30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 16 17 [18]

Autor Téma: [WIN] Výzva z MHMP - ulice Zálesí  (Přečteno 148938 krát)

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Výzva z MHMP - ulice Zálesí
« Odpověď #255 kdy: 06 Prosince 2016, 15:54:35 »

Proc tady vlastne hledate radu, kdyz si poradit nenechate? Komu neni rady, tomu neni pomoci.

Komunikovat se spravnim ouradem muzete pisemne, idealne DS. Jsou povinni Vam poskytnout cely spis a to kanalem, kterym si urcite, nemohou Vam zadrzovat informace a tim, ze si pro ne mate prijet ...

A platit v Praze "pokuticku se slevou" je opravdu zbytecne. Ale jak rikam, komu neni rady, tomu neni pomci.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Výzva z MHMP - ulice Zálesí
« Odpověď #256 kdy: 07 Prosince 2016, 10:18:31 »

Jsou povinni Vam poskytnout cely spis a to kanalem, kterym si urcite, nemohou Vam zadrzovat informace a tim, ze si pro ne mate prijet

Tohle už se mění. Na žádost o spis dle Správního řádu neudělali nic, na tutéž žádost dle infz napsali, že to řeší spr.řád a v odvolání je větší orgán podržel. A jelikož jsem pouhý zmocněnec, tak to k soudu nepoženu - leda až to udělají mě osobně.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Výzva z MHMP - ulice Zálesí
« Odpověď #257 kdy: 07 Prosince 2016, 10:24:34 »

Zkuste žádat postupně, nejdříve spisový list a pak si vyžádat několika žádostmi zbytek dle spisového listu.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Výzva z MHMP - ulice Zálesí
« Odpověď #258 kdy: 07 Prosince 2016, 13:14:24 »

Zkuste žádat postupně, nejdříve spisový list a pak si vyžádat několika žádostmi zbytek dle spisového listu.
Tohle prekluduje v lednu, takže si to můžou nechat celé, žádal jsem stejně jen abych je co nejdýl zaměstnal a dal jim indicie, že z tohodle bude jen práce a žádné love. Jen mě překvapilo, že už si našli celkem slušný update, jak nedělat nic - hezky vyšperkovaný relevantními judikáty a ještě jim to shora podrží. Asi se tam pojedu projet osobně a zabojovat ve svých barvách.
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Výzva z MHMP - ulice Zálesí
« Odpověď #259 kdy: 07 Prosince 2016, 21:02:10 »

Jsou povinni Vam poskytnout cely spis a to kanalem, kterym si urcite, nemohou Vam zadrzovat informace a tim, ze si pro ne mate prijet

Tohle už se mění. Na žádost o spis dle Správního řádu neudělali nic, na tutéž žádost dle infz napsali, že to řeší spr.řád a v odvolání je větší orgán podržel. A jelikož jsem pouhý zmocněnec, tak to k soudu nepoženu - leda až to udělají mě osobně.

Moje replika nebyla urcena Vam, nybrz jinemu uzivateli na minule strance, co si poradit nenechal a zaplatil odpustek
IP zaznamenána

Agator

  • Příspěvků: 12
    • Zobrazit profil
Re:Výzva z MHMP - ulice Zálesí
« Odpověď #260 kdy: 13 Ledna 2017, 10:43:15 »

Dostal se někdo z přítomných do fáze řešení přestupku nebo deliktu? Nebo to po několikerém sabotování svislého značení vzdávají? Mě to úspěšně prekludovalo, ale teď pro změnu leží něco na poště a ještě tejden nebudu vědět co  :D . Hádám, že to bude reakce na ignoraci žádosti o výpalné za pyrátění (89km/h) ve zúžení na D 1 - Rosice.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Výzva z MHMP - ulice Zálesí
« Odpověď #261 kdy: 20 Ledna 2017, 09:57:48 »

Dostal se někdo z přítomných do fáze řešení přestupku nebo deliktu? Nebo to po několikerém sabotování svislého značení vzdávají?
Rozhodně nic nevzdávají, proč by to dělali. Ročně rozesílají cca 50tisíc odpustků jen na tomto místě. Jestli i optimistických 10% lidí dělá vlny je jim to úplně jedno. Vyvaří tam tak aspoň 10-30 mega a náklady na to je pět cvičených opic za průměrnou mzdu, co přepisuje hlavičky oznámení. i kdyby jim jednou za rok občané vypálili kancelář a pořezali všechny značky, furt tam bude několikamilionová motivace v tom pokračovat, dokud to jde.

