30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 11 12 [13] 14 15

Autor Téma: www.nezaplatim.cz  (Přečteno 174831 krát)

AlBunda

  • Příspěvků: 39
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #180 kdy: 09 Června 2021, 18:44:58 »

Fungují, poslední update k mému případu jsem měl pár dní zpět.
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 408
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #181 kdy: 10 Června 2021, 07:14:35 »

Samozřejmě, že vše funguje :-)
IP zaznamenána

J0HN3C

  • Příspěvků: 70
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #182 kdy: 04 Července 2021, 00:33:44 »

Zdravim, muze nekdo prosim napovedet, jak tedka pracujou, nepracujou s vyzvama k uhrade urcene castky? V klientske sekci mam "zbyvajici pocet vyzev" 20, ale od doby, co byly vyzvy vyndane ze smluvnich podminek jsem nedostal zadny update
Zkusebniho provozu na vyzvy jsem se neucastnil (myslim leden 2020) a aktualni smluvni podminky nikde v klientske sekci nemuzu najit
Diky
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #183 kdy: 22 Září 2021, 21:42:55 »

IP zaznamenána

Karel123

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #184 kdy: 29 Listopadu 2021, 12:10:34 »

Čerstvá zkušenost s fungováním nezaplatim.cz
Šlo o překročení rychlosti o 40km/h v obci.
Podali nepodepsaný odpor, potom podepsaný. Na nařízené jednání řekli abych nechodil, bez omluvy. Dostal jsem pokutu 1000,- Kč za neúčast.
Potom blanketní odvolání, následně doplněno pro krajský úřad.
Krajský úřad odvolání bez problémů smetl ve všech bodech, rozhodnuto bez možnosti odvolání. Konec.

Za to si vzali 15000,- Kč.
Celkový součet tedy je 15000,- nezaplatim.cz, 5000,- pokuta za rychlost, 1000,- Kč pokuta za neúčast na jednání.
Celkem 21000,- Kč a zákaz na 6 měsíců.
Za mě tedy služba naprosto k ničemu, kdybych se hájil sám, měl bych větší šanci. Neproběhlo žádné jednání, žádné předvolání svědků, vůbec nic. Vyhozené peníze.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #185 kdy: 29 Listopadu 2021, 12:54:13 »

Pokutu za neúčast na UJ byste téměř s jistotou vyhrál, kdybyste se tu poradil :(
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #186 kdy: 29 Listopadu 2021, 14:10:27 »

Karel123: Nejsem nijak spojen s nezaplatim.cz, ani netvrdím, že jste dostal službu v odpovídající kvalitě (klidně je možné, že to ve vašem případě stálo za houby), akorát z toho, co píšete, neplyne vůbec nic. Podle popisu byl podán včasný odpor a vyargumentované odvolání. Neúčast na ÚJ není automaticky chybou, to silně závisí na zvolené taktice a na tom, zda jsou pozváni svědci. Čekal bych krom odvolání a odporu aspoň jeden vstup do řízení před vydáním prvostupňového rozhodnutí (nějaké vyjádření, důkazní návrhy, případně aspoň nějaký time management), ale z vašeho popisu neplyne, že by v této fázi byli nezaplatim.cz zcela nečinní, a opět nemusí jít automaticky o chybu v taktice.

Pokud jste za zastoupení platil nějaký paušál, zjevně šlo o službu mimo jejich "pojištění", a předpokládám, že proběhlo realistické zhodnocení šancí, ne pouze ujišťování, že je to jistě vyhrané. 15k za jedno řízení v obou stupních sice není nejlevnější, ale v porovnání s obvyklými advokátními sazbami to pořád není nic neadekvátního.

