Poradna > Potřebuji poradit - vedení správního řízení

Průběh ÚJ

(1/6) > >>

Lopata54:
Zdravím Vás
v pátek jsem byl na ÚJ které bylo nařízeno na základě odporu příkazu ve věci ,,odmítačka fouknout,,
můj dotaz je pouze k průběhu tohoto jednání,
kdy na mně byli úřednice hned dvě, jedna mi řekla hned ze zálohy že mně upozornuje že jí nebudu skákat do řeči a nechám jí vše říct, a pak si řeknu svoje, já to považoval jako pouze mé stanovisko ve věci
,to jsem udělal, pak když to vytiskla, bylo tam že jsem se vyjádřil k podkladům před vydáním rozhodnutí,audio mám,bylo toto okey z jejich strany?

urbann:
No a chcete se k podkladům ještě nějak vyjádřit? Pokud ano, tak si požádejte o stanovení lhůty pro vyjádření, nebo jim své vyjádření rovnou pošlete. Pokud možno co nejdříve, tak aby to k nim došlo před tím, než stihnou vydat rozhodnutí.

Lopata54:

--- Citace: urban.novak  29 Ledna 2024, 18:42:10 ---No a chcete se k podkladům ještě nějak vyjádřit? Pokud ano, tak si požádejte o stanovení lhůty pro vyjádření, nebo jim své vyjádření rovnou pošlete. Pokud možno co nejdříve, tak aby to k nim došlo před tím, než stihnou vydat rozhodnutí.

--- Konce citace ---

Chtěl bych navrhnou ještě výslech policajtů já to tam uvedl že to navrhuji a je to tam zapsaný v tom vyjádření se k podkladům ale z jejich přístupu kdy už jen chtěli vědět že si řádně přeberu poštu a k tomuto se mi nevyjádřili sem
odhadl že mi na to kašlou , nebo musejí mi vyhovět když času do promlčení zbejvá dost ? Díkes

urbann:
Vyhovět vám nemusí, pokud si mají dostatek argumentů pro to, aby oddůvodnili nadbytečnost výslechu. Máte nahranou i samotnou odmítačku? Pokud ano, ověřte si, jestli vás správně vyzvali a poučili, viz. bod.6 na https://radyproridice.cz/odmitacka/. Jestli by špatné/chybějící poučení postačovalo pro zneplatnění celého testu to netuším, ale měl byste aspoň nějaký argument, proč je nutné provést výslech policajtů.


Lopata54:
Děkuji,oni to nahrané mají že sem odmítl fouknout, ještě sem to vyjádření k podkladům zaslal a zatím žádné rozhodnutí nepřišlo, mohl bych ještě poprosit o radz
pokud mě zase uznají vinným můžou mi dát delší zákaz řízení než byl uložen příkazem dvanáct měsíců jen proto že jsem ten odpor předtím podal nebo mohou mi ho prostě navýšit?

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi