30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Pokec s vopicema...  (Přečteno 45462 krát)

Leviathan

  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
Re:Pokec s vopicema...
« Odpověď #15 kdy: 14 Května 2015, 13:36:37 »

Super. Chlape, Vy jste Švejk jako blázen. Úžasné :-D
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:Pokec s vopicema...
« Odpověď #16 kdy: 14 Května 2015, 13:57:09 »

Hlavně je vidět, jak je jejich "právní" povědomí - jestli se o něm dá vůbec mluvit - totálně pokřivené stylem "Já jsem zákon", kde si sami vymýšlejí různé konstrukce, třeba to jak tam říká že je jedno co je na tom papíře, že je důležité co dají do toho počítače. Druhá věc je, že  "Svobodný Ovčan" podle mně ve chvíli kdy tam nechtěli zaprotokolovat ty náhrady, měl trvat na tom aby v zápise bylo uvedeno, že to nechtějí zaprotokolovat a pokud by to tam nedali tak to tam měl dopsat rukou při podpisu nebo neměl nic podepisovat.
Já jsem byl jednou v podobné situaci, bohužel jsem ovšem nenahrával no a při podpisu jsem tam dopsal že to a to odmítla pracovnice do protokolu zapsat...to bylo divadlo...nejprve mi to chtěla rvát z ruky - jenže to už to tam bylo napsáno a ptal jsem se jí zda to tedy chce nebo nechce podepsat -tak mi to znechuceně dala podepsat a přesně stejně se prsila že tam můžu napsat co chci a že je to vlastně jedno....pak mi ovšem odmítla ofotit a podepsat tu verzi co jsem to tam doplnil a podepsal...tak jsem řekl že se odtamtud nehnu tak na mne ječela a málem na mně vytáhla bambitku...tak jsem okamžitě vytáčel 158 do toho tam vpadnul její šéf protože to byl řev na celou stanici a když pochopil o co se jedná, tak už jsme to v klidu vyřešili a dostal jsem co jsem chtěl...... Následovalo pak několik předvolání za parkování na místech kde jsem nikdy nestál, nebo naopak stál aby se v následném správním řízení ukázalo, že k tomu neexistují žádné důkazy (například tam byla vyfocená značka zákazu zastavení ale moje auto tam vidět nebylo, nebo bylo vyfocené moje auto, ale nebylo vůbec jasné kde vlastně stojí) přicemž jedno z oznámení bylo dokonce za údajné dvoudenní stání v místě, kde bych zcela nepochybně zneprůjezdnil  poměrně rušnou komunikaci. Samozřejmě že to SPŘ skončilo pro mně bez jakéhokoliv postihu, nicméně od té doby (je to už cca více jak 20 let - pár let po zřízení městských opičáků v Praze) jsem se stal MP a PČR hatterem a snažím se s nimi vyběhnout. Celkem rychle mně už tenkrát vyvedli z mylného pocitu, že stát je tady pro nás, který jsem po sametové revoluci malou chvíli měl.....
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Pokec s vopicema...
« Odpověď #17 kdy: 14 Května 2015, 14:53:51 »

tak nevim, jestli se mám smát nebo zvracet... jak někdo tak debilní jako ta MP <-> může vůbec existovat?
IP zaznamenána

Svobodný Ovčan!

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 269
    • Zobrazit profil
Re:Pokec s vopicema...
« Odpověď #18 kdy: 14 Května 2015, 15:04:41 »

A ješte mam v zaloze Level II. Pozadat reditele MP (popř. primatora) o rozhovor k dane situaci. No uvidime.

Mam v hlave takovej plan jak ukazat lidem ze MP tu neni od chraneni obcanu ale jako slozka pro vyber penez pro mesta a obce
;). tak uvidime jak to dopadne...
IP zaznamenána

Svobodný Ovčan!

