30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Vyzva - varianta doruceni fikci  (Přečteno 5225 krát)

Jan Novak5

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
[?] Vyzva - varianta doruceni fikci
« kdy: 22 Června 2015, 11:40:25 »

Dobry den vespolek,
situace: Ricany, smer od Voderadek, rychlost 65km/h, limit 50km/h.
pozice: http://www.mapy.cz/s/iYDl (49.9963961N, 146497161E)
datum a cas: 20.04.2015, 14:10:48
ridic: neidentifikovatelny
Vyzvu jsem vyzvedaval 19.05.2015, vyzva obsahuje vse potrebne, KROME chybneho cislovani stranek. Rozsah je 5/5 stranek, vyzva je pouze na dvou listech (tj. 4 stranky)

Dotaz zni:
mam hrat mrtveho brouka a nechat urad konat (standardni lhuta 15 dni, pote 60 dni "prosetrovani" a nasledne napareni pokuty za SprDel), nebo proaktivne v 15 denni lhute udat Helmuta (varianta doruceni fikci)? Jelikoz se jedna o mensi mesto, domnivam se, se budou snazit penize do obecni kasicky ziskat, na druhou stranu je to dost frekventovany usek, kde sance ulovit "pyrata" je dosti vysoka, tudiz vyssi zatez pro urednictvo.

Pokud v mem postupu objevite nejaku chybu, prosim o okomentovani postupu. Jsem v jednani s urady absolutni novacek a nejsem si jist, zda jsem vse pochopil spravne. Je to muj prvni pripad, veskere informace jsem ziskal diky clenum zde web spravujicim a prispivajicim, za coz jim moc dekuji.

Pokud bude treba prihodit nejake foto (vlastni vyzva, fotozaznam z radaru, situace v okoli), nemam s tim problem.
« Poslední změna: 30 Června 2015, 17:03:12 od Jan Novak5 »
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva - varianta doruceni fikci
« Odpověď #1 kdy: 22 Června 2015, 12:00:36 »

Patrně jste výzvu vyzvedl 19.6. . Mám zkušenost, že Říčany se po udání mé anglické společnosti odmlčely a zatím ani do Anglie nic nedorazilo (cca 2 měsíce). Takže máte ještě pár dní na samostudium varianty Helmut v rozličném provedení.
A skoro lepší než Helmut je nějaký Alexis Chciprase nebo Stojan Jakotyč ( https://cs-cz.facebook.com/stojan.jakotyc.756 ), tam je větší šance, že úřady na rozdíl od germánů nebudou spolupracovat.
IP zaznamenána

Jan Novak5

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva - varianta doruceni fikci
« Odpověď #2 kdy: 24 Června 2015, 11:19:59 »

Dekuji za odpoved, mate pravdu s datem vyzvednuti, bylo to 19.6.2015. Nazev Helmut jsem zvolil, neb jsem se domnival, ze se jedna o jakysi "modus nomen", Jsem rozhodnout pouzit naseho ukrajinskeho pritele Sergeje Serenatenka  :). Jakmile bude nejaka zmena, dam hned vedet.
IP zaznamenána