou péči.

Kreten / smlouva o dílo / nosič obušků a píštaly
Jako inzultace se používá také termín kretén. Kretenismus je onemocnění, které vzniká při snížené činnosti štítné žlázy v časném dětství. Projevuje se narušeným tělesným vývojem, malým vzrůstem a duševní zaostalostí.
 
IP zaznamenána

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Policie měří hloubku dezénu „mozkovým myšlením“
« Odpověď #12 kdy: 07 Října 2015, 10:10:30 »

Tak me napadlo, je v tomhle pripade vubec nejaka moznost prejit do protiutoku? Rizeni bylo zastaveno a "pachatel" nijak netrestan, coz je v poradku, ale prijde mi to dost malo. Pokud si dobre pamatuju, tak podle zakona nema narok na proplaceni nakladu, protoze byl v pozici sprosteho podezreleho a tedy veskere naklady vynalozil ve vlastnim zajmu. Nicmene ten policista z toho vyvazne bez jakehokoliv potrestani. Co treba nejaka zaloba na zneuziti pravomoci uredni osoby, pripadne krive svedectvi (kdyz tvrdil, ze takovehle mereni je naprosto v poradku podle vsech platnych smernich)? Melo by neco takoveho realnou sanci (alespon podle platne legislativy, kdyz uz ne prakticky)?
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Policie měří hloubku dezénu „mozkovým myšlením“
« Odpověď #13 kdy: 07 Října 2015, 10:52:52 »

takovýho idiota (thx Kverulantovi za upřesnění platových tříd) by hlavně měli na hodinu propustit, sebrat mu zbroják a občanku a zavřít do ZOO, kde by ho mohla adoptovat jako mazlíčka nějaká primátí rodinka, která by jistě měla pro jeho postižení pochopení
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Policie měří hloubku dezénu „mozkovým myšlením“
« Odpověď #14 kdy: 18 Října 2015, 12:13:15 »

U ouřady se dá uplatnit náhrada škody vzniklé chybným úředním postupem, ovšem u opičky to asi nepůjde.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky