30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] Praha 5 - příkaz, parkování  (Přečteno 1057 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 025
    • Zobrazit profil
Re:Praha 5 - příkaz, parkování
« Odpověď #15 kdy: 17 Prosince 2023, 21:02:01 »

Ten spis je veden dost divoce, viz data u jednotlivých položek v soupisu součástí spisu. Oni to evidentně falšovali, když přidávali strany zpětně.

Doporučil bych si udělat nějakou tabulku a podívat se, kdy se úřední parazit dozvěděl o kterém přestupku a které přestupky tedy odložil předčasně.
IP zaznamenána

Thomson

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Re:Praha 5 - příkaz, parkování
« Odpověď #16 kdy: 20 Prosince 2023, 17:51:28 »

No, oni nepíšou ve spisu, kdy jim to došlo. Musím tedy vycházet z toho, kdy MP vystavilo oznámení o přestupku. Tabulku přikládám v příloze.
IP zaznamenána

Thomson

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Re:Praha 5 - příkaz, parkování
« Odpověď #17 kdy: 26 Prosince 2023, 01:25:17 »

Zítra bych měl nějakým způsobem reagovat, mohu tedy poprosit o radu?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 025
    • Zobrazit profil
Re:Praha 5 - příkaz, parkování
« Odpověď #18 kdy: 26 Prosince 2023, 17:05:02 »

Můžete například namítat falšování spisu, kdy do něj nevkládají jednotlivé dokumenty ve správném pořadí, ale i zpětně. Dále můžete zkusit rozporovat některé (nebo i všechny) přestupky, přidat námitky podjatosti, žádost o uplatnění opatření proti nečinnosti k SO2, návrh dalších důkazů (třeba svědků), požadovat nařízení ÚJ a podobně.

To předčasné odložení bych si nechal až do odvolání nebo lépe do správní žaloby.
IP zaznamenána

Thomson

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Re:Praha 5 - příkaz, parkování
« Odpověď #19 kdy: 30 Prosince 2023, 18:06:43 »

No, tak po tom všem jsem na to prostě úplně zapomněl a lhůtu jsem promarnil... Myslíte, že i tak má smysl na to nějakým způsobem reagovat, nebo mám prostě počkat na rozhodnutí a pak se odvolat?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 025
    • Zobrazit profil
Re:Praha 5 - příkaz, parkování
« Odpověď #20 kdy: 30 Prosince 2023, 18:14:07 »

To by nemělo ničemu vadit, vyjadřovat se můžete až do vydání rozhodnutí. Pokud si to chcete pojistit, mělo by bohatě stačit poslat vyjádření obyč. e-mailem do 01.01.2024 včetně a do 5 dnů to potvrdit (doporučeným dopisem, DS, e-mailem s uznávaným el. podpisem, nebo osobně na podatelně).
IP zaznamenána

Thomson

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Re:Praha 5 - příkaz, parkování
« Odpověď #21 kdy: 30 Prosince 2023, 22:32:46 »

Tak aspoň takové prosté, ale trochu útočné vyjádření? Nebo je to snůška blbostí?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 025
    • Zobrazit profil
Re:Praha 5 - příkaz, parkování
« Odpověď #22 kdy: 30 Prosince 2023, 22:37:50 »

Zejména Vám tam chybí stížnost, námitka podjatosti, infožádost.
IP zaznamenána

Thomson

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Re:Praha 5 - příkaz, parkování
« Odpověď #23 kdy: 30 Prosince 2023, 23:30:36 »

Infožádost i námitku podjatosti jsem doplnil, ale marně se snažím přijít na to, na co si mám stěžovat?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 025
    • Zobrazit profil
Re:Praha 5 - příkaz, parkování
« Odpověď #24 kdy: 30 Prosince 2023, 23:33:28 »

Na postup úřední osoby v této věci. Také žádáte o sdělení informace o přijatých opatřeních a způsobu potrestání úředního parazita.
IP zaznamenána

Thomson

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Re:Praha 5 - příkaz, parkování
« Odpověď #25 kdy: 30 Prosince 2023, 23:43:31 »

Ok, děkuji. Je tedy možné to podat jen takhle "blanketně", nebo je potřeba přesně popsat, na co si stěžuji? Přikládám v příloze a omlouvám se za možná nejapné dotazy, takhle obstrukční postupy jsou pro mě hodně neprobádaná stezka a nerad bych něco opomenul nebo udělal špatně.

Edit: Ještě jsem tam podoplňoval různé věci, co jsem tu na fóru našel, nicméně jsou třeba i staršího data, tak nevím, jestli už se s nimi nějak třeba judikatura nevypořádala a není to nesmyslné.
« Poslední změna: 31 Prosince 2023, 02:16:16 od Thomson »
IP zaznamenána

Thomson

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Re:Praha 5 - příkaz, parkování
« Odpověď #26 kdy: 15 Ledna 2024, 18:42:46 »

4.1.2024 přistálo v DS vyjádření k námitce podjatosti. 7.1. jsem ještě datovkou potvrzoval vyjádření ke spisu, které jsem odesílal dne 1.1. e-mailem.
Vyjádření k podjatosti v příloze.

Dnes v DS přistálo Poskytnutí části informace podle zákona č. 106/1999 Sb. a Rozhodnutí o odmítnutí části informace podle zákoa č. 106/1999 Sb., ale to jsem zatím neviděl, nechám to tam chvíli propéct.
IP zaznamenána

Thomson

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Re:Praha 5 - příkaz, parkování
« Odpověď #27 kdy: 23 Ledna 2024, 23:10:34 »

Přikládám Poskytnutí informace a rozhodnutí o odmítnutí poskytnutí informace.

Mám se k tomu odmítnutí nějak odvolat? Pokud ano, tak na co se mám prosím odvolávat?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 025
    • Zobrazit profil
Re:Praha 5 - příkaz, parkování
« Odpověď #28 kdy: 23 Ledna 2024, 23:17:00 »

Já bych poslal blanketní odvolání a přidal další infožádosti (klidně i na další úřední parazity a zajímal by mne i jejich plat). A samozřejmě stížnost, námitka podjatosti, žádost o přesun správního řízení k jinému správnímu orgánu... prostě ať se parazit nenudí.
IP zaznamenána

Thomson

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Re:Praha 5 - příkaz, parkování
« Odpověď #29 kdy: 26 Ledna 2024, 15:04:46 »

Děkuji. A na čem mám tu námitku podjatosti založit? To poslední mi docela slušně smetli ze stolu...
IP zaznamenána