30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Ministr vnitra jel autem bez pásu  (Přečteno 1261 krát)

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Ministr vnitra jel autem bez pásu
« Odpověď #15 kdy: 05 Března 2024, 22:19:20 »

Pozor - tato jídla (pokud se konzumují v rozumném množství) rozhodně nejsou škodlivá.
Myslite-li fyzicke zdravi .. mozna. Psychiku ten levnej dopamin ale ovlivnuje.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Ministr vnitra jel autem bez pásu
« Odpověď #16 kdy: 05 Března 2024, 22:32:20 »

2 hh:
zajímavá myšlenka
takže stejně jako kreativní úředníci dopočítávají hladinu alkoholu při usednutí za volant, tak tady by pojišťovna zaplatila odřeniny, roztržené kalhoty, ale zlomenou ruku už ne ?  8)
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 918
    • Zobrazit profil
Re:Ministr vnitra jel autem bez pásu
« Odpověď #17 kdy: 05 Března 2024, 22:37:33 »

Citace
...i na chipsy, čokoládu...

Pozor - tato jídla (pokud se konzumují v rozumném množství) rozhodně nejsou škodlivá.
To ani dvojka vína, malé pivo, atd. dle některých studií. Nechci řešit přidané látky v 90% čokoládě a nějaké mléčné nebo bílé. A obsah soli, poměru nutriční k energetické hodnotě chipsů.

Reakce byla převážně na ty sociální kredity.
IP zaznamenána

stanice35

  • Příspěvků: 160
    • Zobrazit profil
Re:Ministr vnitra jel autem bez pásu
« Odpověď #18 kdy: 05 Března 2024, 23:04:08 »

Jasnačka.

A co ten ministr, bude platit pokutu?
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil
Re:Ministr vnitra jel autem bez pásu
« Odpověď #19 kdy: 06 Března 2024, 09:13:03 »

Kdyby jel bez pásu obyčejný občan, pomyslel bych si své o jeho hlouposti. Až do okamžiku, kdy by zrakvil a nebo zranil někoho jiného.
Ale v okamžiku, kdy ministr vnitra jel bez pásu a ještě se tím chlubil, byl bych byl zcela nekompromisní a požadoval vyvození těch nejvyšších možných důsledků! Včetně jeho okamžitého odstoupení.
A to proto, že tenhle ministr sám neustále vymýšlí další represe pro ostatní občany a omezování práv občanů!!! A sám zákon porušuje?
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 868
    • Zobrazit profil
Re:Ministr vnitra jel autem bez pásu
« Odpověď #20 kdy: 06 Března 2024, 09:15:13 »

Samozřejmě jste podal trestní oznámení...?
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil
Re:Ministr vnitra jel autem bez pásu
« Odpověď #21 kdy: 06 Března 2024, 14:51:46 »

Fogyn: napsal jsem pouze svůj názor na (v tomto threadu) popsanou událost. Nebyl jsem svědkem TČ, abych musel podávat TO. Napsal jsem jen šest poměrně jednoduchých vět, ze kterých to mohlo vyplynout a Vy jste z toho vyvodil hned že mám podat TO, když si myslím o Rakušanovi a celé té bandě to, co si myslím?
A doufám že je Vám jasné, jak by takové TO mělo krátký život-neživot…
Ach jo, pane kolego…
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Ministr vnitra jel autem bez pásu
« Odpověď #22 kdy: 06 Března 2024, 22:48:59 »

já bych naopak na jeho odstoupení netrval, jen bych mu po zbytek mandátu zakázal používat služební-soukromé vozidlo
pěkně MHD  8)
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Ministr vnitra jel autem bez pásu
« Odpověď #23 kdy: 07 Března 2024, 05:06:51 »

V Ostravě mu pomůžou v MHD i asistenti :)
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Ministr vnitra jel autem bez pásu
« Odpověď #24 kdy: 07 Března 2024, 08:55:25 »

