30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] překročení o více jak 40km/h v obci  (Přečteno 17515 krát)

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:96km/h na 50km/h MP Vestec
« Odpověď #15 kdy: 19 Května 2015, 23:35:26 »

Vidis, ja tam jazdim denne uz x rokov a na ramer som v zivote nenarazil. Par krat na laser z ruky, v intravilane obce, ale ramer na videnskej fakt nikdy.
Musíte se víc snažit. Doporučené úseky jsou uvedeny na
http://www.opvestec.cz/Informace/143_Mereni_rychlosti/str_1/
IP zaznamenána

PavelDriverCZ

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:96km/h na 50km/h MP Vestec
« Odpověď #16 kdy: 20 Května 2015, 08:08:28 »

Uvidíme co tam sepíšou :)
Já jsem tam Ramer nikdy nepotkal ani jejich laser... A opravdu bych nečekal, že je tam potkám v 11 večer v neděli :)

Já jsem si nechal poslat papír kde má MP Vestec povoleno měřit a za jakých podmínek. A ejhle nikde se nepíše o ulici Vídeňská a smí měřit pouze jako prevence v místech přechodů či zastávek mhd. V místě kde mě změřili není v okruhu 1km žádný přechod ani zastávka mhd. Ovšem u superba stála Pčr a v tom případě nemohu tuto skutečnost napadnout pokud napíšou, že měřili za asistence pčr. Ovšem v případě, že je to s asistencí pčr mám pocit, že by měla pčr sloužit jako "kasa" a ne pouze stát nečinně u hlídkující MP.
Možná se s tou kasou mýlím nevím to jistě, ale vždy když jsem viděl nějakou MP s asistencí Pčr tak právě pčr byla vždy "kasa".
IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:96km/h na 50km/h MP Vestec
« Odpověď #17 kdy: 20 Května 2015, 11:31:49 »

V stanoveni usekov od pcr je z cernosic z roku 2009 vyzadovane merany usek oznacit prenosnymi znackami. V povoleni z mnichovic z 2013 to uz nie je. Otazka je - mnichovice 2013 nahradzuju, alebo DOPLNUJU povolenie z cernosic z 2009?
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

Jakub93

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:96km/h na 50km/h MP Vestec
« Odpověď #18 kdy: 21 Května 2015, 22:46:19 »

Hele když te zastavovaly až po 3km.. Nebylo lepší trochu pokličkovat po vesničkách a ujet jim? Já ujel takhle měštákum v LBC, když jsem nezastavil na stopce a nemněl jsem pásy. SPZ si asi neopsaly, bo nic po pul roce nepřišlo :D 
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:96km/h na 50km/h MP Vestec
« Odpověď #19 kdy: 21 Května 2015, 22:57:11 »

Hele když te zastavovaly až po 3km.. Nebylo lepší trochu pokličkovat po vesničkách a ujet jim? Já ujel takhle měštákum v LBC, když jsem nezastavil na stopce a nemněl jsem pásy. SPZ si asi neopsaly, bo nic po pul roce nepřišlo :D
Vše záleží na duševním rozpoložení "viníka", pokud je libo závodit (a nést za to následky), myšleno řešení potencionální situace a nebo prostě zastavit a řešit "menší" průser.  ;D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:96km/h na 50km/h MP Vestec
« Odpověď #20 kdy: 25 Května 2015, 11:43:51 »

Mimochodem, máte někdo přehled, jak moc je celé parkoviště u Alberta (zejména segment u mycích boxů) veřejná komunikace a jak to je s pravomocí OP Vestec vymáhat zákaz stání určený zónovou značkou na vjezdu na parkoviště?
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

nova_zalozka

  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:96km/h na 50km/h MP Vestec
« Odpověď #21 kdy: 28 Května 2015, 20:51:42 »

Já řeším podobný případ (krutých cca 60 na padesátce). Bylo cca 500 m mezi prvním a druhým stanovištěm a pokud opicajti neviděli řidiče neustále, tak jejich odsouzení se nese v jediném duchu - že si myslí, že vyměnit řidiče nelze časově stihnout. Ok, tak ať to prokážou.

Zatím se tím bavím asi osm měsíců a zatím nedošlo ani k vydání rozhodnutí na první instanci. Na fotce  není možné identifikovat řidiče. Jo a ideální je sehnat si svědka, který potvrdí, že skutečně řídil ten a ten, ale po cestě utekl do lesa na velkou a pak už jste ho neviděl.
IP zaznamenána

mala.panda

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 329
    • Zobrazit profil
Re:96km/h na 50km/h MP Vestec
« Odpověď #22 kdy: 31 Května 2015, 21:11:35 »

Mimochodem, máte někdo přehled, jak moc je celé parkoviště u Alberta (zejména segment u mycích boxů) veřejná komunikace a jak to je s pravomocí OP Vestec vymáhat zákaz stání určený zónovou značkou na vjezdu na parkoviště?

když se tam dá bezproblémů vjet , není tam závora nebo něco jiného tak je to automaticky veřejná komunikace
IP zaznamenána

bigLama

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:96km/h na 50km/h MP Vestec
« Odpověď #23 kdy: 01 Června 2015, 11:06:00 »

Jelikoz pres Vestec jezdim a dost to tam znam tak vim kde ti vykukove stoji. Stoji presne v odbocovacim pruhu v krizovatce. Je tohle vubec mozne dle zakona ? Oni smeji pri vykonavani cinnosti porusovat predpisy ?
IP zaznamenána

nova_zalozka

  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:96km/h na 50km/h MP Vestec
« Odpověď #24 kdy: 01 Června 2015, 21:16:13 »

Kdysi jsem se na to ptal Berana, který tvrdil, že na platnost měření to mít vliv nebude, jakkoli by stáli třeba na zákazu zastavení nebo na chodníku...
IP zaznamenána

MS02

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 187
    • Zobrazit profil
Re:96km/h na 50km/h MP Vestec
« Odpověď #25 kdy: 14 Listopadu 2015, 20:30:10 »

Dobrý den,
Dnes ve 22:54 mě změřili ve Vestci u Alberta MP Vestec s jejich Ramerovým superbem (Genevo One zůstalo doma). Po odchylce 93km/h což je stále o noty.
Nic jsem nepodepisoval ani nevyjadřoval. Posláno do Černošic.
Nevíte jak se z toho vykroutit. Klidně budu platit jenom nechci přijít o noty.
Děkuju.

Tak to vypadá, že už máš půl roku úspěšně za sebou a ještě nedošlo ani na první jednání... Tady by už asi stačilo důsledně trvat na postupném! doplňování tebou navržených dk a navíc se určitě vzhledem k času alespoň jeden termín jednání potká s chřipkovou epidemií (nastudovat AMTS a co vše má být zadokumentováno). Při aktivním přístupu a nestažení kalhot předem už mají do května (i s případným odvoláním na SČ) co dělat... Záchrana ŘP je současně i verze nezaplatíš nic. Jsi ještě v roční lhůtě.
IP zaznamenána