30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] 0,30 a 0,29 ŘP neodebrán  (Přečteno 45841 krát)

M323

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Re:0,30 a 0,29 ŘP neodebrán
« Odpověď #45 kdy: 06 Ledna 2016, 22:40:08 »

Podle toho co jsem viděl na lejstru tak do 7mi dnu vydají rozhodnuti a počítají s tim ze mi to řádně spočítají. Pokud bych to stihnul tak bych mel šanci než o zvrátit nebo alespoň získat zase nějaký čas.
IP zaznamenána

M323

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
« Poslední změna: 08 Ledna 2016, 13:02:35 od M323 »
IP zaznamenána

Foxik

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil
Re:0,30 a 0,29 ŘP neodebrán
« Odpověď #47 kdy: 08 Ledna 2016, 16:31:44 »

Ideální by byla teď tam hodit námitku podjatosti... tím se získá čas na dopis od svědka, že jste ho zkontaktoval a blablabla... Nechat úředně potvrdit a poslat... Nečekal bych na rozhodnutí o námitce a dodal dopis během jejího vyřizovaní...
IP zaznamenána

M323

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Re:0,30 a 0,29 ŘP neodebrán
« Odpověď #48 kdy: 10 Ledna 2016, 17:48:05 »

Myslíte že ještě teď co nejdříve hodit námitku a nebo počkat až dodají nějaké to vyjádření, pak hodit námitku, odvolat se a poté dodat dopis od svědka? Popřípadě v jakém pořadí. Neumím v těchto právních věcech chodit ale snažím se alespoň zde něco pochytit. A doufám že řidičák mi zůstane. 
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:0,30 a 0,29 ŘP neodebrán
« Odpověď #49 kdy: 11 Ledna 2016, 09:28:31 »

Námitku podjatosti je třeba dodat před vydáním rozhodnutí, jinak je k ničemu. Námitkou se získá čas a v tomto mezidobí je potřeba dodat vyjádření svědka. Námitku nejlépe podat v termínu "Seznámení s podklady pro vydání rozhodnutí ", pokud ještě neproběhlo, jinak okamžitě.
IP zaznamenána

M323

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Re:0,30 a 0,29 ŘP neodebrán
« Odpověď #50 kdy: 11 Ledna 2016, 16:03:34 »

Dobře tedy, a jak by ta námitka měla vypadat. Nějaký vzor nebo tak něco by se dal dohledat a nebo jen nějaká formulace ?

Jak docílit toho aby se jednání vedlo jen písemnou formou?

Popřípadě zda je někdo ochoten se toho mého problému ujmout?

Jinak už studuju něco málo o námitce tady na foru. Ale uvítám všechny rady a poznatky.  Děkuji
« Poslední změna: 11 Ledna 2016, 16:16:44 od M323 »
IP zaznamenána

M323

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Re:0,30 a 0,29 ŘP neodebrán
« Odpověď #51 kdy: 20 Ledna 2016, 22:43:46 »

Takže na poště na mě už čeká rozhodnutí o tom že jsem vinen. Co dál?
Naskenovat a podat odvolání?
Výpověď svědka jsem nestihnul dodat.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:0,30 a 0,29 ŘP neodebrán
« Odpověď #52 kdy: 21 Ledna 2016, 11:49:33 »

Zatím dbejte lhůt a podejte pak ke konci blanketní odvolání, tím se získá čas. Počítejte ale s tím, že za zhruba další týden už by bylo dobré mít odvolání napsané.

Co se tak z rychlíku dívám, chybí jim tam manuál k přístroji, ze kterého plyne
Citace
V případě pozitivního výsledku se na jeho potvrzení doporučuje provést po 10 až 15 minutách druhé měření.
a já tam vidím opakování po asi 5 minutách. To dejte do odvolání taky, že to zakládá možnou chybu v měření.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:0,30 a 0,29 ŘP neodebrán
« Odpověď #53 kdy: 23 Ledna 2016, 09:56:57 »

Případ převezmu, jak budou k dispozici papíry, sesmolím nějaké odvolání, pokud mi něco unikne a někdo k tomu bude chtít někdo něco přidat, hodím to pak do neveřejné sekce. Zatím se sice nezdá, že by tam byly nějaké vyloženě silné body, ale dohromady je tam pochybení několik, a to i ve vedení řízení/lhůtách, čili dohromady to snad nadřízenej orgán shodí. Pak už by to snad mělo jít uhrát na čas, to bude zbývat méně než 4 měsíce.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:0,30 a 0,29 ŘP neodebrán
« Odpověď #54 kdy: 03 Března 2016, 11:09:10 »

Poprosím o přesun do neveřejky, tohle bude ještě zajímavý…

Člověče nešťastná, aspoň si po sobě ta vyjádření četl, naflákáte tam zjevný rozpory a co pak s tím? Jste se napůl uvařil sám, to orgán říká naprosto správně. No ještě s tím zkusím něco spáchat, ale tohle zase o pár procent snižuje šanci na úspěch.

