30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: ValMez je k neutahání :o)  (Přečteno 3926 krát)

anipenny

  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
ValMez je k neutahání :o)
« kdy: 23 Srpna 2023, 11:14:43 »

Zdravím,
nevím jak to dělám, ale každá má návštěva ValMezu je úředně zaznamenána :o)
Ale konec srandy, Valmez má zase nový radar a funguje (viz. příloha). Po udání řidiče 58 den se zatím neozvali. Průběžně budu informovat.
Přeji pohodový den.
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
Re:ValMez je k neutahání :o)
« Odpověď #1 kdy: 06 Října 2023, 20:03:32 »

zdravím všechny a prosím o radu zkušenější. Úřad nereagoval na nahlášení řidiče v 58 den formou "vozidlo jsem měl v užívání" V odpovědi úřadu byly vše náležitosti dle § 37 Správního řádu. Dlouho ticho a dnes přišlo Oznámení o zahájení řízení. V takové formě to ale neznám. Myslíte, že by byly nějaké rady od zkušených bijců. Je to moje třetí pirátění ve ValMezu. Jedno jsem vyhrál, druhé ke zmatení nepřítele zaplatila má polovička ze svého účtu. V lednu 2024 bude požadovat mylnou platbu zpět. No a teď třetí se musí nějak pořešit. Mám na to 10 dní od doručení. Varianty:
-  souhlasit s ÚJ a potom omluvy s marodkou?
- ignor? asi povede ke sprdeli
- helmut?
Prosím, zkuste poradit. Nic lepšího jsem zatím nevymyslel.
Děkuji a možné rady a přeji pohodový víkend.
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
Re:ValMez je k neutahání :o)
« Odpověď #2 kdy: 11 Března 2024, 13:23:31 »

Zdravím,
případ se posunul a odvolal jsem se do Zlína. Kraj nařídil nové projednání. Paraziti z ValMezu se zatím neozvali a kupodivu Zlín napověděl jakou strategie zvolit aby bylo WIN. Zkusím se ještě s parazity ve ValMezu pokočkovat. Snad to nezkoním  ;D
Vím kdo řídil, protože ze zákona musím a neřeknu protože nemusím (LZPS čl. 37?) Ale tak moc bych jim to nechtěl ulehčit. Máte někdo nějaké náměty na zdržovací a opotřebovací válku s parazitem? Díky za náměty.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:ValMez je k neutahání :o)
« Odpověď #3 kdy: 11 Března 2024, 16:17:34 »

Určitě neuděláte chybu, když proti rozhodnutí SO2 podáte návrh na přezkum.
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
Re:ValMez je k neutahání :o)
« Odpověď #4 kdy: 11 Března 2024, 17:33:55 »

Děkuji pane Čikusi za radu. Je nějaká forma toho podání? Děkuji ta odpověď a přeji pohodový večer.
IP zaznamenána

stanice35

  • Příspěvků: 160
    • Zobrazit profil
Re:ValMez je k neutahání :o)
« Odpověď #5 kdy: 11 Března 2024, 19:42:48 »

...Vím kdo řídil, protože ze zákona musím a neřeknu protože nemusím ...

V tom případě by to překlopili na Sprdel, nemýlím-li se.
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:ValMez je k neutahání :o)
« Odpověď #6 kdy: 23 Března 2024, 20:28:58 »

SO2 zrušil a vrátil = nevydá-li SO1 nové rozhodnutí do 12 měsíců od zahájení řízení, je promlčeno ? Zrušením rozhodnutí SO1 nenastal restart lhůty, si myslím.

SO1 má ale taky možnost zrušit řízení - nepodařilo se usvědčit/dohledat řidiče a zahájí nové řízení - SPRDEL.

