30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Němec - zamítnutí kvůli chybnému čislu ŘP  (Přečteno 9373 krát)

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
[?] Němec - zamítnutí kvůli chybnému čislu ŘP
« kdy: 29 Dubna 2015, 18:24:57 »

Ve zkratce jak to šlo po sobě.
Němec v mém autě jel rychle.
Udal sem ho.
Chtěli číslo ŘP -> Napsal jsem ho
Oveřeno na Německém MD - ŘP patří někomu jinému a můj němec žádný nemá.
Vyzvednutí spisu
Zaslání čestného prohlášení Němce, že bude dodržovat předpisy.
Stát rozhodl, že lžu a uznal mě vinným.

Nyní odvolání na Kraj. A s tím potřebuju pomoct trochu, nevim přesně čeho se chytit.

Němce ani nekontaktovali (kontaktní Adresa v ČR)
- věta na konci - úřad nespatřuje rozpory se zásadami logiky  ::)

Komplet PDF zde: http://document.li/3dAp

IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 310
    • Zobrazit profil
Re:Němec - zamítnutí kvůli chybnému čislu ŘP
« Odpověď #1 kdy: 29 Dubna 2015, 19:17:59 »

Koukám v Turnově jsou taky dost kreativní. Napadnout se dá lecos, ale nejtěžší kalibr je asi to, že se vůbec nepokusili získat od Němce vysvětlení. Tím celý sprdel padá pod stůl kvůli nedostatku podmínek pro zahájení řízení. Je ve spise záznam o odložení přestupku, a pokud jo, je tam nějaké odůvodnění? Jinak by si měli trochu srovnat v hlavě, v jaké fázi řízení jsou - když už zahájili sprdel, tak mi přijde poněkud v rozporu se zásadami logiky :) proč pořád řeší nesrovnalosti s údaji toho Němce, to přece pro odpovědnost za delikt dle § 125f je zcela irelevantní ...

Kdybyste s tím chtěl pomoct, tak SZ.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 140
    • Zobrazit profil
Re:Němec - zamítnutí kvůli chybnému čislu ŘP
« Odpověď #2 kdy: 29 Dubna 2015, 19:19:06 »

To už by sakra chtělo, aby nějakej machr ten paskvil tzv. „objektivní zodpovědnosti“ úspěšně napadnul u ústavního soudu!
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Němec - zamítnutí kvůli chybnému čislu ŘP
« Odpověď #3 kdy: 29 Dubna 2015, 19:33:28 »

- věta na konci - úřad nespatřuje rozpory se zásadami logiky  ::)

Na to mají nějakou šablonu.
Viděl jsem rozhodnutí kde jako důkaz použili jiné rozhodnutí podle kterého nastalo XY, to druhé rozhodnutí tvrdilo že XY nenastalo a že nespatřuje rozpory se zásadami logiky.

Materiál pro odvolání tam je.. asi budu i mít čas se na to podívat jestli chcete.
Máte spis?

To už by sakra chtělo, aby nějakej machr ten paskvil tzv. „objektivní zodpovědnosti“ úspěšně napadnul u ústavního soudu!

Zatím to soudy podržely.
Tohle asi k soudu nedojde. Nejlépe když to odvolačka shodí a v červenci prekluze.
IP zaznamenána

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Němec - zamítnutí kvůli chybnému čislu ŘP
« Odpověď #4 kdy: 29 Dubna 2015, 22:19:12 »

Koukám v Turnově jsou taky dost kreativní. Napadnout se dá lecos, ale nejtěžší kalibr je asi to, že se vůbec nepokusili získat od Němce vysvětlení. Tím celý sprdel padá pod stůl kvůli nedostatku podmínek pro zahájení řízení. Je ve spise záznam o odložení přestupku, a pokud jo, je tam nějaké odůvodnění? Jinak by si měli trochu srovnat v hlavě, v jaké fázi řízení jsou - když už zahájili sprdel, tak mi přijde poněkud v rozporu se zásadami logiky :) proč pořád řeší nesrovnalosti s údaji toho Němce, to přece pro odpovědnost za delikt dle § 125f je zcela irelevantní ...