Nechápu tu pořádkovou pokutu za neúčast u ÚJ - té se dalo snadno čelit a za jistých okolností to použít i jako munici proti úřadu. Tohle nezaplatim.cz neřešili a nechali nabýt právní moci? Nebo v čem byl problém?
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #187 kdy: 29 Listopadu 2021, 15:22:38 »

Chtělo by to ukázat rozhodnutí, než jen kritizovat, ať vidime, kde byla chyba.
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #188 kdy: 29 Listopadu 2021, 19:14:59 »

Výborně, účastník fóra, který se zaregistroval včera večer, aby si tu mohl vylít srdíčko :)

Lidé často zaměňují nespokojenost s výsledkem, resp. rozhodnutím odvolačky, za nespokojenost s procesem. Kdyby kraj rozhodnutí zrušil, pán by ohledně procesu nic nenamítal (ostatně jako nic nenamítal během celého řízení a nevyjadřoval s ničím nespokojenost – proces je najednou špatný až proto, že je špatný výsledek). Stejně tak dost lidí nechápe, že si neplatí za výsledek, ale za obhajobu.

Další věc je, že nikomu nikdy neslibujeme obhájení věci. V tomto případě nebyly sděleny ani žádné šance či procenta, pán se na ně neptal – dostal nabídku převzetí případu a ceny, které bez dalšího akceptoval. Nekoupil si tedy výhru, ale obhajobu (stejně jako všichni ostatní).

K tomu podstatnému. Pokuta za neúčast: to je buď lež nebo něco, co nám pán vůbec nepředal, protože se o tom dozvídáme poprvé zde. Samozřejmě taková pořádková je jasně nezákonná a je snadné to shodit, ale asi těžko můžeme řešit něco, o čem nevíme, že?

Veškerá komunikace a dokumentace je samozřejmě doložitelná, pokud by měl pán zájem zde něco rozporovat.

„Za mě tedy služba naprosto k ničemu, kdybych se hájil sám, měl bych větší šanci.“ – Tak určitě :)

alo.is: „Chtělo by to ukázat rozhodnutí, než jen kritizovat, ať vidime, kde byla chyba.“ – Žádná chyba se nestala, prostě mu skutek prokázali dostatečně na to, aby mohli rozhodnout o vině (a aby nemělo smysl to žalovat). Nevím, kde se pořád berou ty představy, že se 100 % případů dá obhájit a pokud se tak nestane, je to chyba obhajoby. Ale ať tady klidně zveřejní rozhodnutí, já jsem pro.
« Poslední změna: 29 Listopadu 2021, 19:18:17 od jkraus222 »
IP zaznamenána

Karel123

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #189 kdy: 29 Listopadu 2021, 19:45:33 »

Za mě není třeba to dále pitvat, napsal jsem svoji zkušenost, každý ať si to zhodnotí dle uvážení.
Nepočítal jsem se 100% úspěchem, ale očekával bych za danou částku víc snahy. Nebo chcete tvrdit, že jste opravdu vyčerpali všechny možnosti?
Řidičák je pryč, vaši službu si nepředplatím, nevidím v tom smysl. Už kvůli vaší uražené reakci.
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #190 kdy: 29 Listopadu 2021, 20:12:55 »

Takže jsme zajedno - ať si každý udělá obrázek sám.
« Poslední změna: 29 Listopadu 2021, 20:19:43 od jkraus222 »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #191 kdy: 29 Listopadu 2021, 20:22:24 »

jkraus222> Pro zajímavost, co bylo v té ceně zahrnuto? Odpor nepodepsaný, odpor podepsaný, odvolání blanketní a doplnění odvolání, nebo ještě něco dalšího?
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #192 kdy: 29 Listopadu 2021, 20:45:26 »

Je to paušál bez ohledu na počet a typ úkonů.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #193 kdy: 30 Listopadu 2021, 14:35:42 »

... V tomto případě nebyly sděleny ani žádné šance či procenta, pán se na ně neptal – dostal nabídku převzetí případu a ceny, které bez dalšího akceptoval. ...

takže vlastně takovej hejl co ho nenapadlo se zeptat na šance......
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #194 kdy: 01 Prosince 2021, 07:32:25 »

Ono se stačí podívat i do dalších témat zde, kdy se různí tazatelé i snaží něco řešit, ale chtějí 100% jistotu a záruku, že vyhrají. Pak do toho půjdou s radostí a rádi nasypou písek do toho soukolí. Tedy, pokud jim někdo připraví, co přesně udělat, napsat, kam a kdy to poslat a ideálně jim zajde na úřad pro spis. Prostě hrdinové. Ale to nesouvisí s tím konkrétním případem.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 11 12 [13] 14 15