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 269
    • Zobrazit profil
Re:Pokec s vopicema...
« Odpověď #19 kdy: 14 Května 2015, 15:39:01 »

Teď šla na magistrát žádost o zaslání 80,- jako nákladů :)

Tož jsem zvědav co pošlou.  A jak v nějakém vláknu psal Concorde, ".....i na tu známku jsem si musel půjčit od maminky"
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 628
    • Zobrazit profil
Re:Pokec s vopicema...
« Odpověď #20 kdy: 14 Května 2015, 20:23:51 »

Kua to je masakr   :) nářez  :) Na tohle bych neměl.
IP zaznamenána

kekle

  • Příspěvků: 116
    • Zobrazit profil
Re:Pokec s vopicema...
« Odpověď #21 kdy: 14 Května 2015, 21:52:08 »

Přesně na to štube mají školení..
IP zaznamenána

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:Pokec s vopicema...
« Odpověď #22 kdy: 14 Května 2015, 21:57:09 »

Nebylo to spatne, gratuluju. Nejvic se mi libilo jak ze sebe autor delal joudu, ktery tomu moc nerozumi. Zpusobuje to vyssi odvahu opicaku i jejich vetsi vymluvnost ... a tedy vyssi sance jak se opakovane ztrapnit.

Mohu slibit, zanedlouho to bude prekludovat, ze mam nadherny zaznam z libereckeho magistratu. Pani sice velmi hezka, az sexbomba, ale co vsechno podelala .... neuverite.  Dejte mi mesic, pak to sem supnu. Dokonce jsem pri druhem jednani vymekl a rekl ji, ze jsme to pri tom prvnim - ktery nejvic zvrzala, vzali za spatny konec a ze kdybych ji potkal nekde mimo urad, ze bych ji pozval na rande. Chvilku nevedela co rict, to necekala, pak dokonce tise poznamenala, ze jsem dneska uz byl hodnejsi a ze se mnou byla rec.

Radsi jsem se rychle sbalil a utekl, nez by mne slzy smichu prozradily. Az zjisti, co na ni mam v odvolani na kraj, bylo by po lasce :-)
Toz tak na svete ...
IP zaznamenána
Concorde

Svobodný Ovčan!

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 269
    • Zobrazit profil
Re:Pokec s vopicema...
« Odpověď #23 kdy: 14 Května 2015, 23:42:23 »

Nebylo to spatne, gratuluju. Nejvic se mi libilo jak ze sebe autor delal joudu, ktery tomu moc nerozumi. Zpusobuje to vyssi odvahu opicaku i jejich vetsi vymluvnost ... a tedy vyssi sance jak se opakovane ztrapnit.

Mohu slibit, zanedlouho to bude prekludovat, ze mam nadherny zaznam z libereckeho magistratu. Pani sice velmi hezka, az sexbomba, ale co vsechno podelala .... neuverite.  Dejte mi mesic, pak to sem supnu. Dokonce jsem pri druhem jednani vymekl a rekl ji, ze jsme to pri tom prvnim - ktery nejvic zvrzala, vzali za spatny konec a ze kdybych ji potkal nekde mimo urad, ze bych ji pozval na rande. Chvilku nevedela co rict, to necekala, pak dokonce tise poznamenala, ze jsem dneska uz byl hodnejsi a ze se mnou byla rec.

Radsi jsem se rychle sbalil a utekl, nez by mne slzy smichu prozradily. Az zjisti, co na ni mam v odvolani na kraj, bylo by po lasce :-)
Toz tak na svete ...

Hele ho jak by se chtěl množit s ouřednicí....... ještě je brzo na gratulace ale děkuji :)
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Pokec s vopicema...
« Odpověď #24 kdy: 14 Května 2015, 23:45:49 »

super záznam, zasmál sem se  ;D
IP zaznamenána
In dubio pro reo

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Pokec s vopicema...
« Odpověď #25 kdy: 15 Května 2015, 00:31:10 »

Nejlepší je konec.. to přesvědčování že jste vůbec nemusel chodit  ;D a na papíře že jste povinen se dostavit jinak budete předveden  ;D
IP zaznamenána

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Pokec s vopicema...
« Odpověď #26 kdy: 15 Května 2015, 08:22:36 »

 ;D prodloužil jste mi život minimalně o rok:-D, jejich lenost a výmluvy. chování úděsný, hlavně když si představim, že tam přijde někdo kdo nemá ani anung, jak s těma dobytkama jednat.
IP zaznamenána

Svobodný Ovčan!

