30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Upozornění na novelizaci  (Přečteno 2009 krát)

Hugo

  • Příspěvků: 918
    • Zobrazit profil
Re:Upozornění na novelizaci
« Odpověď #30 kdy: 15 Března 2024, 10:11:54 »

NO a teď řeknu něco za co mně budete kamenovat. Kdyby se Ostraváci chtěli mermomocí spojit s polákama protože něco (třeba že bychom jim zakázali ostravštinu) a Poláci by se chacharů zastali a pan profesor Nutela by nás vedl do boje, tak bych asi byl pro to, nechat jít Ostraváky s pánem bohem, protože než posílat svoje děti na smrt jenom pro to abych se jednou za deset let mohl vožrat na stodolní raději tu Ostravu oželím.
BTW to není nic proti Ostravákům :)

Ale tatíček Masaryk byl frajer, který měl odvahu a schopnosti vypráskat Poláky z Těšínska. Nebo jsme jim to měli nechat?

Ano, považuju se za Jestřába. Tedy jsem pro vyslání jednotek NATO na Ukrajinu a vypráskat rusáky z Ukrajiny. Vyzbrojit Gruzii aby otevřela druhou frontu a rovnou uzavřít i otázku Podněsteří. Potenciální jaderný útok jsem ochoten akceptovat. Za konečné řešení ruské otázky.
IP zaznamenána

Medojed

  • Příspěvků: 342
    • Zobrazit profil
Re:Upozornění na novelizaci
« Odpověď #31 kdy: 15 Března 2024, 14:29:00 »

Potenciální jaderný útok jsem ochoten akceptovat. Za konečné řešení ruské otázky.

Potenciální jaderný útok na cizí území, na cizí jednotky, to se dobře akceptuje.
IP zaznamenána

mhepp

  • Příspěvků: 322
    • Zobrazit profil
Re:Upozornění na novelizaci
« Odpověď #32 kdy: 15 Března 2024, 14:52:21 »

Hugo: Na ten jaderný útok je naše planeta příliš malá.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Upozornění na novelizaci
« Odpověď #33 kdy: 15 Března 2024, 15:42:23 »

Politickou debatu bych nechal taborum A/B a vubec bych to zde na foru neresil.

PS: pouziti  JZ v najivnim doufani ze prostistarna neodpovi - s tim prisel Nutela?
Mrknete na mapy kde vsude byl spad, kdyz prskl Cernobyl.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Hugo

  • Příspěvků: 918
    • Zobrazit profil
Re:Upozornění na novelizaci
« Odpověď #34 kdy: 15 Března 2024, 18:23:53 »

Potenciální jaderný útok jsem ochoten akceptovat. Za konečné řešení ruské otázky.

Potenciální jaderný útok na cizí území, na cizí jednotky, to se dobře akceptuje.

Nevěřím (stejně jako jsem nevěřil v přepadení Ukrajiny), že Putin použije jaderné zbraně. A jsem pro maximální podporu (včetně vojsk NATO na území Ukrajiny) konvenčními zbraněmi pro navrácení územní celistvosti. Ukrajina musí mít konečné slovo, zda je ochotna za příměří (mír to stejně nebude) obětovat část území. A ruské výhrůžky, ohledně bombardování zemí NATO jsem ochoten akceptovat.

Je výrazný rozdíl mezi zamořením po havárii v JE a po výbuchu atomové zbraně.

Už si drbu hlavu, že jsem se přidal do debaty. Dál v tom pokračovat nebudu. Možná tak v gaychatu.
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:Upozornění na novelizaci
« Odpověď #35 kdy: 15 Března 2024, 20:07:11 »

1. Válka je vůl.
2. Dyž prsknul Tschernobýl, tak se ofiko tutlalo, nevěřím, že terazky bude 5-strana a vláda lidumilnější.
3. Dyž to přišlo z čistého nebe, fšici si naplnili gatě - radiační poplach na ostro, nepamatoval u pluku nikdo.
4. Civilní opatření žádná, někde snad byl run na jodové tablety.... z doslechu bo bdělá strana a vláda.
5. Za ca. dva dny repete, obrátil se vítr.
6. viz 4.
7. Civil.
8. Válka je vůl i nadále.

Rusové a ukrové sou jedna banda, podle jazyka či jména nerozeznáš. Sou mezi nima dobrý aj zlý +/-  jako fšude. V 68 mělo být mezi okupačními přáteli snad 60% z UK. Zda do toho šli dobrovolně nebo pomýleně těžko soudit. Vinu bych dával vrchnosti, kde byli jak RU tak UK.  Dneska za ten svrab může zrovna tak.
+ ti, co na tom bohatnou.... Qui bono ? Kam tečou prachy / dotace / fondy ?
Kdo chce válku, ať zkusí pohled ze zákopu.
Kdo má děti, nemůže při zdravém rozumu posílat do války jiné děti ( jeho maj koupenou imunitu ).
Vidím tuná ukrajince, co sem utíkaj z východu busem/žigulem/kijou. Sou skromní, i pomůžu. Vidím tuná ukrajince dle spz jejich mercedesů/audi z okolo Kyjeva/Užhorodu. Nejsou skromní.
Válka je vůl.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Upozornění na novelizaci
« Odpověď #36 kdy: 15 Března 2024, 21:50:38 »

když jste tu vtipně nakousli ostravsko, co kdyby
někoho v užhorodu napadlo, že chce zpět pod prahu ?
bude se kvůli tomu střílet ?
a tady nebo v Bruseli ?
a sebereme jim madarské pasy a dáme české ?
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Upozornění na novelizaci
« Odpověď #37 kdy: 16 Března 2024, 00:04:48 »

Tisíc let má česko stejné hranice? :-D
Nenechte se vysmát a najděte si trošku starší mapy, nebo nebylo vhodné v hodině dějepisu spát.
Už jen toto tvrzení je předpoklad toho, že další tvrzení jsou jistě fakta pevné jak skála.
Česko je slovní patvar, ten hranice nemá. Nicméně království české a markrabství moravské jsou tu prakticky v nezměněných hranicích od pozdních přemyslovců. Jediná podstatná změna, která se udála v zemích koruny české byla ztráta většiny slezska za Marie Terezie. Právní subjektivitu měly i v rámci Habsburské monarchie. Kde asi vzali Masaryk s Benešem ty hranice nové republiky? (horní uhry nechme pro tuto chvíli stranou). Existuje nějaká podobná jasná hranice na východ od nás? Ani přibližně.
IP zaznamenána