30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 [2] 3 4 ... 15

Autor Téma: www.nezaplatim.cz  (Přečteno 174808 krát)

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #15 kdy: 25 Července 2015, 13:07:20 »

Je možnost se zastavit i s pozdější fází, třeba jen na nějaké úkony? Např. když i přeze všechno snahu se nedaří (nebo to i odvolačka torpéduje v rozporu se zákonem, některé kraje už to tak dělají), tak zrovna na žalobu bych si ani sám netrouf. A jakejkoli advokát za to sepsání chce víc jak je pokuta samotná. Zase je tam šance vytřískat zajímavé judikáty :)
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #16 kdy: 27 Července 2015, 10:51:26 »

Já mám tendenci žaloby přehazovat na advokáta, který si účtuje standardní cenu podle tarifu a přece jen na soudu koukají na žalobu podanou advokátem hned jinak :)
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #17 kdy: 27 Července 2015, 11:23:01 »

No ale máte aspoň svýho kmenovýho? ???
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #18 kdy: 29 Července 2015, 12:56:55 »

Ano, toto je ošetřeno s maximální kvalitou  8)
IP zaznamenána

dan010

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #19 kdy: 30 Září 2015, 23:21:43 »

Nezvažujete ještě variantu ne pojištění, ale jednorázového řešení přestupku? Tedy, že by měl klient možnost se nechat zastupovat v případě přestupku za nějakou rozumnou cenu? Byla by to zajímavá varianta pro spoustu lidí. Platit 3000 Kč ročně na jeden přestupek za 5 let přijde spoustě lidí zbytečné, ale pokud by měl člověk zaplatit jednorázově nějakou částku podle náročnosti řešení a míry přestupku přestupku, tak by to třeba lidi rádi dali.


edit: omlouvám se, na stránkách projektu jsem tuto službu samozřejmě našel
« Poslední změna: 01 Října 2015, 00:23:55 od dan010 »
IP zaznamenána

johnyb

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #20 kdy: 27 Října 2015, 03:24:40 »

Super vědět, že se dá na někoho tak zkušeného tady z fóra obrátit i komerčně. Rád všechnu "pro bono" aktivitu zde pro komunitu odměním (úplně rozumným) poplatkem, a i doporučím pár lidem kolem sebe. Dokud podobný servis dělaly maximálně anonymní subjekty s podivnou právní subjektivitou a člověka na úřad chodili zastupovat důchodci co si ani nepřečetli spis a svou "šablonou" jen možnosti obrany zhoršili, tak jsem od podobných "řešitelů" spíš odrazoval. Ale tohle se mi líbí;)
IP zaznamenána

msx315

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #21 kdy: 28 Října 2015, 10:45:05 »

Zdravim vespolek.Ma tu nekdo s touto sluzbou jiz nejakou zkusenost?premyslim,ze si je zaplatim,ale nepodarilo se mi dohledat zadny track record.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #22 kdy: 28 Října 2015, 16:50:27 »

To by museli ty úředníky střílet, aby byl už nějaký výstup, když to funguje 3. měsíc.
Časem se tu asi nějaké zkušenosti objeví, počítám, že Ti nespokojení jsou z principu vždy hlasitější.  :)
IP zaznamenána

dan010

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #23 kdy: 28 Října 2015, 18:24:28 »

Já jsem si to objednal a zrovna začínáme řešit první přestupek, takže zde budu referovat, jak to probíhá. Prozatím mám zkušenosti takové, že na jakýkoliv email s dotazem dostávám odpověď v podstatě okamžitě (pokud pošlu ve dne, dostanu odpověď ještě ten den, pokud pošlu večer, tak hned druhý den ráno). Domluva a přístup perfektní a prozatím tedy naprostá spokojenost a jsem přesvědčen, že i řešení přestupku bude probíhat stejným způsobem. Pokud bych si tím nebyl jistý, tak bych si to neobjednával a nedoporučil to ani dvěma společníkům z firmy, kteří si to objednali také. :)
Podle toho, co je zde na fóru uvedeno, si člověk ty přestupky dokáže vyřešit také sám, ale ten čas co je na to potřeba za ty tři tisíce rozhodně nestojí a občas mohou nastat v řešení opravdu zapeklité situace a teď už to nebude tak jednoduché hrát na prekluzi, takže jsem přesvědčen, že nastal čas na to, nechat se kvalitně zastupovat.
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #24 kdy: 03 Listopadu 2015, 14:00:51 »

Já jsem si to objednal a zrovna začínáme řešit první přestupek, takže zde budu referovat, jak to probíhá.
Jen pozor na jakékoliv konkrétní informace, umožňující identifikaci případu, eventuelně v obecné rovině i taktiky. Tak polovina čtenářů fóra budou úředníci :)
IP zaznamenána

dan010

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #25 kdy: 03 Listopadu 2015, 14:39:07 »

Jen pozor na jakékoliv konkrétní informace, umožňující identifikaci případu, eventuelně v obecné rovině i taktiky. Tak polovina čtenářů fóra budou úředníci :)
To je samozřejmě jasné a rozhodně sem v žádném případě nebudu dávat Vámi vypracované dokumenty a ani nic co mi došlo a co by cokoliv naznačilo a ani konkrétní postupy. :) Vzhledem k tomu, že se ostatní ptají, jestli už jsou nějaké zkušenosti, tak tady budu prezentovat jak to pokračuje a budete mít alespoň dobrou reklamu, protože zatím to funguje skvěle. Po nahrání dopisu od magistrátu, který mi přišel, jsem obratem obdržel plnou moc a už byla zahájena komunikace s úřadem. Takže vše funguje skvěle. :)
IP zaznamenána

simaja

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #26 kdy: 05 Listopadu 2015, 14:34:46 »

Pred cca dvema mesici jsem zahledl v Praze auto, mam dojem Ford nezaplatim.cz
moc pekny polep. :)
« Poslední změna: 05 Listopadu 2015, 14:45:22 od simaja »
IP zaznamenána

jenda33

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #27 kdy: 02 Ledna 2016, 22:22:33 »

rad prispeju na dobrou vec - jde prevzit tohle ? zlotrily pirat silnic jel 79 km/h pres rychlostni past v jakesi dire : http://30kmh.cz/index.php?topic=2360.0
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #28 kdy: 03 Ledna 2016, 18:44:16 »

rad prispeju na dobrou vec - jde prevzit tohle ? zlotrily pirat silnic jel 79 km/h pres rychlostni past v jakesi dire : http://30kmh.cz/index.php?topic=2360.0
Lze, napište na kontaktní e-mail info/zavináč/nezaplatim.cz
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #29 kdy: 08 Ledna 2016, 10:38:36 »

Jinak kdybyste chtěli rozšířit reklamu, můžu poskytnout místo na směnu bějakejch banerů. A klidně si sem hodim letáky jestli máte :D Se spoustou zákazníků na to přijde řeč…
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek
Stran: 1 [2] 3 4 ... 15