Poutani by melo byt na uvazeni kazdeho z nas.. taky jezdim obcas bez pasu, kdyz popojizdim nekam treba 500m-1km.. a je to jen ciste moje zodpovednost, mozna blbost.
…ale dokud tito "zodpovědní" jedinci poté, co se v zrakví víc, než by v případě připoutání bylo nutné, hodlají čerpat veřejným pojištěním hrazenou zdravotní péči, invalidní důchody a další benefity, tak mi vůbec nevadí, že jsou pásy povinné…

Zdravotní pojištění si platím sám a nepřipoutaný jezdím při popojíždění kolem komína, tj malá rychlost a stovky metrů. Ano, samozřejmě se může stát nehoda i naparkovišti u Kauflandu, ale jaksi nemám pocit, že Vaše vyjádření bylo zcela trefné na můj příspěvek. Samozřejmě jízda kamkoliv jinam než popojetí viz výše je automaticky s pásy a to i kdyby byly jen dobrovolné. ;-)
IP zaznamenána
In dubio pro reo

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil
Re:Ministr vnitra jel autem bez pásu
« Odpověď #25 kdy: 07 Března 2024, 10:12:52 »

Pokud to nevyplynulo z kontextu, byla to nadsázka. Když už tu filozofujeme, idealisti budou zklamaní, ale IMHO je to otázka míry, já si obecně taky myslím, že každý má v zásadě právo zrakvit se jak uzná za vhodné, třeba při nějakém adrenalinovém sportu, nebo konzumací kosteleckých uzenin. Na druhou stranu, že stát nastavuje nějaké pobídky, které v důsledku mají jeho poddané chránit před sebou samými, se ankapistům, libertariánům a dalším cvokům nemusí líbit, ale tak to zkrátka na světě chodí už hodně dlouho a ještě dlouho bude. Tedy z praktického hlediska to není otázka ano/ne, ale právě míry a formy. Existují explicitní zákazy (drogy, jedy), negativní ekonomické incentivy (daně z neřestí), asi by se našly i nějaké pozitivní. A třeba to tzv. zdravotní pojištění, kdyby bylo opravdu pojištěním a ne daní, by teoreticky mohlo zahrnovat nejen malus za ježdění bez pásů či držbu ŘO skupiny A, ale třeba by časem každý mohl mít biologický pas jako vrcholoví sportovci, ze kterého by se pak vypočítávalo pojistné. Nebo tu je reálný příklad z nedávného covidového šílenství, kde vláda dostala nápad zakázat provoz lyžařských areálů, aby ty zlomené hnáty a otřesy mozků neubíraly kapacitu kovidáriím.

V tomto kontextu mi povinné pásy, helmy atp. přijdou docela v pohodě ...
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 868
    • Zobrazit profil
Re:Ministr vnitra jel autem bez pásu
« Odpověď #26 kdy: 07 Března 2024, 10:32:50 »

Fogyn: napsal jsem pouze svůj názor na (v tomto threadu) popsanou událost. Nebyl jsem svědkem TČ, abych musel podávat TO. Napsal jsem jen šest poměrně jednoduchých vět, ze kterých to mohlo vyplynout a Vy jste z toho vyvodil hned že mám podat TO, když si myslím o Rakušanovi a celé té bandě to, co si myslím?
A doufám že je Vám jasné, jak by takové TO mělo krátký život-neživot…
Ach jo, pane kolego…
No jo, typický čecháček. Bude sedět a nadávat v hospodě, ale nepošle ani usmolený e-mail. Tak když s tím nehodláte nic dělat, tak si holt nestěžujte...
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil
Re:Ministr vnitra jel autem bez pásu
« Odpověď #27 kdy: 07 Března 2024, 20:02:41 »

Fogyne, nechápu, proč se do mne navážíte. Já si nestěžoval — ale jen, stejně jako ostatní v tomto threadu, jsem vyjádřil jen svůj názor.
Jen tak mimochodem nejsem Čech a do hospody bohužel nechodím, protože fakt na to vůbec nemám čas…
IP zaznamenána