30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Výzva k zaplacení - Dotaz helmut v ČR  (Přečteno 8840 krát)

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Výzva k zaplacení - Dotaz helmut v ČR
« kdy: 01 Července 2015, 10:43:48 »

Dobrý den pánové,

nevím co se začalo dít nebo jsem byl jako šťastlivec vylosován ale najednou mě do datové schránky dorazilo 6 výzev k zaplacení určené částky z Práglu. Docela sranda pozorovat jak ouřada ctrl-c ctrl-v vytváří odpustky protože těch šest výzev přišlo odstupňováno po 10 minutách  ;D
Každopádně mám v plánu alespoň vyzkoušet různé postupy.

1) nereagovat
2) udat kamaráda (reálný)
3) udat mrtvého helmuta
4) udat helmuta s adresou v CZ

Může někdo zkušený poradit jaké všechny údaje jim mám napsat speciálně ve variantě Helmut s adresou v CZ?
Jde mě o to aby mě to nehodili na hlavu že jsem nedodal dostatek údajů.
Budu dále informovat jaký je vývoj ;) 
IP zaznamenána

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 511
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k zaplacení - Dotaz helmut v ČR
« Odpověď #1 kdy: 01 Července 2015, 10:52:45 »

A těch 6 výzev se aspoň týká jednoho dne?  ;D
IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 893
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k zaplacení - Dotaz helmut v ČR
« Odpověď #2 kdy: 01 Července 2015, 11:57:36 »

Pokud máte opravdu dobrého kamaráda, kerý se nebojí, tak vždy řídil Helmut Blitz narozen 1.5.1990 bytem (u kamaráda). Kamarád si na schránku přidá Helmutovu jmenovku a měli by mu tam poslat předvolání, protože nebude nikdy doma nakonec to pošťačka vhodí do schránky. Na předvolání bude reagovat ve smyslu http://30kmh.cz/index.php?topic=1491.0 tedy s tím rozdílem že se ke skutkům přizná. Kamarád sejme jmenovku s tím že něměcký kamarád u něho již nepřebývá. game over.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k zaplacení - Dotaz helmut v ČR
« Odpověď #3 kdy: 01 Července 2015, 12:12:00 »

Nebo uděláme 30kmh Quest.. udat šest dobrovolníků a budou soutěžit o nejlepší výsledek v řízení  ;D
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k zaplacení - Dotaz helmut v ČR
« Odpověď #4 kdy: 01 Července 2015, 12:52:44 »

2 jsou ze stejného dne :D ulice 5 května tam a následně po 20 minutách zpět :D Ty další jsou různě z června. Zvláštní ale je že poslední 2 roky mě nic nepřišlo až tohle teď.
Adresu kamaráda mám k dispozici, je to takový krcálek ve kterém dlouhodobě nic není. Nebezpečí tedy 0 a následně se samozřejmě odstraní Helmut ze schránky...
IP zaznamenána

gw

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 328
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k zaplacení - Dotaz helmut v ČR
« Odpověď #5 kdy: 01 Července 2015, 13:51:26 »

V Praze doporucuji Helmuta az na pripadnou druhou vyzvu, ktera s nejvyssi pravdepodobnosti uz nikdy neprijde.
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k zaplacení - Dotaz helmut v ČR
« Odpověď #6 kdy: 01 Července 2015, 13:58:35 »

V Praze doporucuji Helmuta az na pripadnou druhou vyzvu, ktera s nejvyssi pravdepodobnosti uz nikdy neprijde.
Ono je možné naprášit někoho až dodatečně? Jsem myslel že pokud jim nenaprášim někoho teď tak pak to hodí už na sprdel...  :o
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k zaplacení - Dotaz helmut v ČR
« Odpověď #7 kdy: 01 Července 2015, 14:43:09 »

mužou, ale je to nezákonný.
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k zaplacení - Dotaz helmut v ČR
« Odpověď #8 kdy: 01 Července 2015, 14:47:40 »

Správně by měli vyzvat provozovatele k napráskání řidiče. Někdy to obcházejí tím, že k tomu vyzývají už v dopisu s odpustkem. Je pravda, že já kdysi nahlásil Helmuta zo Slovenska na odpustek a už nic nepřišlo. :)
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k zaplacení - Dotaz helmut v ČR
« Odpověď #9 kdy: 01 Července 2015, 15:33:47 »

Správně by měli vyzvat provozovatele k napráskání řidiče. Někdy to obcházejí tím, že k tomu vyzývají už v dopisu s odpustkem. Je pravda, že já kdysi nahlásil Helmuta zo Slovenska na odpustek a už nic nepřišlo. :)

j, právě oni tam píšou že pak to překlopěj za 60 dní na provozovatele viz příloha.
IP zaznamenána

Snowman

  • Příspěvků: 28
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k zaplacení - Dotaz helmut v ČR
« Odpověď #10 kdy: 01 Července 2015, 15:44:05 »

Jenže v těch 60 dnech musí právě úřad pokračovat v řešení přestupku. Některé úřady si "pokračování v řešení přestupkuL" vykládají tak, že stačí 60 dnů nic nedělat a pak to překlopit. To jim ovšem lze s poměrně vysokou šancí na úspěch vyvrátit v řízení o správním deliktu, neboť ze spisu musí vyplývat, jak úřad v řešení přestupku pokračoval. Pokud neudělali nic, nepokračovali řádně v řešení přestupku a překlopit na sprdel nelze. Právě proto některé úřady po nezaplacení odpustku vyzvou provozovatele, aby udal řidiče - to je to pokračování v řešení přestupku.
IP zaznamenána

Sojka

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k zaplacení - Dotaz helmut v ČR
« Odpověď #11 kdy: 13 Července 2015, 13:26:04 »

No, můj názor je, že těch pár minut po sobě to neodesílal úředník, ale výpravna/podatelna. Nevím, jak v Praze na Magistrátu, ale často to na úřadech neodesílají přímo opravněné úřední osoby, ale výpravna sloužící celému úřadu, která dostane písemnosti a adresy předvyplněné v rámci nějakého informačního systému od úředníků.
« Poslední změna: 14 Července 2015, 08:35:21 od Sojka »
IP zaznamenána