30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Ziskani dig. (?) originalu dukazu - fotografie  (Přečteno 10525 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Ziskani dig. (?) originalu dukazu - fotografie
« kdy: 08 Července 2015, 08:39:56 »

Ted resim, jak ziskat ze spisu original dig. fotografie, ve spisu je jen nepodepsane PDF.
Ourada me odkazal, at se obratim nad MP, nejake judikaty, rady zkusenosti?

Mam za to, zezmensenina v PDF neni dukazem, protoze byla porizena nejaky znanamovym zarizenim a ja mam pravo mit k dispozici original(jeho kopii).
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 074
    • Zobrazit profil
Re:Ziskani dig. (?) originalu dukazu - fotografie
« Odpověď #1 kdy: 08 Července 2015, 08:57:28 »

Tady se řešilo něco podobného - http://30kmh.cz/index.php?topic=493.msg9187#msg9187
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Ziskani dig. (?) originalu dukazu - fotografie
« Odpověď #2 kdy: 08 Července 2015, 10:49:48 »

Ted resim, jak ziskat ze spisu original dig. fotografie, ve spisu je jen nepodepsane PDF.
V duchu odkazu Velkého Švejka by stálo za to zkusit tu fotografii ve spisu zaměnit za vlastní výtvor s upravenou hodnotou rychlosti na nějaké banální překročení o 1-2km/h. A nechat to pěkně vyhnít a použít to až v odvolání. Jenom to nechce získat první kopii fotografie digitální formou, ale nechat si poslat kopii spisu až po nějakém dalším jednání.  :)
Je třeba lepší důkaz, že s fotografií lze manipulovat ?
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Ziskani dig. (?) originalu dukazu - fotografie
« Odpověď #3 kdy: 08 Července 2015, 11:01:00 »

V duchu odkazu Velkého Švejka by stálo za to zkusit tu fotografii ve spisu zaměnit za vlastní výtvor s upravenou hodnotou rychlosti na nějaké banální překročení o 1-2km/h. A nechat to pěkně vyhnít a použít to až v odvolání. Jenom to nechce získat první kopii fotografie digitální formou, ale nechat si poslat kopii spisu až po nějakém dalším jednání.  :)
Je třeba lepší důkaz, že s fotografií lze manipulovat ?

Jde o parkovani (kopii spisu jiz mam zasvorkovanou a opecetenou-kvuli dukazum u soudu), kde je fotografie mizerne kvality, pdf je lepsi-ale dig. nepodepsana, ale neni to dukaz, dukazem je originalni fotka(y).

Jsem presvedcen o tom, ze mam pravo videt a mit pristup k originalu, a mimo jine, muzu prudit MP.
Ted je otazka jestli prudit jeste urednika(uz jsem ho prudil s fotkama, dal mi pdf), at to obstara on uredni cestou, nebo MP.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:Ziskani dig. (?) originalu dukazu - fotografie
« Odpověď #4 kdy: 08 Července 2015, 11:27:13 »

Ve své podstatě Vás nějaká MP nezajímá. Řízení s Vámi vede úřad a proto byste měl chtít originální fotky po úředníkovi, ať si je shání po všech čertech kde chce…
IP zaznamenána

Tacecek

  • Příspěvků: 550
    • Zobrazit profil
Re:Ziskani dig. (?) originalu dukazu - fotografie
« Odpověď #5 kdy: 08 Července 2015, 12:38:20 »

Důkazem je to co je ve spisu. Pokud jde o fotky, tak nezáleží na tom v jaké jsou podobě, nikde není stanoveno že musí být ve spisu i elektronický originál. Můžete samozřejmě požádat o doplnění spisu i o digitální fotky a oni můžou ale nemusí vyhovět, pokud řádně odůvodní.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Ziskani dig. (?) originalu dukazu - fotografie
« Odpověď #6 kdy: 08 Července 2015, 14:06:34 »