Mám tam od vyhnití přes zastavení pro prekluzi po odvolání všechny fáze. postupují zdá se tak, jak stíhají nával a je jim jedno jestli rovnou platíte nebo se cukáte.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Výzva z MHMP - ulice Zálesí
« Odpověď #262 kdy: 29 Ledna 2017, 01:08:26 »

Máme tady roční výročí keců, samých keců :
https://www.novinky.cz/domaci/391966-praha-chce-zvazit-kde-bude-fungovat-usekove-mereni-rychlosti.html

„Třeba v nočních hodinách si myslíme, že na některých místech by mohla být rychlost zvýšena," řekl Švrčula. Jako jedno z možných míst jmenoval ulici V Zálesí v Praze 4, kde je v jednom úseku po 24 hodin nařízena kvůli přechodu maximálně třicítka.

Kdyby jim to chtěl někdo poslat mailem, DS apod. - šéf pražské dopravní policie Pavel Švrčula a náměstek primátorky pro dopravu Petr Dolínek (ČSSD)
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Výzva z MHMP - ulice Zálesí
« Odpověď #263 kdy: 30 Ledna 2017, 10:52:18 »

Kdyby jim to chtěl někdo poslat mailem, DS apod. - šéf pražské dopravní policie Pavel Švrčula a náměstek primátorky pro dopravu Petr Dolínek (ČSSD)

Do voleb to budou "zvažovat" a pak po zralé úvaze postaví pár dalších. Posílat těmto lidem cokoli mimo dopisní bomby je plýtvání prostředky.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
Re:Výzva z MHMP - ulice Zálesí
« Odpověď #264 kdy: 30 Ledna 2017, 22:41:12 »

švrčula je jeden z mála rozumnejch...

apropo, jaká je zhruba doba doručení po pirátění v tomhle místě ?
jezdím tam sice jen jednou za čtvrt roku, do kopce si to hlídám, ale zpátky už jsem párkrát projel určitě víc než 30kmh...
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Výzva z MHMP - ulice Zálesí
« Odpověď #265 kdy: 31 Ledna 2017, 09:50:02 »

apropo, jaká je zhruba doba doručení po pirátění v tomhle místě ?
jezdím tam sice jen jednou za čtvrt roku, do kopce si to hlídám, ale zpátky už jsem párkrát projel určitě víc než 30kmh...

Já to dostávám tak max do měsíce od zločinu. Podle mě to posílá automat.
IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
Re:Výzva z MHMP - ulice Zálesí
« Odpověď #266 kdy: 28 Prosince 2018, 11:16:11 »

Vražedných 44 v zálesí dne 8.11.. Vyděračská výzva na 600 dorazila dnes 28.12. fikcí. 60 dnů na zjišťování řidiče vyprší 5 dní přes lhůtou výzvy. Na pamfletu podpis úřední osoby sotva vytištěn. Zvažju ignoraci, na druhou stranu mě svrbí prsty se zasláním nějakého moc pěkného podání... Neví někdo zda aktivita parazitů na Pankráci roste, či je stálá, tedy skoro žádná? :D
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Výzva z MHMP - ulice Zálesí
« Odpověď #267 kdy: 28 Prosince 2018, 11:53:44 »

U překročení o 14 km/h máte cca 10% pravděpodobnost, že Vás po čase vyzvou k podání vysvětlení. Doporučuji zatím ignorovat. MHMP nepoužívá turbo model, takže kočkovat se s nimi můžete, až pokud si na Vás vzpomenou.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 16 17 [18]