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 269
    • Zobrazit profil
Re:Pokec s vopicema...
« Odpověď #27 kdy: 15 Května 2015, 08:55:38 »

;D prodloužil jste mi život minimalně o rok:-D, jejich lenost a výmluvy. chování úděsný, hlavně když si představim, že tam přijde někdo kdo nemá ani anung, jak s těma dobytkama jednat.

Ja bych řek že na 97,4% to tam chodi nasledovně:

Ovce - dobry den mam tady od vas papir ze sem mam prijit
Opice - pojdte se tady posadit
Ovce - co jsem proved?
Opice - jel jste rychle....
Ovce - ale na te fotografii nejsem ja...
Opice - to nam je jedno, zaplaťte 1000,- a muzete jit domu, jinak to dame do spravniho, tam to bude za 10.000kc a minimalne 3body. Tak co zaplatite?
Ovce - jezis tak to ja vam radej dam tech 1000,- jste takovej hodnej pane policisto ze mi to date za tak malo. Mockrat dekuji.
Obecni kasa - dik ty jedna ovce zase se nekdy zastav neco prihodit.

Vecer v mistnim hostinci........
Ovce - chlapi mi neuverite co se mi dnes stalo.....
Stamgasti - co ty vole, co jsi proved
Ovce - jsem vyjebal s fizlem....
Stamgasti - a jak?
Ovce - jsem byl predvolanej jako kvuli rychlosti...
Stamgasti - a co?
Ovce - hrozilo mi 10.000,- a k tomu body.
Stamgasti - ty vole ty jsi pirat....
Ovce - ale ja jsem to snim ukoulel za litr
Stamgasti - ty vole to jsi frajer.....
Ovce - ruma pro vsechny na moje WIN :)

Nejak tak to funguje.... A proto jsem rad za tohle forum a lidi kteri se neboji ozvat!
« Poslední změna: 15 Května 2015, 09:39:57 od Svobodný Ovčan! »
IP zaznamenána

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Pokec s vopicema...
« Odpověď #28 kdy: 15 Května 2015, 10:57:05 »

No jo, takhle to přesně chodí, ovšem to ještě není ta pořádná žumpa co sem kdysi viděl na státní, když sem ještě jako ovce přišel s papirkem za stěračem. Jak zjistili, že mam tendenci k odporu, ale nevim kudy přesně, protože sem o tom moc nevěděl, tak řvali jak protržený a když sem je pak vyhmátl za ten samej přestupek co chtěli omazat mě a poslal foto starostoj at si je srovná, když je umí posílat na obyč lidi, tak byl pulroční masakr, kdykoliv přiležitost tak kontrolni kontrola a podobny vyjebavky. To mě přimělo se tím zabejvat a proto souhlasím, tohle forum je jako sůl, je ho potřeba a čím víc lidí je bude kopat do prdele tím spíš se na to vyserou.
IP zaznamenána

mikky

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 282
    • Zobrazit profil
Re:Pokec s vopicema...
« Odpověď #29 kdy: 15 Května 2015, 15:27:01 »

"... ty daně byste mohl platit vyšší"
"Moc koukáte na televizi."
"Na každýho se vaří."
"Tohleto přeháníte."
"My děláme do šesti."
"Máte základní školu aspon, ne?"

W.T.F.? :x

Strážníci to nějak nerozchodili. Fakt sem čekal, kdy tě ta ženská vezme teleskopem po hlavě :)
IP zaznamenána
Je-li vám 35 a méně, jsme vrstevníci => budeme si tykat. Je-li vám více než 35, jsem pro vás děcko => můžete mi tykat.