Důkazem je to co je ve spisu. Pokud jde o fotky, tak nezáleží na tom v jaké jsou podobě, nikde není stanoveno že musí být ve spisu i elektronický originál. Můžete samozřejmě požádat o doplnění spisu i o digitální fotky a oni můžou ale nemusí vyhovět, pokud řádně odůvodní.
http://www.vasesvoboda.cz/data/image/dokumenty-boj/4-neumozneni-nahlednuti/dost%20o%20p%C5%99ezkoum%C3%A1n%C3%AD%20postupu%20Kme%C5%A5.pdf

Fotky jsou zasadnim dukazem pro vedene rizeni.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Tacecek

  • Příspěvků: 550
    • Zobrazit profil
Re:Ziskani dig. (?) originalu dukazu - fotografie
« Odpověď #7 kdy: 08 Července 2015, 15:06:23 »

Z toho co jsem četl výše dovozuji, že fotky ve spisu jsou a poskytli je. Takže by se tohle vztahovalo jen kdyby fotky ve spisu byly, ale neumožnili vám na ně nahlédnout. Povinnost, která by ukládala aby spis obsahoval i elektronické originály jsem zatím nikde neviděl. Navíc pokud, jsou ty fotografie neprůkazné, tak je to bod pro Vás. Tady bych zvážil jestli po nich chtít, aby je doplnili, mohl byste příjit o solidní bod do odvolání.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Ziskani dig. (?) originalu dukazu - fotografie
« Odpověď #8 kdy: 12 Července 2015, 21:47:36 »

Z toho co jsem četl výše dovozuji, že fotky ve spisu jsou a poskytli je. Takže by se tohle vztahovalo jen kdyby fotky ve spisu byly, ale neumožnili vám na ně nahlédnout. Povinnost, která by ukládala aby spis obsahoval i elektronické originály jsem zatím nikde neviděl. Navíc pokud, jsou ty fotografie neprůkazné, tak je to bod pro Vás. Tady bych zvážil jestli po nich chtít, aby je doplnili, mohl byste příjit o solidní bod do odvolání.
Neprukaznost fotografii mi nepomuze, naopak. Nouzove zastaveni bliz nez 3,5m od koleji v dobe, kdy tam projdou 3 auta za min + tramvaj v mem smeru 6x za hodinu.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Ziskani dig. (?) originalu dukazu - fotografie
« Odpověď #9 kdy: 14 Července 2015, 08:56:27 »

Z toho co jsem četl výše dovozuji, že fotky ve spisu jsou a poskytli je. Takže by se tohle vztahovalo jen kdyby fotky ve spisu byly, ale neumožnili vám na ně nahlédnout. Povinnost, která by ukládala aby spis obsahoval i elektronické originály jsem zatím nikde neviděl. Navíc pokud, jsou ty fotografie neprůkazné, tak je to bod pro Vás. Tady bych zvážil jestli po nich chtít, aby je doplnili, mohl byste příjit o solidní bod do odvolání.
Neprukaznost fotografii mi nepomuze, naopak. Nouzove zastaveni bliz nez 3,5m od koleji v dobe, kdy tam projdou 3 auta za min + tramvaj v mem smeru 6x za hodinu.

Neni dukazni bremeno na uradu? At z materialu, ktere maji prokazou, ze jste stal bliz nez 3,5m, spatne foto by melo hrat ve Vas prospech, ne? Nebo to chapu spatne?
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Ziskani dig. (?) originalu dukazu - fotografie
« Odpověď #10 kdy: 15 Července 2015, 15:12:45 »

Z toho co jsem četl výše dovozuji, že fotky ve spisu jsou a poskytli je. Takže by se tohle vztahovalo jen kdyby fotky ve spisu byly, ale neumožnili vám na ně nahlédnout. Povinnost, která by ukládala aby spis obsahoval i elektronické originály jsem zatím nikde neviděl. Navíc pokud, jsou ty fotografie neprůkazné, tak je to bod pro Vás. Tady bych zvážil jestli po nich chtít, aby je doplnili, mohl byste příjit o solidní bod do odvolání.
Neprukaznost fotografii mi nepomuze, naopak. Nouzove zastaveni bliz nez 3,5m od koleji v dobe, kdy tam projdou 3 auta za min + tramvaj v mem smeru 6x za hodinu.

