30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Praha  (Přečteno 16154 krát)

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Praha
« Odpověď #15 kdy: 01 Října 2015, 14:46:48 »

A posilaji druhou vyzvu? Nevyuzivaji zatim turbo? (take mam jednu vyzvicku v cachi)
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 408
    • Zobrazit profil
Re:Praha
« Odpověď #16 kdy: 01 Října 2015, 17:09:25 »

Ano, teď právě tu druhou výzvu už posílají (dřív to asi nedělali).
IP zaznamenána

imperator_cz

  • Příspěvků: 80
    • Zobrazit profil
Re:Praha
« Odpověď #17 kdy: 02 Října 2015, 08:30:04 »

Náš milý magorsrát jede:
- nabonzování Helmuta s bydlištěm v ČR na druhou výzvu
- po cca 1,5 měs rozhodnutí: vinen sprdelí jelikož je pro ně nabonzovaná osoba nedostupná
- v rozhodnutí tvrdí, že osobu obeslali, ale poštou určitě nic nepřišlo nebo ani pošta nehodila do schránky lístek
- takže osolili provozovale(mě) částou 1500+1000 za zločin +13kmh na padesátce, prý jde o opakovaný přestupek
 (za posledních x let žádné pravomocné rozhodnutí ohledně rychlosti nemám, jen 2 nahlášené mrtvoly)

Takže podávám odpor v poslední den lhůty a žádost o spis už jsem poslal.

Máte někdo nějaké zkušenosti jak by mohlo dále pokračovat?
IP zaznamenána

dmitrijsadlo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil
Re:Praha
« Odpověď #18 kdy: 02 Října 2015, 10:59:25 »

vyzvou vás k seznámení se s podklady pro rozhodnutí a pak rozhodnou vinen. jako ostatně vždy.

asi nezbude nez je rozsekat v odvolani. mezitim muzete zkusit nejake omluvenky a podjatost aby to posrali. pripadne zadost o vyslech svedku, kteri by Helmuta dosvedcili.
IP zaznamenána

asocz

  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
Re:Praha
« Odpověď #19 kdy: 02 Října 2015, 12:17:24 »

Máte někdo zjištěno, za jak dlouho po nabonzování posílá Praha Helmutovi dopis ? Mám to u kámoše v paneláku, ale nechce tam mít cizí jmenovku příliš dlouho...
IP zaznamenána

sepp

  • Příspěvků: 173
    • Zobrazit profil
Re:Praha
« Odpověď #20 kdy: 04 Října 2015, 09:09:01 »

Náš milý magorsrát jede:
- nabonzování Helmuta s bydlištěm v ČR na druhou výzvu
- po cca 1,5 měs rozhodnutí: vinen sprdelí jelikož je pro ně nabonzovaná osoba nedostupná
- v rozhodnutí tvrdí, že osobu obeslali, ale poštou určitě nic nepřišlo nebo ani pošta nehodila do schránky lístek
- takže osolili provozovale(mě) částou 1500+1000 za zločin +13kmh na padesátce, prý jde o opakovaný přestupek
 (za posledních x let žádné pravomocné rozhodnutí ohledně rychlosti nemám, jen 2 nahlášené mrtvoly)

Takže podávám odpor v poslední den lhůty a žádost o spis už jsem poslal.

Máte někdo nějaké zkušenosti jak by mohlo dále pokračovat?

Koukám, že úsilí získat peníze za každou cenu nabírá na intenzitě :x - jsem momentálně ve fázi udání Helmutovy korespondenční adresy zde v ČR a na Váš příspěvek zírám jak tele na nová vrata! Jsem zvědav, co bude a nebo naopak nebude v tom Vašem spise... Až budete vědět, referujte, prosím.
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 408
    • Zobrazit profil
Re:Praha
« Odpověď #21 kdy: 04 Října 2015, 10:12:09 »

Náš milý magorsrát jede:
- nabonzování Helmuta s bydlištěm v ČR na druhou výzvu
- po cca 1,5 měs rozhodnutí: vinen sprdelí jelikož je pro ně nabonzovaná osoba nedostupná
- v rozhodnutí tvrdí, že osobu obeslali, ale poštou určitě nic nepřišlo nebo ani pošta nehodila do schránky lístek
- takže osolili provozovale(mě) částou 1500+1000 za zločin +13kmh na padesátce, prý jde o opakovaný přestupek
 (za posledních x let žádné pravomocné rozhodnutí ohledně rychlosti nemám, jen 2 nahlášené mrtvoly)

Takže podávám odpor v poslední den lhůty a žádost o spis už jsem poslal.