Příště zkuste nechlastat měsíc po vrácení papírů sebranejch za předchozí, jó? Vypadáte pak jak alkáč, co si není schopnej dát dohromady ani to, kolik toho vlastně vypil, jak zase orgán poukazuje…

K mojí blbosti jde, že jsem si to dřív jenom prolít a těchto blbosti si nevšiml. Teda ne že by se s tím dalo už něco dělat, když to bylo měsíce úřadu zaslaný, nicméně se na to dalo aspoň připravit v očekávání, že se na tom úřad bude určitě točit…
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:0,30 a 0,29 ŘP neodebrán
« Odpověď #55 kdy: 04 Března 2016, 00:23:08 »

Takže, věc se má tak, že se nám do chlastu přimíchal ještě ten řidičák a ještě teda přestavba na plyn bez oznámení změny v malým techničáku. Protože to „byl sem tam a je to vyřízený“ znamená, že úřad to bere jako přiznání=pokuta.

Alkohol víme, ten byl přiznán, okolnosti měření z vlákna taky. V písemným vyjádření po ústním jednání jsou prostě pitomý rozpory jako že bumbání se mělo konat 15 hodin po silniční kontrole, jednou 3 piva, pak na další straně 4…takový blbosti a úřadu to očividně nahrává na smeč že jste alkáč a nevíte ani kdy a kolik.

Proti řidičáku a techničáku v podstatě máme tak materiální aspekt, kterým se teda ouřad ani nenamáhal, protože si je jist chlastem, což je nejzávažnější a pokutovat tedy bude to, zbytek ani moc neřešil. To je dobrý, protože tohle samo to snad může shodit celý…

Proti chlastu se podařilo sehnat písemnou výpověď s úředně ověřeným podpisem svědka, to jim trochu sbourá bábovičky. Dál argumentují hlavně tím, že 8 hodin, 4 piva a měření dětskou hračkou vs. asi 10× zmíněno „odborné vyšetření“. To se pokusím výrazně rozbít tím, že ty jejich detektory pralinek teda nejsou ani ku*va odborný vyšetření, to je tak leda odběr krve a plynovej chromatograf.

No a nakonec se opět budu točit na materiálním aspektu, protože i kdyby vše bylo v pořádku, tak prokázaná hladina 0,05 promile, to je úplnej vrah maminek s dětmi! Zatím se akorát točí na tom, že to je napsáno v zákoně, proto je to společensky nebezpečný (co mi to jen připomíná…jo, kruhovou logiku). Sáhnu si krásně do Německa a pár dalších zemí, kde je to naprosto legální, a uvedu krásnej příklad s tím, ať úřad prokáže, jak se z řidiče, kterej by měl prokazatelně v krvi 0,07 promile v Breitenau, stane vrah dětí přejetím hranice do Krásného Lesa, kde má 0,05. Stává se snad z toho samého řidiče o půl hodinky pozděj nebezpečná osoba, která má najednou úplně jiný reflxy etc. etc.? :D

Jestli má někdo ještě další nápady, tak sem s tím, příštích pár hodin to budu psát, zakomponuju :)

ADD// o půl dne pozděj…odvolání v příloze, můžete dávat námitky, ještě tak dopoledne, pak už to pojede…
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:0,30 a 0,29 ŘP neodebrán
« Odpověď #56 kdy: 22 Června 2016, 01:41:20 »

Úderem půlnoci to prekludovalo, možno přesunout do WIN. Odvolání stále leží někde na úřadě, schválně jak dlouho bude trvat jen než odešlou oznámenku že to zastavili.

Pan Mazda už bude příště doufám mlčet jestli ho bude někdo stavět, minimálně to věci dost zjednoduší…
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

JakubR1

  • Příspěvků: 121
    • Zobrazit profil
Re:0,30 a 0,29 ŘP neodebrán
« Odpověď #57 kdy: 22 Června 2016, 11:36:46 »

Úderem půlnoci to prekludovalo, možno přesunout do WIN. Odvolání stále leží někde na úřadě, schválně jak dlouho bude trvat jen než odešlou oznámenku že to zastavili.

Pan Mazda už bude příště doufám mlčet jestli ho bude někdo stavět, minimálně to věci dost zjednoduší…

Klobouk dolů, že jste to dokázal v této situaci dovést do prekluze. Gratuluji. Podle těch zpráv si nejsem jist, na jaké straně pan Mazda vlastně stál  ::)  každopádně si moc nepomáhal.
Připomíná mi to citaci z Ivánka: "Člověk má nějakou strategii a von se mi tam přisere s nějakýma gestama!".
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:0,30 a 0,29 ŘP neodebrán
« Odpověď #58 kdy: 26 Června 2016, 11:01:08 »

Dávám Mazdovi měsíc...maximálně dva ... než se nám tu zase objeví.  :)
IP zaznamenána