30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 8

Autor Téma: Logo 30kmh  (Přečteno 113344 krát)

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #30 kdy: 28 Dubna 2015, 21:45:55 »

Je to pěkný i tak 8)
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #31 kdy: 29 Dubna 2015, 10:52:10 »

je to super, má tu někdo potřebnou technologii k výrobě odolných samolepek, vnitřních, či vnějších? pokud ne, mohu zařídit, mám kámoše, co se tím živí
IP zaznamenána

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #32 kdy: 29 Dubna 2015, 11:48:14 »

Logo je naprostá špička, líbí se mi, jen bych byl možná opatrnej s nálepkama na auto, jak tu někdo zmínil. v tomhle sem asi moc paranoidní, ale velice by to usnadnilo tvorbu různých blacklistů, viz přednáška a nápad od fízlů vyrobit seznam osob, který použili osobu zemřelou.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #33 kdy: 29 Dubna 2015, 13:01:18 »

Logo je naprostá špička, líbí se mi, jen bych byl možná opatrnej s nálepkama na auto, jak tu někdo zmínil. v tomhle sem asi moc paranoidní, ale velice by to usnadnilo tvorbu různých blacklistů, viz přednáška a nápad od fízlů vyrobit seznam osob, který použili osobu zemřelou.

A co má za smysl tajit že to fórum existuje. Já myslímže větším přínosem je, že díky nálepkám a propagaci se o nás dozví řádově více obyčejných lidí, kterým to tu může pomoci, než těch pár z "druhé strany" co o tom ještě nevědí.
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #34 kdy: 29 Dubna 2015, 13:24:12 »

Taky si myslím, že to má větší přínos. Současně to může to být výborná reklama pro případně založenou firmu na zastupování. Spoustě lidem to může zachránit papíry a jiným otevřít oči, aby přestali dotovat systém. Čím více, tím lépe. Je potřeba zadírat soukolí, a tím paralyzovat státní správu. Chtělo by to přidat na samolepku nějaký slogan jako stop pokutám, ochrana řidičů apod. 
IP zaznamenána

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #35 kdy: 29 Dubna 2015, 14:31:53 »

No, pod tíhou argumentů uznávám, že máte pravdu. Jen sem se na to nepodíval z druhý strany, hold ruce sou rychlejší než mozek  ;D. Sem pro a šup sem jednu, ať nám to soukolí pěkně skřípe.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #36 kdy: 29 Dubna 2015, 15:17:12 »

Přesně...navíc myslím že ti  z "druhé strany" díky své práce stejně na tohle fórum narazí dřív nebo později byť by bylo sebeméně propagované, zatímco obyčejný ovčan, který se setkaý se SPŘ jen velmi občas težko.
Takže propagace bude mít spíš pozitivní vliv.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #37 kdy: 29 Dubna 2015, 20:12:56 »

logo na NB naprosto v pořádku a nepřekážející
samolepka, ta žlutá by se mi líbila, ale v ořezu
tedy ne klasický obdelníček, ale jen to co je za čarou, možná s malým rámečkem
( žlutá proto, že auto mám tmavě zelené )
IP zaznamenána

job999

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 47
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #38 kdy: 29 Dubna 2015, 21:23:35 »

Citace
logo na NB naprosto v pořádku a nepřekážející
samolepka, ta žlutá by se mi líbila, ale v ořezu
tedy ne klasický obdelníček, ale jen to co je za čarou, možná s malým rámečkem
( žlutá proto, že auto mám tmavě zelené )

Asi jsme si nerozuměli. Logo by nebyl obdelníček, ale vyřezávanka z jedné barvy. Takže pokud máte auto tmavě zelené, tak by se vám hodila světlejší varianta samolepky(bílá, žlutá...), tedy váš případ je ta první variace, co jsem nastínil (bílá samolepka na červeném voze).
____________________________________
jak jsem předestřel, tak vektorové logo bude jednobarevné a ve dvou variantách. Záleží na tom, jestli si necháte řezat světlejší samolepku na vaše tmavé auto (1) , nebo tmavou samolepku na vaše světlé auto (2). To bude asi můj případ, protože mám na autě světle zelenou metalízu, tak si nechám vykrouhat variantu 2 z nějaký pěkný, černý, lesklý folie. ;D
____________________________________
Jinak souhlasím s tím že samolepka na autě bude mít spíše posilující efekt a pokud někoho s ní uvidíte na silnici, tak vás zahřeje vědomí, že se další ovce odpojila od metrixu. 8)
IP zaznamenána

spapanek

  • Příspěvků: 67
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #39 kdy: 29 Dubna 2015, 22:01:11 »

Já se trochu bojím, že podobná samolepka bude pro PaChy jak rudý hadr na býka. Najednou zjistí, ze před sebou mají někoho, kdo je podobný celostátně hledanému pašerákovi drog, který nejspíš pašuje, nemá pojištěné auto, chybí mu žárovička, pojistka, má prošlou lékárničku a celkově si zaslouží hodně pozornosti. A to je dobře.
Já mám bílé auto, takže kromě bílé cokoli ;-)
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 140
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #40 kdy: 29 Dubna 2015, 22:14:20 »

Také si myslím, že není strategické předem odkrývat karty vylepením takovéto (a zajisté velmi povedené) samolepky. Zejména pokud druhá strana nikdy nehraje fér a snaži se vše zneužít proti nám!
Proč si hned komplikovat život? I když by to byly jen nějaké časové obstrukce jen z moci úřední (a silové)!
Udělat vizitky, toť záslužný počin. Hodí se to v terénu, když se přichomýtnete k nějakému nešťastníkovi a nemáte čas s ním zůstat a pomoct mu na místě (a nebo to přidat k lístku za stěračem)…
IP zaznamenána

e-m

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 254
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #41 kdy: 29 Dubna 2015, 22:22:55 »

Vizitky jsou super napad. K listecku za steracem pekne pridat vizitku 30kmh.cz. Idealne s nejakym vtipnym sloganem :)

Hned bych si 100 ks vizitek koupil :)
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #42 kdy: 30 Dubna 2015, 10:08:57 »

osobně se taky přikládám na stranu, že to není strategické, jezdit s tím na autě. jediný co sem přemýšlel, že bych si na auto dal, (ale stejně nedal - nesnáším cokoliv nalepenýho na místě kde to nemá být) tak jen malej obrázek značky na max.ryhclost 3O anic víc, žádný nápovědy pro fízly.

jinám nálepky bych mohl zajistit, mám též kamaráda co se tím živí, dále pak dělá i oblečení, tak není problém udělat celou závodnickou kombinézu 30kmh.cz  ;D
IP zaznamenána
In dubio pro reo

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #43 kdy: 30 Dubna 2015, 10:14:51 »

Samolepka na autě bude dvousečná. Pokud vezmeme PaCha, který bude poučen, tak jsou dvě varianty reakce. Jeden zrudne a okamžitě začne majáček a kontrolní kontrolu a bude hledat a bude. Druhý zbledne a s vidinou znalého neovčana nechá auto plynule projet červenou. Teď je otázka která skupina by byla větší.
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #44 kdy: 30 Dubna 2015, 10:41:32 »

Závodnická kombinéza? No to beru všema deseti :D
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 8