30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: po funuse  (Přečteno 385 krát)

hořčík

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 73
    • Zobrazit profil
po funuse
« kdy: 13 Května 2024, 13:16:36 »

Boj se slavkovem jsem definitivně prohrál - asi už neexistuje krok, kterým bych rozhodnutí změnil. A teď jdou ti experti zkoumat jestli je v dané lokaci vše v souladu s legislativou.
Připomíná mi to jednu exekuci, kde na základě smyšlené pohledávky, kterou vytvořil revizor dopravního podniku na zdrapu papíru psaného strojem, bez foto, s absencí všech zákonných podkladů jako výzvy, ne/doručený platební rozkaz, osoba sice na moje jméno ale s bydlištem na opačném konci republiky mi za pohledávku 8 korun po 13 letech od vzniku pohledávky zhabal pozemek v hlavním městě. Prokázal jsem vše - i to, že povinná osoba jsem nemohl být já, i to, že v daném čase jsem se zdržoval mimo republiku, i to, že nikdy nebyl ani jen učiněn pokus o doručení jakéhokoliv listu - všichni mi dali za pravdu - ale exekuci - tu jsem vyplatit musel. Exekutor byl za tohle i stíhán slovenskou komorou exekutorů - a byl stíhán tak dlouho až je to promlčené.
Detto slavkov. Až teď jdou zkoumat jestli je vše v pořádku - kdy už neexistuje, nebo jí nevidím, cesta jak potrestání zvrátit. Přiložené fotografie taky dokládají krásnou viditelnost značek upravujících rychlost po přejetí křižovatky.
IP zaznamenána