30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Font podání  (Přečteno 5385 krát)

JJ

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 323
    • Zobrazit profil
Font podání
« kdy: 04 Října 2015, 09:08:39 »

Zkoušeli jste už někdo podávat podání vyvedené osmibodovou frakturou nebo něčím podobně čitelným? Mám tu jedno odvolání kde o moc nejde (protože prekluse), tak jsem si říkal, že bych úředníkovi trochu zvedl náladu ;-)
IP zaznamenána

frantisek

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
    • OSBID o.s.
Re:Font podání
« Odpověď #1 kdy: 04 Října 2015, 11:37:29 »

Ano, existuje varianta, ze ktere po par radcich vznika bolehlav, motolice a je realne riziko epileptickeho zachvatu ...... :) Milos by k tomu vedel vic :)
IP zaznamenána
www.osbid.cz - s autem svobodně a bezpečně
frantisek@osbid.cz
t: 602392900 - ale jen když je to fakt nutné ;)

JJ

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 323
    • Zobrazit profil
Re:Font podání
« Odpověď #3 kdy: 04 Října 2015, 12:40:51 »

To nevadí, myslím, že spřežkový pravopis či ten moderní bez diakritiky také nebudou mít na platnost podání vliv.
IP zaznamenána

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Font podání
« Odpověď #4 kdy: 04 Října 2015, 13:34:43 »

Dost mozna by to stacilo napsat rucne normalnim psacim pismem, to je u spousty lidi naprosto necitelne :)
IP zaznamenána

cestmir

  • Příspěvků: 57
    • Zobrazit profil
Re:Font podání
« Odpověď #5 kdy: 04 Října 2015, 15:59:53 »

A nebo neco na zpusob leporela :) http://www.tug.dk/FontCatalogue/movieola/
IP zaznamenána

JJ

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 323
    • Zobrazit profil
Re:Font podání
« Odpověď #6 kdy: 04 Října 2015, 16:28:47 »

Já to asi nakonec nechám přepsat děti :-) Ručně, s chybami, prostě jak to půjde i nepůjde.
IP zaznamenána

mila6032

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 349
    • Zobrazit profil
    • www.osbid.cz
Re:Font podání
« Odpověď #7 kdy: 04 Října 2015, 17:51:09 »

Ano, existuje varianta, ze ktere po par radcich vznika bolehlav, motolice a je realne riziko epileptickeho zachvatu ...... :) Milos by k tomu vedel vic :)

Narážíš na to slavné odvolání, kde můj vypilovany velevýtvor znásilnil a zohavil nejmenovaný Š.R. fontem jménem "Mistral" o velikosti "8", vytiskl, zmackal, vyzehlil, naskenoval otocene o 90 stupňů(takže to na tom papíře bylo na sirku) a pak to celé ještě pootocil o dva stupně doleva? Já tenkrát přečetl asi odstavec a rozbolela mě hlava. Dodnes mám hluboký respekt k paní bakalarce která těch 15 stran prelouskala. Pak jsem na ten text ještě zpětně narazil a nedal jsem ani stránku. A to jsem byl autorem.

Každopádně ani tato sada na vítězství nestačila a paní bakalarka rozhodla v neprospěch. Btw to byla ta stejná paní, která nedavno shodila odvolání jkrausovi a i "kvalita" argumentace byla stejná. K soudu tenkrát nedošlo a já si tím připsal svou čtvrtou prohru.

Jinak si vzpomínám ještě na dvě "mistralova" odvolání. Jedno pražské skončilo prekluzi a jedno pardubické kraj vrátil a tato kauza prekluduje za dva dny.
Tímto zdravím pana Kantůrka. To víte pane, nejste sám, kdo ví jak se ta hra hraje. Tak příště lépe a radostneji.
IP zaznamenána