30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Parkování ve výjezdu z parkoviště  (Přečteno 5767 krát)

AJRimmer

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Parkování ve výjezdu z parkoviště
« kdy: 03 Dubna 2015, 12:39:21 »

Tak, před časem na mě nějaký nasraný důchodce zavolal Brněnské opičky, protože jsem mu asi sebral flek. Lístek mě odfoukl vítr, obyčejný dopis ztratil pošťák, prostě klasika. Ale teď přišel pruh od magistrátu, kterej už se nedá ignorovat.
Jak to bylo: Stál jsem ve výjezdu z parkoviště, kde je takový krček cca 5metrů široký a MPB mě tam naměřila 3,34m :). Průjezd kolem stojícího auta je naprosto v pohodě navíc na samotném parkoviště je kolikrát škvíra mezi auty daleko menší než 3metry.
Co přišlo: Složenka na 700 + dopis ve kterém stojí že jsem jako nenechal dva pruhy volné o celkové šířce 6metrů (debilové ... hlavně že je to 5 metrů široký) a s tím že pokud nezaplatím tak budou pokračovat v šetření přestupku.
Otázka zní co teď?
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Parkování ve výjezdu z parkoviště
« Odpověď #1 kdy: 03 Dubna 2015, 12:58:16 »

Co teď? Teď sem pověste to, co Vám přišlo/přijde z MNV, ať si můžeme udělat představu, o co vlastně kráčí:
1) Jednalo se vůbec o pozemní komunikaci? Pokud ne, nelze podle mého názoru zahájit řízení o správním deliktu. A tak všechno skončí Vaším písemným sdělením, že odmítáte vypovídat.
2) Předpokládám, že dopis obsahuje hned v prvním odstavci slavný fragment "...došlo ke spáchání jednání mající znaky přestupku...", jenž je pro česky hovořícího člověka nepochopitelný, a tak bude třeba poslat na MNV prosbu o reformulaci. Na tu mi ještě nikdy neodpověděli... (viz např. http://30kmh.cz/index.php?topic=1099.0)
3) Čím opičky měřily? Ve většině případů na to nemají měřidla v souladu se zákonem o metrologii, pročež je jejich měření jako důkaz jaksi nepoužitelné...
... atp.
IP zaznamenána

Sadra17

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 278
    • Zobrazit profil
Re:Parkování ve výjezdu z parkoviště
« Odpověď #2 kdy: 03 Dubna 2015, 22:16:01 »

napsal bych jim že nebylo v tvých silách zanechat 6metrů průjezd když to má šířku 5  ;D ;D ;D
IP zaznamenána

urbann

  • Příspěvků: 349
  • s
    • Zobrazit profil
Re:Parkování ve výjezdu z parkoviště
« Odpověď #3 kdy: 04 Dubna 2015, 12:07:51 »

Zrovna tohle bych jim nepsal, zní to skoro jako přiznání.

napsal bych jim že nebylo v tvých silách zanechat 6metrů průjezd když to má šířku 5  ;D ;D ;D
IP zaznamenána