30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zastavovani ridicu PCR kvuli vyplnovani dotazniku  (Přečteno 12635 krát)

Starypes

  • Příspěvků: 117
    • Zobrazit profil
Re:Zastavovani ridicu PCR kvuli vyplnovani dotazniku
« Odpověď #15 kdy: 30 Září 2015, 08:34:44 »

premyslim, jak by presne mela znit veticka, kterou by mel ihned po zastaveni vozidla slyset zastavujici policista... :)
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Zastavovani ridicu PCR kvuli vyplnovani dotazniku
« Odpověď #16 kdy: 30 Září 2015, 09:06:35 »

Žádná. Někdy to může mít důvod. Včera jsem stál u bouračky, zavřená silnice. Policajti postávali kolem, tak jsem jim poradil, ať jdou dva z nich za první zatáčku na každou stranu a pomůžou lidem se otočit, aby do toho ještě někdo nevlítnul.
Tvářili se na mě divně, ale šli.
Takže být automaticky hnusný na zastavujícího policajta taky nemá význam. Někdy dělají užitečnou práci.
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Zastavovani ridicu PCR kvuli vyplnovani dotazniku
« Odpověď #17 kdy: 30 Září 2015, 09:10:23 »

premyslim, jak by presne mela znit veticka, kterou by mel ihned po zastaveni vozidla slyset zastavujici policista... :)
Pokud jsem pochopil dobře z toho co se tu kolem psalo, tak se to občas dělo i tak, že orgán zastavoval auto, to zastavilo kouosek za orgánem, respektive tam bylo navedeno a ten tam ani nešel. Pak nemůže nic slyšet.
IP zaznamenána