Uvítám někoho, kdo mi tuto teorii vyvrátí.
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
Re:ValMez je k neutahání :o)
« Odpověď #7 kdy: 23 Března 2024, 22:49:28 »

Zdravím, budu chytřejší až 2.4. Čeká mě na poště dopis od parazita. Dopis postnu jakmile ho vyzvednu.
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
Re:ValMez je k neutahání :o)
« Odpověď #8 kdy: 02 Dubna 2024, 15:10:45 »

Tak je to tady! Aktivním a odpovědným přístupem k délce řízení jsem se dnes konečně po 10 dnech dočkal nového dopisu z hnízda parazitů.
Jak jsem předpokládal byl nařízen za 14 dnů orálek. Parazit Thomas nic nedbal nařízení SO2 že se nejprve vyřeší námitka podjatosti, všechny ostatní námitky v odvolání a potom teprve svolá ÚJ. Teď nutně potřebuji poradit: který § SŘ říká že se musí nejprve vykonat to co nesnese odkladu. Někde jsem to tady četl a neumím zpětně dohledat. Chci ouřadu poslat do řiti, neb orálek snese odklad. Další strategií je omluva z orálku, stížnost na Thomase že jako úřední osoba, která má pyráty tvrdě trestat aby bylo ve ValMezu bezplatné MHD sám nedodržuje SŘ. Má někdo zkušenější ještě nějakou jinou munici? Přílohou přikládám sken pozvánky na orálek.
Moc díky za pomoc nebo radu   ;D 8)
IP zaznamenána

Eric

  • Příspěvků: 632
    • Zobrazit profil
Re:ValMez je k neutahání :o)
« Odpověď #9 kdy: 02 Dubna 2024, 15:36:26 »

Pokud se SO1 neřídí názorem nadřízeného orgánu, přiočemž se navíc jedná o podjatost, je podle mě vcelku bezpředmětné, jak to proběhne, protože by to celé měl opět SO2 zrušit.

Jinak tohle nejsou "věci, které nesnesou odkladu", tohle jsou předběžné otázky.
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
Re:ValMez je k neutahání :o)
« Odpověď #10 kdy: 02 Dubna 2024, 15:56:32 »

Díky moc za raketovou odpověď. Teď jsem trochu zmaten, ne Vámi. Odeslal jsem přílohu a nikde ji nevidím. Tedy druhý pokus. Jakou tedy zvolit další strategii? Omluva, zdržovačka, čekat na rozhodnutí a potom v odvolačce SO2 jim vpálit, že je jejich podřízený neposlušný a nedbá nařízení SO2?
Díky za nějaké postřehy a přeji pohodový den  8)
IP zaznamenána

Eric

  • Příspěvků: 632
    • Zobrazit profil
Re:ValMez je k neutahání :o)
« Odpověď #11 kdy: 02 Dubna 2024, 16:23:24 »

Hlavně to řešit racionálně a určitě úřadu neříkat, co má blbě.
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
Re:ValMez je k neutahání :o)
« Odpověď #12 kdy: 02 Dubna 2024, 16:56:39 »

Ve styku s úřady jsem negramota v právu a i triviální věci si nechávám s ohledem na můj pokročilý věk vysvětlit i dvakrát  ;D  Zásadně orgán na chyby neupozorňuji, naopak vždy od nich chyby očekávám a zatím jsem je vždy zúročil ve WIN. Už dnes vím že mne těsně ráno před orálkem chytne astmatický záchvat, lékař potvrdí a až se uklidním ihned budu posílat email s omluvným textem a za pět dnů odešlu fyzicky omluvenku od MUDr.  ;D
Může to tak být? Já přeci chtěl na orálek dojet, ale astma je sviňa která nectí nařízení SO1 a skolí pyráta vždy když to nejméně čeká. Tak co jsem měl dělat?
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil
Re:ValMez je k neutahání :o)
« Odpověď #13 kdy: 02 Dubna 2024, 17:13:03 »

který § SŘ říká že se musí nejprve vykonat to co nesnese odkladu

§ 14 odstavec 4
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
Re:ValMez je k neutahání :o)
« Odpověď #14 kdy: 02 Dubna 2024, 18:20:54 »

Díky moc, nějak se s nimi pokočkuji. Dám průběžně vědět jak se situace vyvíjí.
IP zaznamenána