30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Ťokův mokrej sen  (Přečteno 5830 krát)

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Ťokův mokrej sen
« kdy: 27 Května 2015, 11:53:07 »

Vím, že to je z hovinek, ale rychlost vymejšlení píčovin mě přijde extremní. Nebo je jen extrémně rychle vypouštej mezi lidi?

http://www.novinky.cz/domaci/370617-mytne-brany-budou-merit-rychlost-planuje-ministr.html
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Ťokův mokrej sen
« Odpověď #1 kdy: 27 Května 2015, 12:27:19 »

Vzpomínám na tohle téma
http://30kmh.cz/index.php?topic=761.0

a tenhle citát
Citace
Tomáš Drahoňovský, TV Prima: Já ještě poslední, nedala by se tímto způsobem třeba měřit úseková rychlost u osobních automobilů, že v podstatě by se tak třeba umožnilo méně policistům být na silnicích a trestat vlastně řidiče on-line, třeba za překročení rychlosti?
Ivan Langer, ministr vnitra: Tak na to zareaguji já, opovažte se. To už by se dokonce i Vladimír Iljič Lenin s radostí probudil na Rudém náměstí, kdyby k něčemu takovému došlo a já věřím, že si to ani nepřejete.
IP zaznamenána

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Ťokův mokrej sen
« Odpověď #2 kdy: 27 Května 2015, 12:41:46 »

No jo velice dobře si vzpomínám, no vypadá to, že Lenin se bude muset dát do pucu, páč banda magorů už neví jak by to udělali aby holili ješte víc.  Mě přijde, že tyhle individua utekli od někud z léčebny pro nejtežší případy, případně, že je odtamtud tahaj schválně a pomocí jich testujou, co si všechno necháme líbit. Ovšem bonbonek na tom celým je počet spokojeně hýkajících blbů v diskuzích, to je úplně neuvěřitelný, co tu žije. Kam se sere metrix.  :x
IP zaznamenána

Svobodný Ovčan!

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 269
    • Zobrazit profil
Re:Ťokův mokrej sen
« Odpověď #3 kdy: 27 Května 2015, 13:08:45 »

Vím, že to je z hovinek, ale rychlost vymejšlení píčovin mě přijde extremní. Nebo je jen extrémně rychle vypouštej mezi lidi?

http://www.novinky.cz/domaci/370617-mytne-brany-budou-merit-rychlost-planuje-ministr.html

A jeste lepsi nez samotna informace jsou ty komenty pod clankem. ;)
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Ťokův mokrej sen
« Odpověď #4 kdy: 27 Května 2015, 13:09:30 »

neuděláme nějakou velkou ničící akci?  ;D   v reakci na zodiiaca a jeho zmíňce o diskutujících.. mam kamaráda, který s oblibou komentuje mé statusy na tlamoknize výchovným stylem, jak je strašně špatný jezdit po dálnici byť o kilometr rychleji a vůbec celkově jak je to strašně špatný a že já sem pirát silnic... teď mě vezl a ten stejný člověk ačkoliv ví, že má brzdové destičky na pokraji smrti si po dálnici v dešti s klídkem uhání 170, což bych si ani já nedovolil.. takže se nebojím toho, že přesně i na diskutující lůzu v novinkách dojde  :D
IP zaznamenána
In dubio pro reo

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Ťokův mokrej sen
« Odpověď #5 kdy: 27 Května 2015, 14:06:38 »

Ničící akce by dle Mě jen vyprovokovala nějakej odvetnej uder tedlech blbů,ale když to nepujde jinak proč ne. jinak na blby v diskuzích samozřejmně dojde mezi prvníma, ono v podstatě tahle zpráva je z mýho zvrácenýho pohledu pozitivní ve dvou směrech. 1) sou podle mě v koncích podle toho co vymejšlej a chytaj se totálních hovadin aby vykryli díru po stále větším počtu neplatících ovcí. Což generuje další neplatící ovce. 2) se prakticky vrací k bodu 1 jak píše Dfens ve svým článku, stačí pár určenejch částek a ovce se stává zkušeným bijcem, stát si tímlhe akorád vychovává čím dál početnější skupinu nepřátel na úrovni dalece převyšující jeho schopnosti. Do dvou let je tu podle mě tolik schopnejch lidí, že se povede nejen shodit sprdel, ale jako bonus bude stát tratit na platech ouřadů nevybraná pokuta=práce ouřady zadara.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Ťokův mokrej sen
« Odpověď #6 kdy: 27 Května 2015, 14:14:50 »

