30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Cenzura  (Přečteno 15370 krát)

frajtag

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
Cenzura
« kdy: 12 Listopadu 2019, 21:11:30 »

...

To chce klid a nohy v teple, za chvíli Vás taky smáznou, přesunou a vycenzurujou, protože sem může přispívat pouze těch 5 spokojených  ;)
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Cenzura
« Odpověď #1 kdy: 13 Listopadu 2019, 01:06:46 »

EDIT: toto vlákno jsem oddělil od původního tématu, se kterým nemělo nic společného.

za chvíli Vás taky smáznou, přesunou a vycenzurujou, protože sem může přispívat pouze těch 5 spokojených  ;)

Ne. Jak jste si mohl povšimnout, mažeme pouze zjevné nesmysly nebo příspěvky odhalující identitu autora. Vám jsem např. smazal neanonymizované přílohy a ve svém volném čase jsem je anonymizoval a nahrál zpět.

Krom shora zmíněného došlo k mazání příspěvků uživateli frajtag sice opakovaně (třikrát), ale pouze v jednom případě (zjevně nedokončeného) příspěvku, který zněl:

Citace: frajtag
Podle smlouvy by nic nemuseli vracet, tak proč by pomáhali. To naprosto chápu.

Nepředával jsem žádný případ, pouze chtěl radu ohledně promeškaného doplnění podání, což bylo i v názvu věci.

K té mou zásluhou vyhrané věci měli všechny podklady. Přesto po zrušení rozhodnutí žádná aktivita u SO1. Naštěstí to vyšumělo z důvodu, že věc byla předána jiné úřední osobě, která už mě zná a ví, že se bráním a hádám. Neměla na to náladu.

V druhé věci jsem byl ubezpečen s nádechem výsměchu, že se nedá nic dělat. Jednalo se také o opožděný odpor. I přes rady "profíků" z nezaplatim.cz jsem podal odpor o den později. SO1 bez jediného slova odpor přijal a zahájil ŕízení. "Profíci" opět bez reakce.


Na žádost o zaplacení na další rok (lidově složenku

Z obsahu logu ovšem vyplývá, že odstranění provedl uživatel frajtag sám.

Veďte si flamewar s nezaplatim.cz, jak je Vám libo (nejlépe ovšem nikoliv zde), ale laskavě z ní vynechejte napadání moderátorů tohoto fóra. A pokud to nedokážete, buďte tak laskav a zdržte se “moudrých” úvah stran omezování vkládání příspěvků či jejich cenzury a mazání. Jen pro pořádek na závěr: uživateli Furyjeep tu nikdy žádný příspěvek smazán nebyl a jeho negativní reference na nezaplatim.cz je a bude tu bez jakékoli korekce ze strany moderátorů dohledatelná.
« Poslední změna: 23 Listopadu 2019, 15:12:05 od kdo »
IP zaznamenána

frajtag

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
Re:Cenzura
« Odpověď #2 kdy: 22 Listopadu 2019, 00:18:01 »

Šlo o přesunutí mého názoru a mé zkušenosti do jiného vlákna, což úplně nechápu.
Flame zde začal mistr kraus a pár jeho poddaných, já jen napsal svou zkušenost a můj názor. Od toho snad to forum je.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Cenzura
« Odpověď #3 kdy: 23 Listopadu 2019, 10:06:29 »

Maličko se mýlíte. Toto fórum tu není od toho, aby do něj každý napsal první nesmysl, který ho napadne, a následně jej obhajoval právem na názor. Dokonce bych si dovolil tvrdit, že uživatelé sem chodí převážně pro fakta, nikoliv pro názory.

Vy jste bezdůvodně osočil a urazil moderátory, když jste zcela jasně naznačil, že vaše příspěvky jsou zde cenzurovány. Dal jsem si tu práci, abych zjistil, kdo a co cenzuroval. K žádné cenzuře vašich příspěvků nedošlo, pouze v jednom případě vám byly anonymizovány osobní údaje v příloze, za což jste tehdy ovšem dokonce poděkoval:
Děkuji a omouvám se ale na anonymizaci vůbec nebyl čas.
Tolik fakta.