Máte někdo nějaké zkušenosti jak by mohlo dále pokračovat?

Koukám, že úsilí získat peníze za každou cenu nabírá na intenzitě :x - jsem momentálně ve fázi udání Helmutovy korespondenční adresy zde v ČR a na Váš příspěvek zírám jak tele na nová vrata! Jsem zvědav, co bude a nebo naopak nebude v tom Vašem spise... Až budete vědět, referujte, prosím.

Mám to podobně, taky jsem zvědav.
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 359
    • Zobrazit profil
Re:Praha
« Odpověď #22 kdy: 04 Října 2015, 13:29:02 »

Také se chystám poslat Helmutí adresu v ČR, zločinu jsem se měl dopustit v již proslulé ulici Zálesí. Tak uvidíme.
IP zaznamenána

party boy

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:Praha
« Odpověď #23 kdy: 06 Října 2015, 17:13:28 »

Pánové měl bych dotaz ohledně rychlosti obesílání odpustků, výzev k podání vysvětlění či bonzovacích dopisů. Když mě zaznamená automatický systém bez obsluhy, tak poslední zkušenosti jsou takové, že většinou Praha posílá odpustky tak do měsíce. Ale je tato rychlost stejná i v případě radaru s obsluhou? (např. městská o octávka s bradavicí) Jde mi o to jestli prostě z jednoho systému to trvá dýl než z druhého nebo je to jedno. A netušíte, když to byli měšťáci jestli budou chtít vědět totožnost řidiče, nebo se to pořeší formou odpustku, tak jako ze systému bez obsluhy? Co vím tak normálně PČR chce hned znát totožnost řidiče. Díky.
IP zaznamenána

dmitrijsadlo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil
Re:Praha
« Odpověď #24 kdy: 06 Října 2015, 21:52:52 »

pokud to bylo s obsluhou, tak nebyly splněny zákonné podmínky pro sprdel a vystačíte si s tzv. osobou blízkou
IP zaznamenána

sepp

  • Příspěvků: 173
    • Zobrazit profil
Re:Praha
« Odpověď #25 kdy: 11 Října 2015, 09:48:48 »

Máte někdo zjištěno, za jak dlouho po nabonzování posílá Praha Helmutovi dopis ? Mám to u kámoše v paneláku, ale nechce tam mít cizí jmenovku příliš dlouho...

Ve snaze vymyslet, jak nedopadnout jako kolega Imperator_cz, mě napadlo - nedalo by se úřadu Helmutovu odpověď (přiznání) jednoduše "vnutit", tzn. nečekat na oznámení o uložení zásilky pro Helmuta na poště či dopis samotný, ale s využitím znalosti čísla jednacího a čísla spisu prostě Helmut napíše úřadu, že byl provozovatelem informován o tom, že svoji jízdou či parkováním tomuto způsobil oplétačky s úřadem a tak si sype popel na hlavu a doznává se a byl by moc nerad, kdyby měl jeho kamarád provozovatel nějaké další problémy...? Nebo je to zbytečné píchání do vosího hnízda? Jak píšu na začátku - nerad bych skončil na lemplovství poštovní doručovatelky a dohadoval se, zda pošta oznámila zásilku či ne... Mimochodem, doručovatelce stejně není jak dokázat, že neoznámila...:-(
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Praha
« Odpověď #26 kdy: 11 Října 2015, 11:14:55 »

Úvaha jde správným směrem. Ony nějaké ty možnosti, které vznikly kompilací místních zkušeností a brainstormingu, existují. Jen se to tu nedá z taktických důvodů napsat natvrdo.
IP zaznamenána