30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Z bouračky do exekuce. Kdo se dopustí přestupku, ať si léčbu hradí sám... Válek  (Přečteno 411 krát)

Ladislav Laker

 • Příspěvků: 147
  • Zobrazit profil

Napřed by ovšem bylo nutno přejmenovat "zdravotní pojištění" na "zdravotní daň".
Ono to ani dnes není žádné pojištění, i když se to tak nesmyslně nazývá.


« Poslední změna: 12 Června 2024, 11:19:15 od Ladislav Laker »
IP zaznamenána

gumidos

 • hard core 30kmh.cz
 • ****
 • Příspěvků: 1 666
  • Zobrazit profil

To, že kdejaký kokot vykřikne něco do tmy ještě neznamená, že je třeba se tím zabývat. Možná Válek působí jako lobista zdravotních pojišťoven, ale nemyslím, že to má šanci nějak projít.
Jednak právo na postih proti třetí osobě je v zákoně už docela dlouho (§55(1) záko. 48/1997) a především je důsledně vymáháno, druhak existuje LZPS, která obsahuje právo na "bezplatnou zdravotní péči". A do třetice to samozřejmě zavání značnou chutí v budoucnu učinit i ze špatného došlápnutí nějakou přestupkovou záležitost.
Ale především mě napadá nejdůležitější věc - znám v okolí řadu lidí, kteří si přivodili zdravotní neduhy drogami, chlastem, přežíráním atd. a je jim poskytována zdravotní péče na léčbu těchto neduhů (zdravím známého důchodce, který s těžkou cukrovkou, amputovanýma nohama a pár bypassy denně dává svou krabku cigaretek před důchoďákem).  Nenapadá mě, jak chce idiot Válek okecat, že těmto lidem bude nadále poskytována bezplatná zdravotní péče, ačkoliv v podstatě úmyslně nedodržují léčebná doporučení, zatímco člověk zdravý a o sebe pečující by měl platit svojí léčbu například při lehké dopravní nehodě. A klíčem k bráně do pekel má být třeba podepsaná bloková pokuta, kdy fízl něco zamlčí.....
IP zaznamenána

Fogyn

 • Příspěvků: 902
  • Zobrazit profil

Nechce je okecat, chce je hned jako další v pořadí...
IP zaznamenána