Redukujete-li teď svůj původní postoj na “nechápu, proč někdo rozdělil téma, takže je to cenzura”, jde o poněkud neohrabaný pokus o argumentační faul, na který vám skočí maximálně stará Blažková v diskusi na Novinkách. Rozdělení vlákna není cenzura, je to organizační opatření s cílem zajistit přehlednost obsahu.

K tomu jste se ve vašem posledním příspěvku rovnou pokusil urazit všechny ostatní diskutující v daném tématu označením za “poddané”. Jak patrno, nikomu z “poddaných” jste ovšem vůbec nestál za reakci.

Berte toto jako první a jediné varování před přeřazením do kategorie “exot”. Zveřejňujte zde volně jakákoli fakta, diskutujte ad rem, klidně si i stěžujte - na nezaplatim.cz, na mne, na celý svět. Vaše další polopravdy, bezdůvodné napadání a snahy o vyvolávání flamewars ale budou po přeřazení mezi “exoty” důsledně mazány.

Pro pořádek doplňuji, že nejsem zákazníkem ani poddaným nezaplatim.cz.
IP zaznamenána

frajtag

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
Re:Cenzura
« Odpověď #4 kdy: 23 Listopadu 2019, 10:23:42 »

Aha takze ma zkusenost neni fakt, ale pravni nazory jinych clenu jsou hola fakta.

A proc to bylo presunuto do jineho vlakna, kdyz tedy nejde o cenzuru nikdo stale neuvedl.

Mate pravdu, tohle opravdu nikam nevede.

IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Cenzura
« Odpověď #5 kdy: 23 Listopadu 2019, 10:59:36 »

Zjevně nejste schopen pochopit:
1) psaný text,
2) obsah pojmu “cenzura”,
3) rozdíl mezi osobním názorem a právním názorem,
4) rozdíl mezi názorem a účelovou lží.

Nebo jste prostě jen demagog.
IP zaznamenána

frajtag

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
Re:Cenzura
« Odpověď #6 kdy: 23 Listopadu 2019, 11:09:56 »

Pokud napisu svou zkusenost a je odsunuta nekam jinam, je to podle me cenzura. Muzete tomu klidne rikat uprava obsahu.
Pravni nazor bude asi vzdycky nazor nejake osoby, tedy i nazor osobni.
Ano vse, co jsem napsal jsou ucelove lzi, abych uskodil nezaplatim.cz  ;D
IP zaznamenána

TomRider

  • Příspěvků: 151
  • Jsem pirát silnic a můj revír je dálnice :-)
    • Zobrazit profil
Re:Cenzura
« Odpověď #7 kdy: 23 Listopadu 2019, 11:33:54 »


Ano vse, co jsem napsal jsou ucelove lzi, abych uskodil nezaplatim.cz  ;D
[/quote]


Nemůže být pán frajtag uředním exotem ? Když chce škodit jako státní orgán ?
IP zaznamenána
Co mají společného úředník a žába?
Celý den jen sedí, čumí a vymýšlí nesmysly.

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Cenzura
« Odpověď #8 kdy: 23 Listopadu 2019, 11:37:08 »

To co zde probehlo za cenzuru lze povazovat stezi, Vase zkusenosti dohledatelne jsou.

Dostal jste vlastni vlakno(misto utopeni->zvyrazneni - link zustal i v puvodnim vlakne).

Pokud se presto citite cenzurovan, nic Vam nebrani cely svuj pribeh publikovat jinde, se vsim co si prejete zverejnit.


« Poslední změna: 23 Listopadu 2019, 12:06:54 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 124
    • Zobrazit profil
Re:Cenzura
« Odpověď #9 kdy: 23 Listopadu 2019, 13:57:31 »

Kolegové, já už bych vlákno zamknul a nebo přesunul do Gaychatu sekce Smazané i se všemi rozhořčenými důsledky. Tohle je nekonečná trollenice, která k ničemu nevede…
IP zaznamenána