30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] Brno, zamítnutí kraje, vjezd do pěší zóny  (Přečteno 5412 krát)

Stejk

  • Příspěvků: 28
    • Zobrazit profil
[LOST] Brno, zamítnutí kraje, vjezd do pěší zóny
« kdy: 09 Června 2017, 10:29:48 »

Dobrý den,
tento případ mi nedopadl - kraj potvrdil rozhodnutí. Přikládám asi nejzajímavější část, kde tvrdí, že obviněný je ten, který nese důkazní břemeno a jejich vypořádání se s materiálním aspektem je, dle mého názoru, také příliš uvolněné. Stránka by neměla obsahovat žádné identifikační údaje...
« Poslední změna: 19 Června 2017, 22:38:11 od Stejk »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:[LOSE] Vjezd do pěší zóny
« Odpověď #1 kdy: 13 Června 2017, 23:44:18 »

Předpokládám, že správní žaloba není v plánu. Nestálo by za to alespoň přezkumné řízení?
IP zaznamenána

Stejk

  • Příspěvků: 28
    • Zobrazit profil
Re:[LOSE] Vjezd do pěší zóny
« Odpověď #2 kdy: 14 Června 2017, 15:00:48 »

Právě, že na další postup nenacházím dostatek odvahy. Pomoc právních znalců je pro mne nesmírně drahá a vzhledem k rychlosti soudů (jak mi bylo sděleno) je daná "satisfakce" z udolání správního orgánu prachbídná.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:[LOSE] Vjezd do pěší zóny
« Odpověď #3 kdy: 14 Června 2017, 17:14:04 »

Jenom pro zajímavost - byl jste v nějaké fázi dotázán na důvod vjezdu do inkriminovaných míst a vyzván abyste to doložil. Strážníky počínaje a správním orgánem konče ?
IP zaznamenána

Stejk

  • Příspěvků: 28
    • Zobrazit profil
Re:[LOSE] Vjezd do pěší zóny
« Odpověď #4 kdy: 14 Června 2017, 17:41:25 »

Jediný, kdo dal otázku tohoto rázu, byla MP, kdy se strážník zeptal něco ve smyslu: "Dobrý den, mohu vidět povolení k vjezdu?" Moje odpověď byla: "Nemůžete". Strážník pokynul, ať odparkuji auto stranou. Od tohoto bodu existuje videozáznam strážníka MP, který mám k dispozici. Nahrávka z mé strany tehdy nedopadla (hluk z ulice přehlušil hlasy a poté došlo k vypnutí přístroje...), proto jediný důkaz této kontroly je spis MP a videozáznam, který začíná po odparkování stranou, kde se již řeší doklady apod.
« Poslední změna: 14 Června 2017, 17:43:48 od Stejk »
IP zaznamenána

Stejk

  • Příspěvků: 28
    • Zobrazit profil
Re:[LOSE] Vjezd do pěší zóny
« Odpověď #5 kdy: 14 Června 2017, 17:43:24 »

Důvod, proč jsem nezaložil vlákno dříve, kde by se dal vyšperkovat postup, je ten, že mi předchozí vlákno (jiný přestupek) infiltroval úřední šiml. Z tohoto důvodu jsem se snažil obhájit sám s tímto výsledkem... Jen na vysvětlenou, pokud by někdo hledal materiály, které předcházely tomuto rozhodnutí.
IP zaznamenána