30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: struktura fóra  (Přečteno 10226 krát)

mikky

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 282
    • Zobrazit profil
struktura fóra
« kdy: 27 Srpna 2015, 17:06:04 »

ahoj,

mám menší výhrady ke struktuře:

1) bordelforum "Jiné" tematicky nespadá do kategorie "ukončené případy", aspoň ne podle obsahu
2) chybí mi forum ke sdílení relevantních informací a postřehů, které ovšem nespadají do kategorie "potřebuju poradit", ale do kategorie "zjistil jsem a chci se podělit" - tyhle informace se sypou do bordelfóra a tam zapadnou mezi bordelem.

Navrhuji:

Vytvořit novou kategorii / sekci s názvem třeba "Ostatní" a v ní zavést minimálně následující fóra:

 - Chci se podělit o zkušenosti z (tady je na zvážení, zda to ještě dál kategorizovat podobně, jako "potřebuju poradit", nebo to nechat kompaktnější)
 - Nedopravní právní tematika (to by mohlo nahradit bordelforum "jiné", bo tam jsou i právní a trochu užitečný vlánka)
 - Gaychat (přesunout gaychat ze Social networkingu)
 - Srandičky

A nebo sem možná špatně pochopil sekci Social networking a mohlo by se to uděla v ní :)

 -m.
IP zaznamenána
Je-li vám 35 a méně, jsme vrstevníci => budeme si tykat. Je-li vám více než 35, jsem pro vás děcko => můžete mi tykat.

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:struktura fóra
« Odpověď #1 kdy: 28 Srpna 2015, 10:45:27 »

Jo proč ne.

Ale srandičky už asi mají dost jiných míst.. podle toho o co jde.. Zajímavé články z internetu, Policejní a městapácké píár, Policejní vysírání nebo gaychat.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 198
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:struktura fóra
« Odpověď #2 kdy: 10 Srpna 2017, 16:03:41 »

Vzhledem k rostoucim dotazum na zahranici, co to nejak vhodne zakomponovat do struktury?

EU
|-A
....
|-PL
|-SK

noEU asi zatim neni treba.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:struktura fóra
« Odpověď #3 kdy: 10 Srpna 2017, 22:02:54 »

Asi by stačila jedna sekce pro zahraniční přestupky a když se nasbírá dost informací tak udělat téma s FSM třebas pro Německo..
IP zaznamenána

frantisek

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
    • OSBID o.s.
Re:struktura fóra
« Odpověď #4 kdy: 21 Srpna 2017, 13:45:31 »

Jo, platna pripominka.
Hodim do poradny jedno univerzalni tema - Prestupek v zahranici a pokud se to bude plnit moc a prestane dostacovat, udelame podsekce pod kazdou casti poradny. Moderyx prosim o presunuti vseho co na foru potkaji, ja na prvni pohled urcite neprehodim vsechno.
IP zaznamenána
www.osbid.cz - s autem svobodně a bezpečně
frantisek@osbid.cz
t: 602392900 - ale jen když je to fakt nutné ;)