Kdybyste s tím chtěl pomoct, tak SZ.
Turnov je nejen kreativní, ale hlavně tlupa okolo šmejda Vaňátka si neláme hlavu se zákonama a jejich představa práva je poněkud svérázná. Viz, jejich průsery s průjezdákama, ve kterých se údajně vezou znova. Dokonce sem koukal, že výrazně navýšili počet ouřadů, co řešej.
IP zaznamenána

ltjd

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil
Re:Němec - zamítnutí kvůli chybnému čislu ŘP
« Odpověď #5 kdy: 29 Dubna 2015, 23:09:17 »

Jediny oduvodneni je v tom co jsem poslal. Tj, ze jsem nebyl schopen vysvětlit nesrovnalosti v čisle ŘP a proto nebylo záhajeno řízení o přestupku.
To je na stránce 4. Jinak žádný další důvod nikde nevidim.
IP zaznamenána

mala.panda

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 329
    • Zobrazit profil
Re:Němec - zamítnutí kvůli chybnému čislu ŘP
« Odpověď #6 kdy: 30 Dubna 2015, 09:24:00 »

Jste je měl poslat někam s tím číslem dokladu. Co budou chtít příště, velikost bot ?
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 074
    • Zobrazit profil
Re:Němec - zamítnutí kvůli chybnému čislu ŘP
« Odpověď #7 kdy: 30 Dubna 2015, 09:45:46 »

I když to byl Němec, mohl být držitelem řidičského průkazu kteréhokoliv státu EU nebo jiným smluvním státem tzv. vídeňské úmluvy (tvrdil jste, že řp byl vydaný německými orgány?).
Je možné, že šlo a padělek řp a vozidlo jste svěřil osobě s falešným/upraveným řp v dobré víře, že je doklad originálním řp.
Je vůbec komunikace s německými úřady současti spisu (není-li, může k ní úřad vůbec přihlížet?)?
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Němec - zamítnutí kvůli chybnému čislu ŘP
« Odpověď #8 kdy: 30 Dubna 2015, 10:19:34 »

Uživateli ltjd jsem poslal návrhy na obhajobu.

Je vůbec komunikace s německými úřady současti spisu (není-li, může k ní úřad vůbec přihlížet?)?
Spis jsem viděl.. oni se s důkazy nezatěžují. Chybějících důkazů je tam víc.

edit: omluva.. spletl jsem si to s jiným řízením. S tímhle jsem ještě nic nedělal.
« Poslední změna: 30 Dubna 2015, 21:56:24 od 2M »
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 468
    • Zobrazit profil
Re:Němec - zamítnutí kvůli chybnému čislu ŘP
« Odpověď #9 kdy: 01 Května 2015, 19:40:02 »

No, tak to bude zajímavé. Já jsem v první polovině února byl také změřen tam co kolega. Řekl bych, že jsou turnováci nějací  aktivní. Za tři týdny ve schránce oznámení.Následovalo napráskání rakušáka, který zemřel týden po spáchání přestupku a pravděpodobně vlastni řidičák, protože zemřel tragicky při nehodě.Číslo řp. vymyšleno! Přechodná doručovací adresa do jedné místní firmy. Tuším 17.4. ve schránce oznámení. Zatím nebylo doručeno fikcí??? Tak jsem zvědav, co se bude dít dál?
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Němec - zamítnutí kvůli chybnému čislu ŘP
« Odpověď #10 kdy: 01 Května 2015, 20:17:05 »

Je správní orgán oprávněn požadovat číslo ŘP? Znám adresu, jméno, řidičák vypadal jako ten náš a číslo ŘP jsem si nezapisoval, však at si úřady sami zjistí číslo ŘP, totožnost je určena jednoznačně.
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:Němec - zamítnutí kvůli chybnému čislu ŘP
« Odpověď #11 kdy: 02 Května 2015, 00:29:31 »

Může zkoušet požadovat cokoliv, ale na číslo ŘP nárok nemá.
Naší povinností je znát údaje o totožnosti řidiče, tedy jméno, příjmení, datum narození a adresu pobytu.
IP zaznamenána