Neni dukazni bremeno na uradu? At z materialu, ktere maji prokazou, ze jste stal bliz nez 3,5m, spatne foto by melo hrat ve Vas prospech, ne? Nebo to chapu spatne?

Nevim, jak bude urad dovozovat bez mericiho protokolu vzdalenost, patrne si urednik zahraje na experta, kde z fotografie bude merit, MP sice vzdalenost udala, ale nesdelila jakym meridlem mereni provedla a jak merila.

Mam zajem na fotkach, protoze zobrazuji ten neprovoz na komunikaci, viz zakon 3.5m v pracovni dny v dobe 5-19, je tam zjevne videt zajem zakonodarce o to, ze mu jde, aby vozidlo neomezovalo provoz.
Na vsech 4 fotografii je jen jedno vozdilo, ktere to moje miji a v dalce jde videt prd.
Neni omezeni dopravy, neni prestupku, neb nebyla materie naplnena.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

dmitrijsadlo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil
Re:Ziskani dig. (?) originalu dukazu - fotografie
« Odpověď #11 kdy: 20 Července 2015, 10:52:04 »

Vymysleli jste nakonec tedy nějaký postup jak dostat z úřadu (nejlépe písemně) fotku v co nejvyšší kvalitě?

Ty vytištěné a zpětně nakopírované černobílé zprasky co mi poslali na základě žádosti InfZ jsou k ničemu. Nechce se mi osobně na úřad, abych se přesvědčil, že není lepší fotka.

Nakolik by potom s vyšší kvalitou mohl nakládat úřad, když jako kopii spisu poslali v.u. sračku?
Díky.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Ziskani dig. (?) originalu dukazu - fotografie
« Odpověď #12 kdy: 21 Července 2015, 14:25:55 »

Vymysleli jste nakonec tedy nějaký postup jak dostat z úřadu (nejlépe písemně) fotku v co nejvyšší kvalitě?

Ty vytištěné a zpětně nakopírované černobílé zprasky co mi poslali na základě žádosti InfZ jsou k ničemu. Nechce se mi osobně na úřad, abych se přesvědčil, že není lepší fotka.

Nakolik by potom s vyšší kvalitou mohl nakládat úřad, když jako kopii spisu poslali v.u. sračku?
Díky.
Zazadal jsem MP -  ta odmitla s tim, ze jsou ve spisu. Urad mi originaly nevydal-vydal mi pdf ve kterem neco je, coz jsem namitl s tim, ze mi odpira pravo na obhajobu a patrne s tim MP budu dale opruzovat, stejne jako urednika.
Podle urednika maji na to nejaky sw co z tabletu to rovnou posle nejak a udela se z toho pdf - takze MP Brno bude ted muj oblibeny rajon na opruzovani a ziskavani informaci. Ja uz ty kur..vy zamestnam.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

dmitrijsadlo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil
Re:Ziskani dig. (?) originalu dukazu - fotografie
« Odpověď #13 kdy: 21 Července 2015, 17:20:09 »

ať tak nebo onak, předpokládám, že úřad nemůže rozhodovat na základě důkazu, který by se lišil od toho co Vám poskytl na základě InfZ nebo na místě ke kopii?

Tzn. poskytne černobílou patlaninu, kde nic není vidět -> provedení důkazu listinou - tj. černobílou patlaninou, kde nic není vidět?
IP zaznamenána

gw

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 328
    • Zobrazit profil
Re:Ziskani dig. (?) originalu dukazu - fotografie
« Odpověď #14 kdy: 21 Července 2015, 18:00:04 »

No a co obsahuje to pdf?
IP zaznamenána