30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Zákaz predjizdeni  (Přečteno 43698 krát)

AndyT

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 199
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz predjizdeni
« Odpověď #30 kdy: 14 Srpna 2015, 14:14:21 »

Přesně tak, vyzvednout poslední den lhůty a vzápětí požádat o kopii spisu podle návodu zde:

http://30kmh.cz/index.php?topic=485.0

Pak se uvidí, co bude dál - ignorance, omluvenka, příprava na jednání ....
IP zaznamenána

Macin86

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz predjizdeni
« Odpověď #31 kdy: 16 Srpna 2015, 19:29:22 »

Pane jo :)

Asi bych se nebál. Automatizovaný prostředek používaný bez obsluhy u vrtulníku fakt neuhrajou, takže SprDel nehrozí. A pokud ztotoznovali řidiče až doma u grilu, tak si ve správním řízení říkají o slušnou sodu.

Zatím doporučuji klidně spát a až přijde nějaký dopis, tak ho anonymizovat a nahrát sem.


Pokud budete mít zájem, a nikdo z místních bijců nebude proti, tak správního řízení s vrtulníkem bych se tuze rad ujmul.

Dobrý den,

Mohu vás tedy poprosit o zastupování? Dopis již přišel ale ještě jsem nevyzvednul
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz predjizdeni
« Odpověď #32 kdy: 24 Srpna 2015, 11:56:14 »

Možná by bylo dobré to anonymizovat a otočit :-D
IP zaznamenána

Macin86

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz predjizdeni
« Odpověď #33 kdy: 24 Srpna 2015, 13:00:34 »

Dobrý den,

Dnes jsem si na poště vyzvednul dopis o předvolani do správního řízení, viz priloha.

Mohu vás poprosit o radu, popřípadě pomoc se zastupovaním ve správním řízení?

Díky za info
« Poslední změna: 24 Srpna 2015, 14:03:30 od Macin86 »
IP zaznamenána

džeryna

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 213
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz predjizdeni
« Odpověď #34 kdy: 24 Srpna 2015, 13:29:35 »

Z prvního jednání bych se určitě omluvil. Otázka je, zda-li bude lepší strategií pořešit si kopii spisu ihned (zažádat o ni dle InfZ lze také, v případě odmítnutí se odvolat, podjatost atd.), nebo o ni požádat až u druhého (nebo dalšího, podle toho, jak šikově se Vám bude dařit se omlouvat) jednání s tím, že chcete kompletní kopii spisu a určit adekvátní lhůtu pro seznámení se s ním. Teprve na základě toho, co na Vás mají lze nějakým způsobem stavět případnou věcnou obhajobu, napadat důkazy apod...
IP zaznamenána

JakubR1

  • Příspěvků: 121
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz predjizdeni
« Odpověď #35 kdy: 24 Srpna 2015, 13:31:59 »

Prosím Vás, anonymizujte ty dokumenty včetně jednacích čísel.
IP zaznamenána

Macin86

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz predjizdeni
« Odpověď #36 kdy: 24 Srpna 2015, 13:37:59 »

Mate někdo zkušenosti s firmou, která řeší takové věci? Dočetl jsem se, ze mají velkou úspěšnost.
Ale také jsem se dočetl o negativní zkušenosti, ze klienti spor prohrál a akorát je to stalo další peníze .
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 235
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz predjizdeni
« Odpověď #37 kdy: 24 Srpna 2015, 14:16:17 »

Jde tady o papiry, ale na druhou stranu ten pripad je tak absurdni a tak rozehrany, ze tady byste se mohl trochu otrkat temer bez rizika. Prvni ustni jednani tri mesice od prestupku? Bez pozvani svedku, cele zalozene na urednim zaznamu (jste si jisty, zda existuje video?), neexistujici prestupek a rovnou vyhrozovat, ze vsechny dokumenty budou mit shromazdene po ustnim jednani a tam se k nim muzete naposledy vyjadrit?

Jak uz zaznelo, prvne (bez uvedeni poradi) asi tu omluvenku, pokud to neni problem ziskat, idealne plus (at ourada neriskuje, neuzna omluvenku a rovnou nerozhodne) nejaky navrh na doplneni dukazu. Dale spis, pozadavek vyslechu svedku (tesne predtim dalsi omluvenka nebo podjatost), dalsi navrh na doplneni dukazu, podjatost, zmocnenec, datova schranka, odvolani,...
IP zaznamenána

Macin86

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz predjizdeni
« Odpověď #38 kdy: 24 Srpna 2015, 15:46:46 »

Jestli existuje video tak to netuším, údajně ano ale víte jak to je, to zjistím až se seznamim se spisem co tam je a není, ale taky o tom pochybuji.

3 měsíce je krátká doba? Taky sem čekal, ze mi oznámení přijde o nějaký ten měsíc později

Je tady někdo kdo by mi s tím pomohl? Nebo spíše dostanu radu a já si pak vše závidím sám?
IP zaznamenána

Tacecek

  • Příspěvků: 550
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz predjizdeni
« Odpověď #39 kdy: 24 Srpna 2015, 16:37:55 »

Mají hovno, a né velkou úspěšnost, mám pár kamarádů co dojeli na sliby Kocourků a všelijakých motoristických pojišťoven. Dyť ti hňupi nedokážou ani poslat včas blanketní odvolání a v tom množství věcí co mají na některý úplně zapomínaj, maj v tom prostě bordel (větší než na úřadech :D ).
« Poslední změna: 24 Srpna 2015, 16:45:56 od Tacecek »
IP zaznamenána

mila6032

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 349
    • Zobrazit profil
    • www.osbid.cz
Re:Zákaz predjizdeni
« Odpověď #40 kdy: 24 Srpna 2015, 16:40:17 »

Aaa, kauza "vrtulnik" se nám posunula, to jsem přehlédl. Moje nabídka stále platí. Kdyztak se ozvete na milos@osbid.cz
IP zaznamenána

Lexx

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 295
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz predjizdeni
« Odpověď #41 kdy: 25 Srpna 2015, 07:49:06 »

Jen poznámka - na první straně píšou 23. 9. a v poučení 23. 8., můžeš namítnout v průběhu řízení.
IP zaznamenána

Tacecek

  • Příspěvků: 550
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz predjizdeni
« Odpověď #42 kdy: 25 Srpna 2015, 08:14:32 »

Jen poznámka - na první straně píšou 23. 9. a v poučení 23. 8., můžeš namítnout v průběhu řízení.

Pokud se dostaví, tak to ničemu nepomůže. Dalo by se tím argumentovat v případě, že by nechtěl přijít.
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 235
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz predjizdeni
« Odpověď #43 kdy: 25 Srpna 2015, 08:19:22 »

Ty datumy jsou perfektni, ja bych se za tyden ozval, ze jsem to 23. 8. vzhledem k terminu doruceni nemel sanci stihnout a at navrhnou termin jiny. V takovem pripade by si ourada ignorovanim dopisu a spolehanim se na 23. 9. dost koledoval. Spojil bych to rovnou s zadosti o spis, o tom videu a jeho obsahu musite vedet co nejdrive.

Tri mesice jsou naopak docela dost, tedy z pohledu sprosteho podezreleho. A navic to vypada, ze ourada nevi co drive a pokazde, kdyz ho vykolejite ze zazite sablony, tak bude dalsi krok za dva mesice. Co vice si prat :)
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz predjizdeni
« Odpověď #44 kdy: 25 Srpna 2015, 11:52:57 »

V každém případě se k ničemu nevyjadřujte do té doby než budete mít v ruce celý spis včetně videonahrávky a než si to v klidu doma prostudujete.
IP zaznamenána