Bohužel, nějak neumím sdílet tento optimismus. Už nyní se snaží prodloužit prekluzi a cílem je stav, kdy ve chvíli, kdy Vás policie obviní z přestupku a vy nebudete souhasit, tak vám na místě seberou ŘP a pak se ve správním řízení můžete obhájit. Případné nároky na odškodnění v případě Vaší výhry budou určeny paušální částkou 1000 Kč a hotovo......že to nejde a neprojde ? ale kdeže...jak dlouho a do krve byste se před pěti lety hádali, že nikdy nemůže projít objektivní odpovědnost majitele vozu ......... :x
IP zaznamenána

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Ťokův mokrej sen
« Odpověď #7 kdy: 27 Května 2015, 14:50:04 »

Bohužel, nějak neumím sdílet tento optimismus. Už nyní se snaží prodloužit prekluzi a cílem je stav, kdy ve chvíli, kdy Vás policie obviní z přestupku a vy nebudete souhasit, tak vám na místě seberou ŘP a pak se ve správním řízení můžete obhájit. Případné nároky na odškodnění v případě Vaší výhry budou určeny paušální částkou 1000 Kč a hotovo......že to nejde a neprojde ? ale kdeže...jak dlouho a do krve byste se před pěti lety hádali, že nikdy nemůže projít objektivní odpovědnost majitele vozu ......... :x
Tak mě taky postupně ubejvá a to ve velkých dávkách, ale co má člověk dělat víc než se aktivně podílet na sypání písku do soukolí šířit osvětu a doufat. Jestli projde popisovaný a jakože se bojim že asi jo, tak mě to přejde úplně, ale dokud to nemaj černý na bílým, tak věřim a sem optimista.  ;)
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Ťokův mokrej sen
« Odpověď #8 kdy: 27 Května 2015, 15:23:42 »

Ovšem bonbonek na tom celým je počet spokojeně hýkajících blbů v diskuzích, to je úplně neuvěřitelný, co tu žije. Kam se sere metrix.  :x

Tak buď jsem to nečetl důkladně nebo jsem větší pesimista  :)
Protože mě ty komentáře naopak potěšily. S tím co za lidi komentuje na Novinkách jsem čekal sborové hýkání jak konečně na ty pyráty dojde.. a zatím je snad většina příspěvků (nečetl jsem všechny.. jen vzorek) proti tomu  :o

takže se nebojím toho, že přesně i na diskutující lůzu v novinkách dojde  :D

No na ty dojde jako první.. protože má se úřad otravovat s potížistou který má načtený FSM? Nebo radši oholit strážce tradičních hodnot který bez keců zaplatí..


Ale! má to i pozitivní aspekt.
Zastavovat lidi nebudou takže z toho budou rozesílat odpustky.
Ještě víc lidí to naštve a ještě míň lidí jim je bude platit.
Bude z toho hromada hodně podobných řízení.. stačí najít úspěšnou taktiku v jednom a půjde použít na desítky dalších.
IP zaznamenána

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Ťokův mokrej sen
« Odpověď #9 kdy: 27 Května 2015, 15:52:02 »

Ovšem bonbonek na tom celým je počet spokojeně hýkajících blbů v diskuzích, to je úplně neuvěřitelný, co tu žije. Kam se sere metrix.  :x

Tak buď jsem to nečetl důkladně nebo jsem větší pesimista  :)
Protože mě ty komentáře naopak potěšily. S tím co za lidi komentuje na Novinkách jsem čekal sborové hýkání jak konečně na ty pyráty dojde.. a zatím je snad většina příspěvků (nečetl jsem všechny.. jen vzorek) proti tomu  :o

takže se nebojím toho, že přesně i na diskutující lůzu v novinkách dojde  :D
Neváhal sem a pročetl to znova a máte pravdu, takže sem ráno vychytal jen nějakej mizivej vzorek blbů.  :D Sám sem příjemně překvapenej.



IP zaznamenána

spapanek

  • Příspěvků: 67
    • Zobrazit profil
Re:Ťokův mokrej sen
« Odpověď #10 kdy: 28 Května 2015, 08:20:25 »

Ja diskutoval u stejneho clanku na Babis i Dnes.
Obzvlaste jeden tam hykal tak, ze si snad musel poprskat monitor.
Psal, ze mereni na cele dalnici je spravne, ze je to potreba a ze to v zadnem pripade nejde spojovat se ztratou soukromi.
A jeste psal, ze obcas predpisy porusi, ale hrde plati pokuty.
Tyhle lidi nechapu, ale jsou soli a chlebem policejniho statu. :x
IP zaznamenána