30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Pásy - zastaven - ztotožněn  (Přečteno 3924 krát)

aightie

  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
[?] Pásy - zastaven - ztotožněn
« kdy: 24 Dubna 2018, 20:43:53 »

Ahoj,

dnes mě zastavila maskovaná dvojková oktáva ve městě, že prý jsem neměl pásy. Maják jen vepředu takový malý predatorek a vzadu. Bez kamery. Začali mi vnucovat, že jsem jel bez pásů - neřekl jsem nic určitého, pouze že to dáme do správního. Borec jen odvětil: "no tak to dáme do správního" a zalezli to vypisovat do auta - až pak jsem vytáhl mobil a nakameroval, jak to jejich auto vypadá - zboku žádné majáky vidět nebyly. Nikdo mě nepoučil o právních následcích SŘ (ale není to na videu :( ). Kameru nikde neměli.

Takže to bude asi slovo proti slovu? Nemají žádný důkaz.

Když viděl borec, že to začínám točit, vyběhl s mobilem a natočil si to taky - to, jak točím jejich auto. Neukázal jsem mu ksicht, dal jsem si sluneční brýle.

Tam je asi šance velká, co? :)

Nějaké tipy, triky, postřehy?


BTW - jeden z nich říká - "jé vás poznávám, vy jste tady známá firma, známý olomoucký hříšník". :D
IP zaznamenána
Přečetl jsem celý FSM a velkou část D-Fens. Sepsal jsem si pro sebe bodový výtah všech článků, abych se orientoval. Dokážu číst a chápat zákon. Neumím ho použít, nejsem vystudovaný právník. Potřebuji, abyste mi procesně pomohli. Dokumenty uploaduji anonymizovaně.